ClickCease

קורס Facebook

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Facebook

לימודי Facebook במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מבוקשים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשיווק וניהול הפרסום בפלטפורמת פייסבוק הנפוצה והמפורסמת.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הבנת נתיבי השיווק והפרסום וכן לבניית המותגים ברשת אינטרנטית זו, קידום רעיונות, הגדלת האינטראקציה מול גולשים נוספים ברשת ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Facebook?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Facebook?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Facebook

המדיה החברתית מהווה כיום צאת אחד מן הערוצים המבוקשים והנפוצים ביותר בענף הפרסום והשיווק. פייסבוק נחשבת לרשת החברתית הפופולרית ביותר המקשרת בין מיליארדי אנשים מרחבי העולם כולו, ולכן מהווה זו כלי שיווקי יעיל במיוחד.

בעלי עסקים ובעלי מקצוע רבים שנמצאים בפייסבוק מנהלים דפים עסקיים לצורך קידום החברה, ולשם כך עליהם ליצור עבור המשתמשים השונים חוויה מושכת באמצעות כלים שונים כמו תמונות, סרטוני וידאו, מאמרים, הגרלות וכדומה.
קורס Facebook
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס Facebook

לימודי קורס Facebook פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למנהלי שיווק, מנהלי מדיה חברתית וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Facebook

תנאי הקבלה לקורס Facebook משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Facebook
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי Facebook

משך לימודי Facebook משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני בין ארבעה לשנים-עשר מפגשים הנפרשים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Facebook

במהלך לימודי הקורס בנושא Facebook מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פיתוח Web applications, שפת תכנות PHP, שפת תכנות JavaScript, קידום אתרים, ניתוח סטטיסטיקות, בניית אפליקציות, אחסון אפליקציות, אופן השיווק בפלטפורמת פייסבוק, Google analytics, גריפת רווחים מהאפליקציה, שימוש בפרופיל האישי לצרכי נטוורקינג ומיתוג, אפליקציות בתשלום וללא תשלום, בניית דפי אוהדים, הקמת דפים וקבוצות, פרסום מודעות ממומנות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס Facebook

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Facebook

עם סיום לימודי Facebook יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות מדיה דיגיטלית, חברות עסקיות, חברות שיווק ופרסום וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך וכן לקדם את העסק הפרטי שלהם.

לימודי המשך לאחר קורס Facebook

בוגרי קורס Facebook המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קידום אתרים SEO בו יוכשרו לקידום אתרים במנועי החיפוש השונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מיתוג שיכשיר אותם לקידום הצלחתו המסחרית של מוצר או עסק.
מודעה
מחפש קורס Facebook?
מחפש קורס Facebook?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה