ClickCease

קורס סוכני מכירות רכב

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס סוכני מכירות רכב
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סוכני מכירות רכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סוכני מכירות רכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי סוכני מכירות רכב

לימודי סוכני מכירות רכב במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מיוחדים ומעשירים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מכירות לענף הרכב שיש באפשרותם להתאים ללקוחותיהם את הרכב המתאים להם ביותר ולסגור עסקאות משתלמות ורווחיות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך התמודדות עם התנגדויות, שכנוע לקוחות פוטנציאליים, סגירת עסקאות מוצלחות, שיווק ומכירה של רכבים, ניהול משא ומתן יעיל ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סוכני מכירות רכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סוכני מכירות רכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס סוכני מכירות רכב

קניינות רכב הינה אחת מן ההוצאות הגדולות ביותר בהן נתקלת המשפחה הישראלית הממוצעת. בשנים האחרונות מספר כלי הרכב הנמכרים עולה באופן תדיר, ועל כן קיים ביקוש הולך וגובר לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום שיש באפשרותם למכור רכבים ולהתמודד עם התחרותיות בשוק זה.

על סוכני מכירות הרכב להיות בעלי כושר שכנוע רב, כמו גם מיומנויות שיווק ומכירה מעולות, לדעת לעמוד מול קהל, לנהל משא ומתן מוצלח, לדעת כיצד לבחור את שיטת המכירה המתאימה וכדומה.

קהל היעד לקורס סוכני מכירות רכב

לימודי קורס סוכני מכירות רכב פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעוסקים בשיווק ופרסום אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולמכור את יצירותיהם לקונים מרחבי העולם.

תנאי הקבלה לקורס סוכני מכירות רכב

תנאי הקבלה לקורס סוכני מכירות רכב משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי סוכני מכירות רכב

משך לימודי סוכני מכירות רכב משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין חודש לארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס סוכני מכירות רכב

במהלך לימודי הקורס בנושא סוכני מכירות רכב מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגי רכבים, מחירוני רכב, מכוניות חדשות ומכוניות משומשות, מושגים טכניים, היכרות עם מנועים, תיבות הילוכים ושיטות הנעה, מיתוג, שיווק וקידום מכירות, מגמות עכשוויות בשוק הרכב בארץ ובעולם, שיטות מימון לרכישת רכב, מכירה לציי רכב, עמידה מול קהל, התגברות על התנגדויות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס סוכני מכירות רכב

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי סוכני מכירות רכב

עם סיום לימודי סוכני מכירות רכב יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו אולמות תצוגה ומרכזי מכירה של יבואני רכבים מובילים, מגרשים למכירת מכוניות משומשות, אתרי אינטרנט למכירת כלי רכב ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס סוכני מכירות רכב

בוגרי קורס סוכני מכירות רכב המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מכירות בהייטק שיכשיר אותם למיתוג המוצר המבוקש וניהול משא ומתן מוצלח עם לקוחות פוטנציאליים ועם משקיעים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול מכירות בו יוכשרו כמוכרים איכותיים, מיומנים, מצליחים ומקצועיים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎