ClickCease

קורס ניהול מכירות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ניהול מכירות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מכירות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מכירות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול מכירות

לימודי ניהול מכירות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעניינים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה הכשרת בוגריהם בטכניקות מכירה יעילות במקביל למיומנויות ניהוליות מתקדמות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שיפור יכולת השכנוע, קידום מכירות, עמידה מול קהל ופרזנטציה, ניהול משא ומתן אפקטיבי, הבנת צרכי הלקוח, ניהול צוות, התנהלות אפקטיבית מול לקוחות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מכירות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מכירות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ניהול מכירות

מכירות מוצלחות מהוות את אחד הגורמים החשובים ביותר בכל חברה, ארגון או עסק, שכן הן משפיעות באופן ישיר על הרווח הכלכלי. מכירה אינה מתייחסת רק למוצרים או שירותים, וכולנו מוכרים את עצמנו על בסיס יומי – במפגשים עסקיים, בראיונות עבודה, בהיכרות זוגית או חברית עם אנשים וכדומה, ועל כן מהווים לימודים אלו תחום מבוקש במיוחד.

המשתתפים בלימודי ניהול מכירות יוכשרו כאנשי מכירות מקצועיים ואיכותיים שיש באפשרותם להשתלב במחלקות השיווק והפרסום ולנהל צוות מוכרים בתחומים השונים.

קהל היעד לקורס ניהול מכירות

לימודי קורס ניהול מכירות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעוסקים בשיווק ופרסום אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ניהול מכירות

תנאי הקבלה לקורס ניהול מכירות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. פעמים רבות יידרשו המועמדים לניסיון קודם בעולם הפרסום, השיווק, המכירות או הניהול.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ניהול מכירות

משך לימודי ניהול מכירות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 15 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין חודשיים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול מכירות

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול מכירות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עקרונות שיווקיים, התנהגות צרכנים, שיווק מודרני, פילוח שוק, קידום מכירות, אסטרטגיות שיווקיות, מתן שירות איכותי, ביצוע מחקרים וסקרים, פרסום ויחסי ציבור, קידום מכירות, תקשורת שיווקית, ניהול משא ומתן, אמנות המכירה, שיווק בינלאומי, תקשורת בין אישית, הגדרת יעדי מכירה, סוגי לקוחות, שימור לקוחות, טיפול בהתנגדויות, שפת גוף ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול מכירות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול מכירות

עם סיום לימודי ניהול מכירות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו משרדי פרסום, חברות עסקיות, מפעלים תעשייתיים, חנויות ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול מכירות

בוגרי קורס ניהול מכירות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מכירות בהייטק שיכשיר אותם למיתוג המוצר המבוקש וניהול משא ומתן מוצלח עם לקוחות פוטנציאליים ועם משקיעים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מכירות שטח בו יוכשרו למכירה ושיווק של מוצרים ושירותים מדלת לדלת.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎