ClickCease

קורס מסחר ב - Etsy

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מסחר ב - Etsy
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מסחר ב - Etsy?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מסחר ב - Etsy?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מסחר באתר Etsy

לימודי מסחר באתר Etsy במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מיוחדים, מעניינים ומעשיים אשר נלמדים תחת תחום המסחר האלקטרוני ובאים במטרה להכשיר את בוגריהם להקמת חנות אינטרנטית בפלטפורמת Etsy המתמקדת במכירת מוצרי עבודת יד שנעשו על ידי אמנים, מעצבים ויוצרים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך השימוש באתר, הגעה לאחוזי מכירה גבוהים באמצעות טכניקות חשיפה שונות, שימוש בשיטות שיווק ופרסום באינטרנט ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מסחר ב - Etsy?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מסחר ב - Etsy?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מסחר באתר Etsy

Etsy הינה פלטפורמת מכירה ברשת אשר נחשבת לאחד מאתרי הקניות הגדולים בעולם וזו מתמחה בעיקר במכירת פריטי אמנות, יצירה ומלאכה שנעשו בעבודת יד, מוצרי אספנות וכדומה. לאתר זה נחשפים מיליוני גולשים מרחבי העולם כולו, דבר המאפשר חשיפה ניכרת ליוצרים ומעצבים המעוניינים למכור מוצרים לגולשים ברחבי העולם.

בכדי להצליח לגרוף רווחים משמעותיים ומשתלמים ממכירת מוצרים באתר, יש להכיר את טכניקות המכירה והכלים השיווקיים הקיימים באמצעותם ניתן להגדיל את קהל הלקוחות ולהגביר את החשיפה.

קהל היעד לקורס מסחר באתר Etsy

לימודי קורס מסחר באתר Etsy פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים ואמנותיים המכינים תוצרי עבודת יד שונים ויש ברצונם למכור אותם לקונים מרחבי העולם כולו באמצעות פלטפורמת אטסי הפופולרית.

תנאי הקבלה לקורס מסחר באתר Etsy

תנאי הקבלה לקורס מסחר באתר Etsy משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים תנאים מלבד שליטה בסיסית ביישומי המחשב, באינטרנט וברשתות החברתיות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי מסחר באתר Etsy

משך לימודי מסחר באתר Etsy משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מסחר באתר Etsy

במהלך לימודי הקורס בנושא מסחר באתר Etsy מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם אתר Etsy, הגדלת מחזור המכירות, עבודה עם אמצעי התשלום PayPal, צילום תמונות איכותיות, ביצוע סקר שוק, עבודה עם ספקים, שימוש בסיסי בתוכנות גרפיות, איתור מתחרים, קידום אתרים, בניית אסטרטגיה שיווקית, שיווק אונליין ואופליין, קידום אורגני, צילום מוצרים, ניתוח מכירות, תמחור ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מסחר באתר Etsy

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מסחר באתר Etsy

לאחר לימודי מסחר באתר Etsy יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ותפקידים בתחום השיווק האינטרנט, ניהול מדיה חברתית, קידום אתרים וכדומה. בנוסף, יוכלו הבוגרים להקים אתר אינטרנטי בו ימכרו את תוצריהם או להציע את שירותיהם לאחרים המעוניינים למכור עבודות יד ולנהל עבורם את החנות האינטרנטית.

לימודי המשך לאחר קורס מסחר באתר Etsy

בוגרי קורס מסחר באתר Etsy המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הקמה וניהול עסק באינטרנט שיכשיר אותם לניהול אפקטיבי ויעיל של עסק אינטרנטי על כל שלביו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מסחר באתר Amazon בו ילמדו כיצד להקים חנות אינטרנטית ברשת זו, לקדם את מוצריהם, להרחיב את קהל הלקוחות שלהם ולגרוף רווחים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎