קורס קידום אתרים SEO

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי SEO קידום אתרים

בעקבות ההתפתחות המשמעותית של טכנולוגיית האינטרנט בשנים האחרונות, ארגונים עסקיים חייבים לדעת לנצל את האינטרנט בדרך יעילה כדי למשוך לקוחות. כדי לעמוד ביעד הזה, הארגונים מגייסים עובדים בעלי מיומנות בקידום אתרים (SEO- Search Engine Optimization). כמו כן, עולם הפרסום מסתמך רבות על שיווק באינטרנט ולכן כל ארגון מעוניין לקדם את אתר האינטרנט שלו ולהביאו למיקום גבוה במנועי החיפוש השונים. לימודי קידום אתרים הינם לימודים ייחודיים המעניקים ידע, כלים ומיומנויות לטיפוח אנשי מקצוע מומחים. ההתפתחות המואצת של ענף זה אף הולידה תפקידים מקצועיים חדשים כגון מנהלי מדיה חברתית.

העוסקים בקידום אתרים, יוכלו לשתול קישורים לאתריהם בקהילות דיון וברשתות חברתיות, לקנות מודעות פרסום בגוגל או בפייסבוק, לשפר את התוכן המוצג באתריהם תוך שתילת מושגים חוזרים, וזאת על פי כללים מוגדרים בגוגל ועוד. הכלים השונים הללו ילמדו בהרחבה בקורסים השונים בתחום.
 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קידום אתרים SEO?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קידום אתרים SEO?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי SEO

קידום אתרים הינו מקצוע חדש המצריך יצירתיות, זריזות מחשבתית וידע עמוק ונרחב בדרכי פעולתם של מנועי החיפוש השונים, ובייחוד מנוע החיפוש "גוגל". 

הסטודנטים בקורסים השונים ללימודי קידום אתרים זוכים להכשרה במגוון המיומנויות שמקדם אתרים חייב לשלוט בהן, כגון הכרת דרך הפעולה והמבנה של "גוגל", PPC, בחירה נכונה של מילות מפתח שיופיעו באתר, הבנת הצרכים והציפיות של קהל הלקוחות של האתר ועוד.

בוגרי לימודי SEO יודעים לזהות נקודות חזקות של הלקוחות והתורפה ולדעת לתת להם ייעוץ מלא כיצד להתקדם שיווקית ולהגיע לחשיפה גדולה יותר בקרב קהל הלקוחות שלהם. 
קורס קידום אתרים SEO
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס SEO?

תוכנית הלימודים מכילה תכנים רבים כגון  מבוא לHTML ול- JavaScript , מבנה האינטרנט, אחסון אתר, "גוגל", מילות מפתח, תוכן, קישורים, פרסום ממומן ב - Goole Adwards, ניהול עסק לקידום אתרים ושיווק באינטרנט ועוד.

כמו כן לומדים הסטודנטם בקורס כיצד לנצל את מנועי החיפוש לטובתם, לעבוד על התוכן של האתרים, להתאים את האתר לצורכי הארגון אך גם למנועי החיפוש.

מה הם תנאי הקבלה לקורס קידום אתרים?

לימודי קידום אתרים יתאימו לבעלי עסקים, מנהלי  אתרים, אנשי מכירות, שיווק ופרסום, מעצבי אתרים, בוני אתרים ועוד. כמו כן, הקורס יתאים לכל המעוניינים להשתלב בתחום עיסוק אטרקטיבי, מתפתח ורווחי.
קורס קידום אתרים SEO
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס SEO?

לבוגרי קורס SEO אפשרויות תעסוקה רבים וביניהם, הקמת עסק עצמאי של קידום אתרים, עבודה בתחום כשכירים במסגרת של ארגון, תוך התמקדות באחד מתחומי כתיבה ועריכת תכנים, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציית מבנה לאתרים, אופטימיזציית תכנים לאתרים, ניתוח ומיפוי מתחרים וניהול  קמפיינים ממומנים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס SEO?

בוגרי קורס SEO יכולים להמשיך ללימודים מתקדמים באקדמיה כגון תואר ראשון בתקשורת. כמו כן ניתן להמשיך ללימודי עריכת תוכן לטובת קבלת כלים לשיפור והתאמה של הטקסט, על מנת שיעמדו בסטנדרטים בנורמות של אמצעי הפרסום הרלוונטי.
מודעה
מחפש קורס קידום אתרים SEO?
מחפש קורס קידום אתרים SEO?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה