קורס Facebook

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי פייסבוק

מארק צוקרברג פרץ לתוך התודעה שלנו בשנת 2006 ואף אחד לא צפה את הפופולריות של הפייסבוק. הפייסבוק היא פלטפורמה חברתית, אם תרצו רשת חברתית, המקשרת כל יום בין מליארדי אנשים מכל רחבי תבל. השיווק פתח באינטרנט קיבל פנים חדשות והפך להיות משותף כשכל אחד מאיתנו הוא משווק פוטנציאלי.

דפי הפייסבוק שלנו מעוצבים, מובנים ומכילים את כל המידע עלינו, לפחות זה שבחרנו לחשוף. ארגונים וחברות מהגדולות בעולם גילו כי פייסבוק יכול לשיווק אותם באופן מאסיבי ולכן חיוני מאוד שדף פייסבוק שלהם יהיה מזמין, נגיש ומפתיע. הלימודים בקורס מאפשרים ללומדים היכרות מעמיקה עם רבדי האתר, הנחשב לאחת המדיות הפרסומיות הגדולות והמשפיעות ביותר בעולם כיום.המשתתפים יתמחו וילמדו אודות נתיבי השיווק, הפרסום ובניית המותגים - באמצעות הפייסבוק. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Facebook?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Facebook?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פייסבוק 

לקוחות רבים הנמצאים בפייסבוק ומנהלים דף עסקי של החברה, יודעים כי על מנת להיכנס לתודעה של המשתמשים וליצור עבורם חוויה, זקוקים לפיתוח ייחודי עבורם. פיתוח אפליקציות לפייסבוק מאפשר ליצור אפליקציות מכל הסוגים שיתאימו לכל פעילות. הגרלות, משחקים, העלאת תמונות, וידאו, שיתוף מאמרים ודעות ועוד רבים.

נסו להיזכר מתי פעם אחרונה קיבלתם הצעה להשתתף בהגרלה בפייסבוק. כנראה שיותר מפעם אחת. השילוב בתחום הינו נגיש לכולם ופותח דלתות תעסוקה רבות מאחר והדרישה לאפליקציות אלו גבוהה מתמיד. אז מי למעשה מתאים ללימודי פיתוח אפליקציות בפייסבוק?
 
ראשית כל, כל אחד שיש לו ידע סביר וראוי ברשת האינטרנט ורשת חברתית. אלה שקיים להם ידע בנושא התכנות והקידוד כמובן פותחים עבורם מסלול קריירה נוסף וישתלבו בלימודים בצורה חלקה. אל תחששו במידה ואין לכם כל ידע בתכנות או פיתוח. מוסדות לימודים לעתים עורכים מבחן קבלה ולכן ההזדמנות לקבלה שווה לכולם. בנוסף, חשוב מאוד שתהיה לכם שליטה טובה בשפה האנגלית.
קורס Facebook
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס פייסבוק?

לימודי פיתוח אפליקציות בפייסבוק מאוד מקושרים לנושאים ותחומים אחרים בתחום יישומי מחשב. כמובן קיימת נגיעה בסביבת התכנות והקידודתוך התמקדות בשפת PHP וב JAVASCRIPT כשפת פיתוח לדפדפן.

בנוסף, בין התכנים הנלמדים תמצאו פיתוח web applications על בסיס MVC ונעשה שימוש גם ב - zend framework. במסגרת הלימודיםילמדו תחומים כגון - קידום אתרים, תכנות וכלים כמו: google analytics, google adsense, ניתוח סטטיסטיקות, בניית האפליקציות עצמן, אחסון האפליקציות והגדרת מקום האחסון, כיצד להניב רווחים מהאפליקציה שלכם וכיצד לעקוב אחריהם.

בהמשך תלמדו על שימוש באפליקציה,תיקונה ובדיקתה. כמובן לא ניתן ללמוד על פיתוח אפליקציות לפייסבוק ללא סיקרה אודות הרשת החברתית עצמה. תתוודעו להיסטוריה של פייסבוק, מטרתה, אופן פעילותה, אופן השיווק. כמובן כל אלו הם על קצה המזלג ובמסגרת הלימודים תקבלו תכנים רבים מגוונים שיעשירו אתכם בידע רב נוסף.

למי מיועד קורס פייסבוק?

אם אתם יצירתיים, בעלי ידע בתכנות וקידוד, שליטה בשפה האנגלית ומוכנים לעשות מפנה בחיים, כנראה שלימודי פיתוח אפליקציות לפייסבוק בשבילכם. זכרו כי הלימודים דורשים השקעה והקפדה על הגשת תרגילים ועבודה על פרוייקט גמר שיהווה גם הוא תנאי לקבלת תעודת גמר מטעם המוסד אליו תגשו.

לימודי פיתוח אפליקציות לפייסבוק הנם מבין המעטים הדורשים פרוייקט גמר תוך כדי לימודים אך אל תחששו מדובר בקפיצה גדולה לעולם התעסוקה לאחר הלימודים.
קורס Facebook
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס פייסבוק?

לימודי קורס פייסבוק, אורכם משתנה ממוסד למוסד. לרוב קורס facebook יערך מספר חודשים. במהלך הלימודים תעבדו על פרויקט גמר תוך מתן תרגילים מעשיים. קיימת דרישה לנוכחות מאחר והלימודים דורשים השקעה ורצינות. אם אתם כבר סקרנים כמה תוכלו להרוויח בתור מתכנתי אפליקציות לפייסבוק, אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא - כמה מרוויח מתכנת?

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס פייסבוק?

לימודי פיתוח אפליקציות בפייסבוק עוסקים רבות בטרמינולוגיה בשפה האנגלית ולכן חשוב שתתוודעו למושגים אלו ותבינו את פשרם. אם עולם המדיה החברתית מרתק אתכם אנו ממליצים לכם לקרוא אודות קורס מנהלי מדיה חברתית. אם אתם יותר מתעניינים בתכנות ופחות בפייסבוק ובאוריינטציה של פיתוח אפליקציות באתר, כדאי לכם לשקול לימודי HTML.

במה עוסקים בוגרי קורס פייסבוק?

לימודי פיתוח אפליקציות לפייסבוק יכינו אתכם עם כל הכלים הדרושים לבניית האפליקציה הרצויה. בסוף הלימודים תזכו לבנות ולפתח אפליקציה משלכם למעשה תעלו אותה לרשת. האפליקציה יכולה להיות על פי בחירתכם מתוך הבנה כי מדובר בפרוייקט גמר. לימודי פיתוח אפליקציות הנם מורכבים יחד עם זאת הם יפתחו עבורכם עולם ומלואו, יחשפו אתכם למודל שיווק חדש ותזכו לפתח כבר בלימודים משהו משל עצמכם.
מודעה
מחפש קורס Facebook?
מחפש קורס Facebook?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה