ClickCease

קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי אמנות השכנוע ומשא ומתן

לימודי אמנות השכנוע ומשא ומתן במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, מרתקים ופופולריים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לניהול משא ומתן פורה ואפקטיבי בעסקים תוך שימוש בטכניקות שונות ומגוונות לצורך השגת המטרות העיקריות של כל אחד מהצדדים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שכנוע המאזינים באמצעות תקשורת מילולית ובלתי מילולית כאחד, מציאת פתרונות יצירתיים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן

עולם העסקים נשען על משא ומתן בנושאים שונים ומגוונים, בין אם מתנהל בין גורמים פנים ארגוניים ובין אם גורמים מחוץ לארגון כמו ספקים, לקוחות, בנקים וכדומה. מיומנות זו חשובה לאנשי מכירות, אנשי שיווק, עורכי דין, מנהלים, מגשרים, בוררים ועוד.

הצלחת תהליך המשא ומתן תלויה בהכנה ראויה לשיחה, הכוללת את הכרת הצד השני, הצרכים שלו והמצב בו הוא מצוי, ועל ידי כך לשפר את מרחב התמרון, להגדיר את מטרות המו"מ באופן אופטימלי, ליצור מרחב לפתרונות יצירתיים ויעילים וכדומה.

קהל היעד לקורס אמנות השכנוע ומשא ומתן

לימודי קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לאנשי עסקים, מנהלי שיווק ורכש, עובדי משאבי אנוש, אנשי מכירות וכדומה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם והשגת מטרותיהם תוך שימוש בטכניקות משא ומתן מתקדמות.

תנאי הקבלה לקורס אמנות השכנוע ומשא ומתן

תנאי הקבלה לקורס אמנות השכנוע ומשא ומתן משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם חלקם דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי אמנות השכנוע ומשא ומתן

משך לימודי אמנות השכנוע ומשא ומתן משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אמנות השכנוע ומשא ומתן

במהלך לימודי הקורס בנושא אמנות השכנוע וניהול משא ומתן מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מטרות המשא ומתן, עקרונות משא ומתן, כוחות פועלים בעת קיום משא ומתן, טכניקות וטקטיקות "win-win", ניהול משברים, היבטים משפטיים בניהול מו"מ, היבטים תקשורתיים בניהול מו"מ, שפת גוף, זיהוי צרכים ואינטרסים של הצד השני, הקשבה לצד השני, ויתורים אפקטיביים, תיעוד ותחקור תהליכי מו"מ ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אמנות השכנוע ומשא ומתן

לימודי אמנות השכנוע ומשא ומתן אמנם לא מקנים לבוגריהם מקצוע חדש, אך הם מאפשרים להם לצאת לשוק העבודה כאשר הם מחזיקים בטכניקות וכלים לניהול משא ומתן, מיומנות מרכזית וחשובה בענפי תעסוקה רבים ומגוונים.

לימודי המשך לאחר קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן

בוגרי קורס אמנות השכנוע ומשא ומתן המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אמנות הפרזנטציה שיכשיר אותם להכנה והעברה של מצגות יעילות והצגתן באופן מקצועי ומשכנע.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קבלת החלטות בו ילמדו כיצד לקבל החלטות מיטיבות ואפקטיביות וכן להתמודד עם השלכותיהן.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎