ClickCease

קורס מכירות שטח

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מכירות שטח
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מכירות שטח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מכירות שטח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מכירות שטח

לימודי מכירות שטח במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, פופולריים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם בשיטת מכירה שונה מהשיטה המסורתית, בה המכירה מתבצעת "מדלת לדלת".

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ניהול משא ומתן מוצלח, רכישת אמונם של לקוחות, זיהוי נקודות החולשה אצל הקונה, סגירת עסקה מוצלחת, שימור לקוחות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מכירות שטח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מכירות שטח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מכירות שטח

בעידן המודרני, ניתן לרכוש כמעט כל מוצר או שירות מבלי לצאת מהבית, דרך הטלפון או המחשב. אמנם, על אף זאת, אנשי מכירות השטח נחשבים למבוקשים במיוחד עקב כך שצרכנים מעדיפים כי קניות הדורשות הוצאות גבוהות ילוו בשיחה אישית מול מוכר, זאת בכדי שירגישו בטוחים יותר.

תחום מכירות השטח מאפשר למוכרים ומוכרות להסתובב בין בתים (Door to Door) ובין עסקים (Business to Business) ולמכור מוצרים ושירותים שונים, בין אם מדובר במוצרי חשמל, סמארטפונים, יצירות אמנות, ספרים, שירותי אינטרנט, שירותי כבלים, שירותי ביטוח, שירותי אבטחה, גאדג'טים ועוד רבים.

קהל היעד לקורס מכירות שטח

לימודי קורס מכירות שטח פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעוסקים בשיווק ופרסום אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מכירות שטח

תנאי הקבלה לקורס מכירות שטח משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי מכירות שטח

משך לימודי מכירות שטח משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין שבועות ספורים לבין שלושה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מכירות שטח

במהלך לימודי הקורס בנושא מכירות שטח מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו טיפול בהתנגדויות, שימור לקוחות, פיתוח תכנית עבודה, ניהול משא ומתן, סגנונות תקשורת, אינטליגנציה רגשית, תקשורת בינאישית, עקרונות המכירה האיכותית והכמותית, ניהול קונפליקטים, פיתוח מיומנויות מכירה אפקטיביות, תהליכי מכירה, טכניקות מכירה, בניית אמון, מכירה מדלת לדלת, אמנות השכנוע, שפת גוף, תשתית למכירה, שגיאות שכיחות בהליך מכירה, אמנות הפרזנטציה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מכירות שטח

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מכירות שטח

עם סיום לימודי מכירות שטח יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו חברות תקשורת, חברות ביטוח, חברות סלולר, חברות כבלים, חברות מוצרי בית, עסקים קטנים ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס מכירות שטח

בוגרי קורס מכירות שטח המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מכירות בהייטק שיכשיר אותם למיתוג המוצר המבוקש וניהול משא ומתן מוצלח עם לקוחות פוטנציאליים ועם משקיעים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול מכירות בו יוכשרו כמוכרים איכותיים, מיומנים, מצליחים ומקצועיים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎