קורס סוכני מכירות רכב

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס סוכני מכירות רכב
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סוכני מכירות רכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סוכני מכירות רכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי סוכני מכירות רכב

אם אתם "חולי הגה", מנויים למגזין "אוטו", גולשים בפורומים של רכבים באינטרנט ומתרגשים עם כל דגם מכונית חדש שמגיע ארצה, ואם בנוסף לכך - תמיד גם הרגשתם כי יכולות המכירה, השכנוע והשיווק שלכם טובות במיוחד - כדאי לכם להכיר את קורס סוכני מכירות רכב (הידוע גם כלימודי הכשרת אנשי מכירות לענף הרכב) - מסלול לימודים ייחודי וחדש יחסית, אשר יקנה לכם הכשרה מקצועית איכותית במיוחד בתחום מבוקש זה - ויפתח בפניכם שלל אפשרויות תעסוקה רווחיות.

קורס מכירת מכוניות יקנה לבוגריו, תוך זמן קצר יחסית, את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום. אנשי מכירות בענף הרכב נדרשים להיות בעלי כישורי מכירה טובים במיוחד, שכן קניית מכונית חדשה אינה דבר של מה בכך - שכן מדובר באחת ההוצאות הגדולות ביותר של המשפחה הישראלית, ויהיה עליכם לדעת כיצד להתגבר על התנגדויות הלקוחות וכיצד לשכנעם להעדיף את הצעותיכם על פני הצעות המתחרים. כמובן כי הבנה מעמיקה בכל דגמי הרכב הנפוצים בישראל דרושה אף היא. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי סוכני מכירות רכב - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע חשוב אודות קורס הכשרת אנשי מכירות לענף הרכב במכללות המובילות בישראל. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סוכני מכירות רכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סוכני מכירות רכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס סוכני מכירות רכב

קניית רכב חדש היא אחת מההוצאות הגדולות ביותר בהן נתקלת המשפחה הישראלית הממוצעת - שנייה, בדרך כלל, רק להוצאה הנלווית לקניית דירה. כיוון שמספר מכירות הרכב החדש עולות בשנים האחרונות כמעט מידי שנה - קיים ביקוש רב בענף לאנשי מכירות איכותיים בתחום - שכן התחרות על הקונים היא רבה. אנשי מכירת מכוניות נדרשים להיות בעלי כושר שכנוע רב וכישורי שיווק ומכירה מעולים, ועל כן, אם ברצונכם להשתלב בעבודות הרווחיות בתחום - מומלץ עד מאד ללמוד בקורס מכירת ושיווק רכבים, אשר ידאג להקנות לכם את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים להצלחה בתחום.

לימודי מכירות רכב אמנם אינם מהווים דרישת חובה על מנת להשתלב בעבודה בתחום - אך ברור כי המעסיקים מעדיפים בוגרי קורס מתאים. כבוגרי לימודי הכשרת אנשי מכירות לענף הרכב סביר להניח כי תצליחו להשתלב בעבודה במהירות רבה יחסית, שכן סוכניות מכירות רכב של חברות שונות פזורות בכל רחבי הארץ. עבודת מכירת המכוניות יכולה להיות רווחית עד מאד (לעיתים זכאים המוכרים לקבל עמלת מכירה, על כל מכירה שהם מבצעים) והיא אף נוחה למדי - שכן במרבית המקומות מכירת הרכב מתבצעת במשמרות. אז בואו ליהנות מלימודים שיסיעו אתכם רחוק - בואו ללמוד בקורס סוכני מכירות רכב. 

למי מיועד קורס סוכני מכירות רכב?

לימודי סוכני מכירות רכב מתאימים לחובבי מכוניות, אשר הינם בעלי כושר מכירה גבוה, ומעוניינים ליהנות מהכשרה מקצועית איכותית לעבודה רווחית ומאתגרת. הלימודים מתאימים במיוחד לחיילים משוחררים, המעוניינים לפצוח בקריירה דינאמית בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי מכירת מכוניות, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם השיווק והמכירות: קורס קופירייטינג, קורס ניהול מכירות, קורס שיווק באינטרנט, קורס שיווק בינלאומי, קורס מרקום וכיו"ב. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס סוכני מכירות רכב?

מרבית המכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי סוכני מכירות רכב - והלימודים בהן פתוחים בפני הקהל הרחב. יחד עם זאת, בחלק מן המכללות בתחום נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, לדעת אנגלית ברמה בסיסית - ולעיתים אף לעבור מבחני קבלה או לעמוד בפני ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

כמה זמן נמשך קורס סוכני מכירות רכב?

לימודי הכשרת סוכני מכירות לענף הרכב אינם לימודים ארוכים בדרך כלל - ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 50 ל-60 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בין חודש לארבעה חודשים בלבד (בהתאם למתכונת הלימודים - קרי, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש ומפגש). במרבית המכללות מתקיים קורס סוכני מכירות רכב במתכונת של מפגש לימודים אחד או שניים בשבוע. 

ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציע אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים - ו/ או בימי שישי בבוקר - במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס סוכני מכירות רכב?

קורס סוכני מכירות לענף הרכב כולל, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: סוגי רכבים, מחירוני רכב, מכוניות חדשות ומכוניות משומשות, המכונית - מושגים טכניים, היכרות עם מנועים, תיבות הילוכים ושיטות הנעה, מיתוג, שיווק וקידום מכירות, מגמות עכשוויות בשוק הרכב בארץ ובעולם, שיטות מימון לרכישת רכב, מכירה לציי רכב, עמידה מול קהל, התגברות על התנגדויות ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים. 

ההרצאות בקורס מועברות על ידי טובי המרצים, אנשי המקצוע והמומחים בתחום - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

איזו תעודה מקבל בוגר הקורס?

בוגרי קורס הכשרת סוכני מכירת רכבים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (עמידה בחובת הנוכחות, מעבר מבחנים וכו') יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה הם האפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס סוכני מכירות רכב?

מייד עם סיום הלימודים בקורס אנשי מכירות לענף הרכב יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות בתחום: באולמות התצוגה ומרכזי המכירה של יבואני הרכב המובילים, במגרשים לממכר מכוניות משומשות, באתרי אינטרנט המציעים ייעוץ ועזרה בקניית רכב וכיו"ב.

רבות מהמכללות בתחום מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה מתאימה - וחלק מהקורסים אף מועברים בשיתוף פעולה עם סוכניות הייבוא - המעסיקות את בוגרי הקורס המובילים מייד עם סיום הלימודים. 

מה אפשרויות ההמשך לימודים לבוגרי קורס סוכני מכירות רכב?

תחום השיווק והמכירות מציע לעוסקים בו אינספור נתיבים להמשך לימודים, אשר יתרמו להתפתחותכם והתקדמותכם המקצועית - תוכלו לפנות למגוון לימודי תעודה שיקנו לכם כישורים נוספים בתחום (קורס אמנות הפרזנטציה, קורס דיבור ועמידה מול קהל, קורס שיווק דיגיטלי וכיו"ב) או אף לפנות ללימודי תואר ראשון רלוונטיים - כלימודי תואר ראשון בשיווק או לימודי תואר ראשון במנהל עסקים, לדוגמא. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎