ClickCease

קורס ניהול עמותות ומלכ"רים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ניהול עמותות ומלכ"רים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול עמותות ומלכ"רים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול עמותות ומלכ"רים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול עמותות ומלכ"רים

לימודי ניהול עמותות ומלכ"רים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, חשובים ונדרשים במסגרת לימודי הניהול ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם להתמודדות עם ההיבטים הפיננסיים, השיווקיים והמנהליים המהווים חלק מניהול מוסדות ללא כוונת רווח (מלכ"רים).

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ניהול משאבים בצורה הטובה, האפקטיבית והיעילה ביותר להצלחת הארגון, התמודדות עם אתגרים ניהוליים, טיפוח ההון האנושי בעמותה ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול עמותות ומלכ"רים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול עמותות ומלכ"רים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ניהול עמותות ומלכ"רים

מלכ"רים הם ארגונים שאינם פועלים להשגת רווחים וכלל הכנסותיהם משמשות למימון פעולתם, אך ייתכן כי הכנסותיו תגברנה על הוצאותיו. עמותות הן תאגידים המורכבים מקבוצת אנשים שחברו יחדיו בכדי לקדם מטרות ציבוריות מסוימות.

על רקע היעדרם של תקציבים נאותים בתחום הרווחה במידת ישראל, המגזר השלישי הכולל את העמותות והמלכ"רים הולך ומתפתח. תפקידם של מנהלי מוסדות אלו הוא ניהול אנשי הצוות הפעילים בעמותה, בניית תקציבים, ויסות משאבים, ניהול הפעילות ההתנדבותית, קידום המטרות לשמן הוקם הארגון ועוד.

קהל היעד לקורס ניהול עמותות ומלכ"רים

לימודי קורס ניהול עמותות ומלכ"רים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד ליועצים משפטיים, מבקרים פנימיים, פעילים ציבור, גייסי כספים, חברי דירקטוריון, מנכ"לים, חשבים, מתרימים וכדומה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ומתעתדים לשמש כמנהלי עמותות ומלכ"רים.

תנאי הקבלה לקורס ניהול עמותות ומלכ"רים

תנאי הקבלה לקורס ניהול עמותות ומלכ"רים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון תעסוקתי קודם בתפקידים ניהוליים.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ניהול עמותות ומלכ"רים

משך לימודי ניהול עמותות ומלכ"רים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים בודדים.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול עמותות ומלכ"רים

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול עמותות ומלכ"רים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פיתוח וניהול משאבים כספיים ואנושיים, ניהול מתנדבים, ניהול כוח אדם, מציאת תורמים וגיוס כספים, מבנה המלכ"ר והעמותה, שיטות פעולה, חוקים ותקנות, היבטים משפטיים, התמודדות עם קונפליקטים ואתגרים פנימיים וחיצוניים ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס ניהול עמותות ומלכ"רים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול עמותות ומלכ"רים

לימודי ניהול עמותות ומלכ"רים אינם מקנים לבוגריהם מקצוע חדש, אמנם הם מאפשרים השתלבות בשלל משרות, תפקידים ומקומות כמו עמותות ומלכ"רים שונים המוכרים בארץ ועל ידי כך לפעול למען חיזוק האוכלוסיות החלשות בחברה.  

לימודי המשך לאחר קורס ניהול עמותות ומלכ"רים

בוגרי קורס ניהול עמותות ומלכ"רים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הכשרת יועצים עסקיים בו ילמדו כיצד לענות על צרכיהם הייחודיים של ארגונים ועסקים שונים מבחינת פיננסים, שיווק, ניהול וכדומה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הכשרת דירקטורים בו יוכשרו לניהול חברות גדולות כחלק מהדירקטוריון תוך בחינת היבטים כלכליים, שיווקיים ומשפטיים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎