ClickCease

קורס שיווק ופרסום

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי שיווק ופרסום

לימודי שיווק ופרסום במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומעשירים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי שיווק ופרסום מומחים שיש באפשרותם ליצור תוכן שיווקי ולתכנן קמפיינים פרסומיים בכלל ערוצי התקשורת המוכרים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך פיתוח חשיבה שיווקית, תכנון והובלה של מהלכים שיווקיים אסטרטגיים, העברת מסרים שיווקיים לקהלי יעד מגוונים, קידום מכירות, קידום רווחיות העסק ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיווק ופרסום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיווק ופרסום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס שיווק ופרסום

הפרסום והשיווק מהווים כלים בעלי חשיבות עליונה לקידום מכירות, מוצרים ושירותים בעולם המודרני. אלו נשענים על שלל טכניקות מתקדמות להעברת מסרים תוך זיהוי קהלי יעד ספציפיים והיענות לצורכיהם, במקביל לאלו של צרכי השוק.

את המיומנויות שיילמדו בקורס יוכלו ליישם המשתתפים בערוצי התקשורת השונים וביניהם עיתונות, רדיו, טלוויזיה, אתרי אינטרנט והמדיה החברתית, שלטי חוצות ועוד. בעבודתם יתכננו מהלכים אסטרטגיים, יגבשו רעיונות שיווקיים ויעבירו מסרים במטרה לקדם את רווחיות העסק וכדומה.
קורס שיווק ופרסום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס שיווק ופרסום

לימודי קורס שיווק ופרסום פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעוסקים בשיווק ומכירות, מנהלי מדיה חברתית וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס שיווק ופרסום

תנאי הקבלה לקורס שיווק ופרסום משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס שיווק ופרסום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי שיווק ופרסום

משך לימודי שיווק ופרסום משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים  בין 60 ל-250 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס שיווק ופרסום

במהלך לימודי הקורס בנושא שיווק ופרסום מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סגנון מכירות, ניתוח מצבי מכירה, הצגת מוצרים, תקשורת בין אישית, התמודדות עם התנגדויות, סגירת מכירה, אסטרטגיות שיווק לעסקים קטנים, תכניות שיווק, תקשורת שיווקית ופרסום, התנהגות צרכנית, שיווק באינטרנט, קידום מכירות, פיתוח חשיבה יצירתית, הובלת קמפיינים, ניהול משא ומתן, ניהול תקציבים ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס שיווק ופרסום

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי שיווק ופרסום

עם סיום לימודי שיווק ופרסום יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות מדיה דיגיטלית, חברות עסקיות, חברות שיווק ופרסום וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך וכן לקדם את העסק הפרטי שלהם.

לימודי המשך לאחר קורס שיווק ופרסום

בוגרי קורס שיווק ופרסום המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קידום אתרים SEO בו יוכשרו לשיפור מיקומם של אתרים ברשימה המתקבלת בעת חיפוש מילות מפתח במנועי החיפוש השונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שיווק ופרסום דיגיטלי שיכשיר אותם לשיווק שירותים ומוצרים ברשת האינטרנט ובמדיה החברתית.
מודעה
מחפש קורס שיווק ופרסום?
מחפש קורס שיווק ופרסום?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית ובאונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה