ClickCease

קורס נטוורקינג

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס נטוורקינג
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נטוורקינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נטוורקינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי נטוורקינג

לימודי נטוורקינג במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מרתקים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם ליצירת קשרים לצורך קידום עסקי של חברות, מוצרים או פרויקטים שונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך קידום וייעול של מטרות עסקיות, יצירת אינטראקציה מוצלחת עם אחרים, ניהול רושם ראשוני, שיווק ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נטוורקינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נטוורקינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס נטוורקינג

נטוורקינג, או בעברית – רישות, היא שפה בלתי כתובה המהווה מושג שיווקי שמשמעותו יצירה וקידום של קשרים עם חברות ואנשים שונים, ובאמצעות כך הרחבת מעגל הקשרים לצורך מינוף של העסק וקידום מטרותיו של הארגון. לשם כך, נדרשים העוסקים בתחום להחזיק בטכניקות ומיומנויות שונות ומגוונות.

דרך ההתנסחות, שפת גוף מושכת, אינטראקציה מוצלחת, העברת מסרים, עמידה מול קהל, דיבור שוטף, הקרנת ביטחון, זיהוי והגדרה של קהל יעד, טיפוח קשרים לטווח ארוך, התנהגות צרכנים, בניית קשרים חזקים ועוד, הינם נושאים אותם ילמדו המשתתפים בקורס.

קהל היעד לקורס נטוורקינג

לימודי קורס נטוורקינג פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעוסקים בשיווק ופרסום אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס נטוורקינג

תנאי הקבלה לקורס נטוורקינג משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. פעמים רבות יידרשו המועמדים לניסיון קודם בעולם הפרסום, השיווק, המכירות או הניהול.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי נטוורקינג

משך לימודי נטוורקינג משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס נטוורקינג

במהלך לימודי הקורס בנושא נטוורקינג מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יצירת רושם ראשוני חיובי, עמידה מול קהל, העברת פרזנטציה, שפת גוף, התנסחות מתאימה,  ניהול קשרים, בניית מעגל קשרים יעיל ואיכותי, מיפוי קשרים קיימים, גריפת רווחים עסקיים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס נטוורקינג

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי נטוורקינג

עם סיום לימודי נטוורקינג יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו משרדי פרסום, חברות עסקיות, מפעלים תעשייתיים, חנויות ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס נטוורקינג

בוגרי קורס נטוורקינג המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מיתוג שיכשיר אותם לקידום הצלחתו המסחרית של מוצר או עסק.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס יחסי ציבור ודוברות בו יוכשרו להתנהלות מול כלי התקשורת ואנשי המקצוע בתחום השיווק והפרסום, ניהול משברים וקידום לקוחותיהם לעבר הצלחה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎