קורס מכירות שטח

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מכירות שטח

אם ישיבה מול מחשב במשרד לא בדיוק עדיפה עליכם, ואתם מעדיפים את המרחבים, הנסיעות והדינאמיות של השטח - אתם כנראה אנשי מכירות שטח בנשמה. אם אתם "אנשים של אנשים", בעלי יחסי אנוש מעולים ובעלי כושר שכנוע, שמקבלים תחושת סיפוק ממכירה מוצלחת (ולא רק מהגמול הכספי שמגיע איתה) - לימודי מכירות שטח הוא הקורס בשבילכם. בקורס תקבלו את כל הכלים והשיטות למכור ולשווק מוצר או שירות מבית לבית, מדלת לדלת, מעסק לעסק. מדובר בפתח לאחת הקריירות המכניסות ביותר, עם אפשרויות קידום רבות לתחומים רבים. 

בניגוד למקצועות אחרים, אותם תלמדו וייקנו לכם תעודה ספציפית בתחום מסויים, לימודי מכירות שטח, המשתייכים לתחום המכירות, ייפתחו בפניכם עולם חדש ומגוון של תפקידים מכל התחומים שיש: תוכלו להסתובב מבית לבית, מעסק לעסק ולמכור מוצרים שונים, החל מסמארטפונים, מוצרי חשמל, גאדג'טים, יצירות אומנות, ספרים, לחצני מצוקה, שירותי כבלים, שירותי אינטרנט, ביטוח, שירותי אבטחה ועוד. אל דאגה - לימודי מכירות ושיווק שטח יכסו את כל שיטות המכירה האפשריות, כך שתוכלו בסופם למכור קרח לאסקימוסים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מכירות שטח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מכירות שטח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מכירות שטח

אתם דופקים בדלת, אותה פותח לכם מישהו שממש לא מעוניין במה שיש לכם למכור ומתכוון לטרוק לכם את הדלת. אחרי שיחה קצרה, הוא מזמין אתכם פנימה, ולאחר דברים - אתם לוחצים ידיים, אתם נותנים לו את המוצר, והוא משלם לכם עליו (או חותם על חוזה התקשרות כלשהו). איך קרה שמ"לא" החלטי הצלחתם לשכנע את הלקוח לא רק לשמוע מה יש לכם למכור, אלא גם להחליט לרכוש את המוצר או השירות אותו אתם מוכרים? את הסוד הזה תוכלו לגלות בקורס סוכני מכירות שטח אשר מציעות מכללות רבות בישראל. 

אולי אתם בתחילת דרככם, כמו אחרי שירות צבאי או לאחר סיום לימודים ומתלבטים לאיזה כיוון לפתח את הקריירה, או שאתם כבר עובדים במכירות ומנסים לרכוש כלים להצליח בעבודה שלכם. בכל אופן, קורס מכירות שטח יכול להתאים לכל מי שמעוניין לעבוד במכירות מכל סוג שהוא, עם דגש על מכירות שטח מדלת לדלת (DOOR TO DOOR) או מעסק לעסק (BUSINESS TO BUSINESS). לרוב לימודים אלו מתקיימים במכללות המתמחות בתחום המכירות ולכן גם צוות המרצים יכלול אנשי מכירות שטח מנוסים, שכבר היו בשטח ויודעים מה עובד טוב על לקוחות לא רק מבחינה תיאורתית אלא גם מבחינה פרקטית. 
קורס מכירות שטח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדים לימודי מכירות שטח?

לימודי מכירות שטח יכולים להתאים לכל מי שבוער בתוכו הצורך למכור, כל מי שמנצח בכל ויכוח וגורם לאנשים לפעול בדרך שלו, כל מי שאוהב את הריגוש במכירה ואת חיי השטח. הקורס יכול להתאים לכל מי שמחפש עבודה ראשונה לאחר סיום צבא או לימודים, או כל מי שכבר עובד במכירות ומעוניין להשתפר בכך. כמו כן, הודות ללוח הזמנים הגמיש של עבודה זו - הקורס יכול להתאים בהחלט לסטודנטים רוצים להרוויח כסף במהלך הלימודים, או לאמהות עם לוח זמנים צפוף שמעדיפות לעבוד בזמן שנוח להן. 

לימודי מכירות שטח - תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס סוכני מכירות שטח משתנה ממכללה למכללה, אך לרוב מדובר בלימודים שאינם דורשים ידע או ניסיון קודם בתחום. לרוב, תידרשו להציג תעודת 12 שנות לימוד (אך ישנן מכללות שידרשו גם תעודת בגרות מלאה) ולעבור מבחן כניסה ו/או ראיון קבלה, שיבחנו את מידת התאמתכם ללימודי מכירות ועד כמה תצליחו בעבודה בעתיד (שהרי לא תרצו לבזבז כזף וזמן על לימודים במקצוע שלא מתאים לכם).

תנאי מכללה נוסף שרוב המכללות שמות דגש עליו הוא ידיעת השפה העברית על בוריה, יכולת התנסחות טובה ודיבור שוטף. כמובן שאם אתם יודעים שפה נוספת, כגון ערבית, אנגלית, אמהרית או רוסית - הדבר יהווה שהחלט יתרון לקבלה ללימודים ובהמשך הקריירה. 
קורס מכירות שטח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי מכירות שטח?

משך קורס סוכני מכירות שטח משתנה ממכללה למכללה, אך לרוב לא מדובר בקורס ארוך מאוד ותוכלו לסיים אותו תוך מספר שבועות עד שלושה חודשים. לרוב, קורס זה מתקיים אחת לשבוע למשך מספר שעת מרוכז. מכללות רבות מציעות קורס זה בשתי מתכונות: מתכונת לימודי בוקר, לאנשים שפנויים בשעות הבוקר ועסוקים דווקא אחר הצהריים (כגון אמהות) ומסלול לימודי ערב, המתאים יותר לאנשים עובדים, סטודנטים ומי בעל אילוצים אחרים בשעות הבוקר. לכן לא משנה מה סדר היום שלכם - תוכלו בכל זאת להירשם ללימודים מבלי לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס מכירות שטח?

תכנית הלימודים של קורס מכירות שטח כוללת נושאים כגון: טיפול בהתנגדויות, שימור לקוחות, פיתוח תכנית עבודה, ניהול משא ומתן, סגנונות תקשורת, אינטליגנציה רגשית, תקשורת בינאישית, עקרונות המכירה האיכותית והכמותית, ניהול קונפליקטים, פיתוח מיומנויות מכירה אפקטיביות, תהליכי מכירה, טכניקות מכירה, בניית אמון, מכירה מדלת לדלת, אומנות השכנוע, שפת גוף, תשתית למכירה, שגיאות שכיחות בהליך מכירה, אומנות הפרצנטציה ועוד. 

הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד. המרצים בלימודים הם לרוב אנשי מכירות מעולים ומנוסים בתחומים שונים, אשר מעבירים את החומר בצורה תיאורטית אך גם פרקטית: במהלך הלימודים תתנסו בסימלוציות מכירה שונות ותקלבו פיבק על כך במהלך התרגול. 

תעודה ואפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מכירות שטח

בוגרי קורס מכירות שטח דלת לדלת ועסק לעסק, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו.

אפשרויות התעסוקה, כאמור, הינן רבות ומגווונת: תוכלו להיות סוכני מכירות שטח של חברות תקשורת, חברות ביטוח, חברות סלולר, חברות כבלים, חברות המייצרות מוצרי נוחות (כמו סמארטפונים), מוצרי בית ועוד. תוכלו גם להיות אנשי מכירות שטח של עסקים קטנים, שמוכרים את השירות או המוצר של העסק, החל מכלי עבודה וכלה במכונות ייצור. תוכלו לעבור מבית לבית או מעסק לעסק (לרוב לאחר שתיאמתם טלפונית התעניינות ראשונית של הלקוח במוצר או בשירות) ולמכור לאוכלוסיות שונות מוצרי צריכה המתאימים להם. 
מודעה
מחפש קורס מכירות שטח?
מחפש קורס מכירות שטח?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה