קורס נטוורקינג

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס נטוורקינג
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נטוורקינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נטוורקינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי נטוורקינג

מקומות רבים מאפשרים לנו ליצור קשרים בזכותם אנו מתפתחים ומתקדמים גם בספרה האישית אך יותר חשובה היא העסקית. נטוורקינג היא שפה בלתי כתובה אשר באמצעותה אנו יוצרים קשרים עם אנשים אחרים באופן נאות וראוי באותה הסביבה. לימודי נטוורקינג יוצרים עבורנו יחסי ציבור באמצעותם אנו משווקים ומוכרים את עצמנו.

ישנם כללים ברורים בעולם בהם אנו חייבים להתנהל  כך גם בעולם העסקים. התנהגות מתאימה, דיבור תקין ועוד כולם נדרשים לשימוש לטובת שיווק. לימודי נטוורקינג בדומה ללימודי שיווק ופרסום מכשירים לשפת גוף נכונה, אינטראקציה עם אחרים והתנסחות נכונה. בסיום לימודי נטוורקינג תצליחו להתנהל בעולם בצורה בטוחה יותר ותצליחו למשוך אנשים לנושאי שיחה ענייניים.

חיוני בעידן שלנו ליצור קשרים לא רק עם הסביבה הקרובה אלא גם הרחוקה יותר ולא תמיד יש לנו את הלכים לעשות זאת. לימודי נטוורקינג ידעו לקשר אתכם לכל סביבה ובאמצעות הכלים שתקבלו תוכלו לנהל את עצמכם בקהל אנשים, לנהל רושם ולהשאיר טעם טוב להמשך אינטראקציה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נטוורקינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נטוורקינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Networking - נטוורקינג

העולם העסקי כולו מבוסס על שיווק נכון. לנהל רושם חשוב על מנת שתוכלו למכור את עצמכם אך גם להשיג את מבוקשכם. שפת גוף, התנסחות והתנהגות כל אלו צריכים להיות מותאמים לסביבה שבה אתם נמצאים. הרושם הראשוני כידוע מאוד משמעותי והוא זה שיכול להביא אתכם להצלחה או לכישלון ועל כן חשוב שתשקיעו בנטוורקינג וביצירת קשרים.

לנהל רושם הוא דבר מורכב ולא בא בקלות לכולם. ביטחון עצמי הוא חלק נכבד בהתנהלות בתוך קהל אך לא רק. עמידה מול קהל, דיבור שוטף, העברת המסר, הקרנת הצלחה ועוד חיוניים לנטוורקינג וכחלק מהלימודים תזכו לגלות את סודות הנטוורקינג ואת אומנות השיחה.

למי מיועד קורס Networking - נטוורקינג?

אם חשוב לכם לצאת מעבר לגבולות ישראל, לפנות לקהלים חדשים, לחברות חדשות ולבסס את עצמכם, דעו כי לימודי נטוורקינג בהחלט ילמדו אתכם את כל המיומנויות לפנות לאחרים על פי קודים בינלאומיים. הקודים למעשה קובעים שפת תקשורת לא כתובה. נימוסים, שפת גוף, ניהול רושם כל אלו נמצאים בשימוש יומיומי אצלנו ואנו לא מודעים לכך. בעקבות חוסר המודעות, אנו מבטלים את היעילות שלהם וקורס הנטוורקינג יעורר את כל הכישורים הללו מחדש.

תזכו לחוות מחדש את 'האני' שלכם מול סיטואציות שונות. פעמים רבות אנו לא מוצאים נושאים לשיחה או נמנעים ממגע ישיר עם אחרים מתוך חשש שלא נצליח למכור את עצמנו כראוי. לימודי נטוורקינג נועדו למען שיפור היחסים הבינאישיים. בנוסף, לימודי נטוורקינג מלמדים את אומנות השיחה. כיצד להקשיב לאחרים, כיצד לשלוט על דיבור שוטף ומעניין, איך לגרום לאחרים לזכור אתכם וכיצד להתגבר על ביישנות בדיבור לפני קהל. התחלה של כל שיחה טובה יכולה להוביל לקשרים מפתיעים.

מה לומדים בקורס Networking - נטוורקינג?

נטוורקינג למשעה הינה שפה בלתי כתובה המורכבת מקודים המוכרים בכל העולם. לחיצות יד, כרטיסי ביקור, מחוות ידיים ואפילו נימוסים, כל אלו חלק מלימודי נטוורקינג. חשוב שנדע ליצור קשרים למען קידום אישי ומקצועי. לימודי נטוורקינג הנם חדשים יחסית אך מציעים לימודים מאוד רלוונטיים לעולם חדש בו צימצמנו את המרחק בין מדינה למדינה וההתנהלות היא התנהלות שברובה וירטואלית.

לימודי נטוורקינג מתמקדים על קשרים בין אישיים ולכן חשוב שתדעו להתמודד עם כל סיטואציה באופן נכון. כל אירוע ומשמעותו וכך גם אתם צריכים להתאים את עצמכם אליו ולא אחרים אליכם. בלימודי נטוורקינג תלמדו כיצד למצוא הזדמנויות עסקיות רק בדרך שיחה וכיצד לנצל אותן לטובתכם. העתיד בידיים שלכם בלבד.

במה עוסקים בוגרי קורס Networking - נטוורקינג?

חשוב מאוד עבור כל עסק להישאר בתודעה ולהיזכר על מנת לשמור על לקוחות ולמשוך לקוחות חדשים .באמצעות לימודי נטוורקינג תלמדו כיצד בעזרת התנהגות שלכם בלבד והרושם שאתם יוצרים לסביבה ישאירו אתכם בתודעה ובזיכרון של ציבור ושל מנהלים אחרים. העולם העסקי דורש כל הזמן חידושים אך גם התנהגות על פי קודים בינלאומיים, אמינות וביטחון עצמי.

לכרטיסי ביקור יש ערך משמעותי מאוד בעולם העסקי למרות העולם הממוחשב שבו אנו חיים. כרטיס ביקור מוכר אתכם, מסייע לכם לשמור על לקוחות ולהיות במעקב לגבי החברה שלכם. בלימודי נטוורקינג רואים בכם, אנשי עסקים, כמוצר ופני החברה ולכן חיוני להתחיל מניהול הרושם שלכם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎