ClickCease

קורס קידום אתרים SEO

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי קידום אתרים SEO

לימודי קידום אתרים SEO (Search Engine Optimization) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מעשיים ומעניינים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לקידום אתרי אינטרנט במנועי החיפוש השונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שדרוג ושיפור המיקום של אתרי אינטרנט שונים ברשימת התוצאות המתקבלת בעת חיפוש מילות מפתח שונות במנועי החיפוש המגוונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קידום אתרים SEO?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קידום אתרים SEO?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס קידום אתרים SEO

עולם השיווק והפרסום מתמקד כיום ברובו בדיגיטל, ולכן חברות, ארגונים ועסקים מבקשים לקדם את אתרי האינטרנט שלהם ולהביאם למיקום גבוה במנועי החיפוש השונים. בכדי לבצע זאת, נדרש שימוש בטכניקות מתקדמות ומגוונות אודותיהן לומדים בקורסים בתחום ה-SEO.

המשתתפים בלימודי קידום אתרים לומדים כיצד לשתול קישורים לאתריהם בקהילות דיון וברשתות החברתיות, לקנות מודעות פרסום בגוגל או בפייסבוק, לשפר את התוכן המוצג באתריהם תוך שתילת מושגים חוזרים, לבחור מילות מפתח נכונות שיופיעו באתר, להבין את הצרכים והציפיות של קהל היעד ועוד.
קורס קידום אתרים SEO
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס קידום אתרים SEO

לימודי קורס קידום אתרים SEO פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לבעלי עסקים, בוני אתרים ומעצבי אתרים, לעוסקים בשיווק ומכירות, מנהלי מדיה חברתית וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס קידום אתרים SEO

תנאי הקבלה לקורס קידום אתרים SEO משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס קידום אתרים SEO
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי קידום אתרים SEO

משך לימודי קידום אתרים SEO משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים  בין 100 ל-220 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קידום אתרים SEO

במהלך לימודי הקורס בנושא קידום אתרים SEO מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא ל-HTML, JavaScript, מבנה האינטרנט, אחסון אתר, מילות מפתח, קישורים, תוכן, פרסום ממומן ב-Google Awards, ניהול עסק לקידום אתרים ושיווק באינטרנט, התאמת האתר לצרכי הארגון, התאמת האתר למנועי החיפוש, העלאת אתרים לשרתים, קידום ממומן, אופטימיזציה, בניית דפי נחיתה יעילים, עקרונות החיפוש בגוגל ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס קידום אתרים SEO

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קידום אתרים SEO

עם סיום לימודי קידום אתרים SEO יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות מדיה דיגיטלית, חברות עסקיות, חברות שיווק ופרסום וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך וכן לקדם את העסק הפרטי שלהם.

לימודי המשך לאחר קורס קידום אתרים SEO

בוגרי קורס קידום אתרים SEO המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס פייסבוק בו יוכשרו לקידום חברות, מוצרים ועסקים דרך רשת חברתית מצליחה זו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס גוגל פיי פר קליק PPC שיכשיר אותם לקידום ממומן באמצעות מנוע גוגל, בו כל גולש שייכנס למודעה המפורסמת יחייב את המפרסם בתשלום קבוע מראש.
מודעה
מחפש קורס קידום אתרים SEO?
מחפש קורס קידום אתרים SEO?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה