ClickCease

קורס שיווק ופרסום דיגיטלי

נמצאו עבורך 9 מוסדות לימודים:

לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי

לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעשירים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לצורך קידום ושיווק מוצרים ושירותים שונים ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך קידום מוצרים, שירותים וקמפיינים, יצירת שיתופי פעולה, הגדרת מטרות וקהלי יעד ספציפיים, שימוש בפרסום ממומן ובקידום אורגני, חיפוש מילות מפתח והבאת הארגון, החברה או העסק להצלחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס שיווק ופרסום דיגיטלי

רשת האינטרנט כיום נגישה לכולם, דבר שהוביל לשינויים רבים בכלל תחומי החיים שלנו. כיום, אמצעי התקשורת המסורתיים כמו עיתון, רדיו, שלטי חוצות וכדומה, התחלפו באתרי אינטרנט, מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, אתרי קניות וכדומה, ועל כן נוצרו טכניקות שיווק ופרסום עדכניות ומתקדמות.

הפרסום באינטרנט מהווה יתרון מהותי, שכן עלות הפרסום היא נמוכה יותר, ניתן להגיע לקהל יעד רחב ומגוון יותר באמצעות שיטות שונות, תהליך הפרסום הוא מהיר יותר ועוד.
קורס שיווק ופרסום דיגיטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס שיווק ופרסום דיגיטלי

לימודי קורס שיווק ופרסום דיגיטלי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעוסקים בשיווק ומכירות, מנהלי מדיה חברתית וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס שיווק ופרסום דיגיטלי

תנאי הקבלה לקורס שיווק ופרסום דיגיטלי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס שיווק ופרסום דיגיטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי

משך לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים  בין 50 ל-600 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין חודשיים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס שיווק ופרסום דיגיטלי

במהלך לימודי הקורס בנושא שיווק ופרסום דיגיטלי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו כתיבה שיווקית לאינטרנט, ניהול ושיווק ברשתות החברתיות, קידום אתרים SEO, קידום ממומן ולא ממומן, בניית קמפיין אינטרנטי, דיוורים, אסטרטגיה שיווקית, פילוח קהלי יעד, התאמת המסר לקהל היעד, היבטים חוקיים ומשפטיים, עיצוב אתרים, הקמת וניהול עסק, מסחר אלקטרוני, כלים למדידה וניתוח הצלחות, תכנון תקציבים, תדמית ויחסי ציבור באינטרנט ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס שיווק ופרסום דיגיטלי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי

עם סיום לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות מדיה דיגיטלית, חברות עסקיות, חברות שיווק ופרסום וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך וכן לקדם את העסק הפרטי שלהם.

לימודי המשך לאחר קורס שיווק ופרסום דיגיטלי

בוגרי קורס שיווק ופרסום דיגיטלי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אינסטגרם בו יוכשרו לשימוש ברשת חברתית זו למטרות שיווק של עסקים וחברות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס גוגל פיי פר קליק PPC שיכשיר אותם לקידום ממומן באמצעות מנוע גוגל, בו כל גולש שייכנס למודעה המפורסמת יחייב את המפרסם בתשלום קבוע מראש.
מודעה
מחפש קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
מחפש קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית ובאונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה