קורס שיווק ופרסום דיגיטלי

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי

האינטרנט שינה את פני העידן המודרני כמעט בכל זווית אפשרית- הוריד את השפעתם של אמצעי התקשורת המסורתיים (עיתונות, רדיו וכד'), הפך את הנגישות למידע בכל תחום ותחום לפשוט ומהיר, נתן לנו במה חדשה לבטא את דעותינו וגרם לעוד מהפכות ושינויים רבים מספור- הכל עובד היום במהירות עתק שמחייבת חשיבה מהירה וקבלת החלטות מידיות. אחד התחומים שהושפע אף הוא מכניסת האינטרנט לחיינו הוא תחום השיווק, הפרסום וקידום המכירות, תחומים אשר קיבלו פלטפורמה חדשה לעבוד בה, בעלת חוקים, יתרונות וחסרונות משלה. 

לאור שינויים אלו פתחו מכללות רבות מסלולי לימוד חדשים ללימודי שיווק דיגיטלי ולימודי פרסום באינטרנט, אשר הותאמו במיוחד עבור אנשים שמעוניינים לפעול בתוך ספירה חדשה ומאתגרת זו. האינטרנט מאפשר היום שיווק ופרסום מהירים ויעילים, ואופציית השיתוף הפכה להיות כלי עזר לטובת חשיפה אדירה - מקומית ועולמית. ניהול ושיווק ברשתות חברתיות לוקח גם הוא חלק בעולם השיווק דיגיטלי ומשחק תפקיד מרכזי בהבנייתו כתחום חזק ומקצועי. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס שיווק דיגיטלי ופרסום במכללות המובילות בישראל. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי

 
בין שלל השפעותיו הרבות של עולם האינטרנט על חיינו ניתן למצוא גם את השפעתו הכבירה על תחומי השיווק והפרסום, שכן, בשנים האחרונות חלה מגמה של ירידה בשיטות השיווק והפרסום במדיות המסורתיות והוותיקות (עיתונות, רדיו, טלוויזיה וכו') - ועלייה גדולה עד מאד בכספים (והכוחות) המוקצים לפרסום ושיווק דיגיטלי - כלומר, שיווק ופרסום בעזרת רשת האינטרנט. 

השיווק והפרסום הדיגיטלי כוללים את עבודות השיווק והפרסום הנשענות על מנוע החיפוש גוגל (ושאר כליה של החברה), כגון קידום אתרים ממומן, אופטימיזציה של אתרים וכיו"ב, את השיווק והפרסום ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, טוויטר, לינקדאין וכד'), את השיווק והפרסום באתרי קניות ייעודיים (אטסי, איביי וגו'), ושלל שיטות פרסום ושיווק נוספות (דיוורים במייל, לדוגמא). 

על מנת לבצע נכון את השיווק הדיגיטלי דרושים ידע, מיומנויות וכלים רבים - ועל כן מכללות רבות החלו להציע קורס שיווק ופרסום דיגיטלי (הידוע, לעיתים, גם כקורס שיווק ופרסום באינטרנט), במטרה להכשיר דורות חדשים של אנשי מקצוע איכותיים שיתמקצעו בתחום - ויובילו את עולם השיווק והפרסום באינטרנט. לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בתחום - ועם סיומם תוכלו להשתלב בשלל העבודות בעולם דינאמי, מאתגר ורווחי זה. 
קורס שיווק ופרסום דיגיטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי?

הלימודים בקורס פרסום ושיווק דיגיטלי מתאימים לכל המעוניינים להשתלב בעבודות בתחום מבוקש ומרתק זה - לצעירים המחפשים להתחיל קריירה בתחום, כמו גם לאנשי פרסום ושיווק בעלי ניסיון, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולהתקדם ולהתפתח מקצועית. הלימודים מתאימים גם למנהלים ובעלי עסקים, המעוניינים ללמוד כיצד הם יכולים, בכוחות עצמם, לתרום רבות לפרסום והשיווק של בית העסק שלהם - ובכך לתרום, כמובן, גם להצלחתו הכללית. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס שיווק ופרסום דיגיטלי?

תנאי הקבלה לקורס שיווק דיגיטלי יכולים להשתלנות מעט ממכללה אחת לרעותה - אך בדרך כלל הדרישות הן להיכרות עם עולם האינטרנט והרשתות החברתיות, יכולת עבודה בסיסית מול מחשב וידיעת אנגלית ברמה סבירה. בחלק מהמכללות בתחום אף עורכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורסים מתקדמים בתחום, המיועדים לאנשי מקצוע בעלי ניסיון, מיועדים, כמובן, רק לבוגרי קורסים בסיסיים ו/ או לבעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחום. 
קורס שיווק ופרסום דיגיטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?

משכו של קורס שיווק וקידום דיגיטלי תלוי, כמובן, בהיקף החומרים הנלמדים בו - קורס המתמקד רק בפרסום בפייסבוק לדוגמא, כמו גם קורסים אחרים המתמקדים בנושא אחד בלבד (כתיבה שיווקית, PPC וכו') הינם קצרים יחסית, ונמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לארבעה חודשים. קורסים מקיפים ומעמיקים לשיווק ופרסום דיגיטלי, הכוללים התמקצעות בשלל הפנים של התחום, הינם ארוכים יותר ונמשכים, לרוב, בין ארבעה חודשים לשנה.

רבות מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר - כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות יחסית בלימודים המרתקים, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס שיווק ופרסום דיגיטלי?

 
תכני הלימוד אמנם משתנים מעט בין שלל הקורסים בתחום - ובעוד חלק מלימודי שיווק ופרסום דיגיטליים הינם מקיפים ומעמיקים עד מאד וכוללים את מרבית התכנים הרלוונטיים בתחום, חלק מהקורסים מתמקדים רק בנושא אחד או נושאים אחדים - כגון קורס כתיבה שיווקית לאינטרנט, קורס ניהול ושיווק ברשתות חברתיות, קורס קידום אתרים - SEO וכיו"ב.

למרות ההבדלים בנושאי הלימוד ובדגשים של הקורס - כמעט כל הקורסים לשיווק דיגיטאלי נושאים מכנה משותך אחד- שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים לצד תרגולים ושלל התנסויות מעשיות, הכוללות, בחלק מהמכללות, גם סטאז' או עבודה על פרויקט גמר, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: היכרות עם עולם האינטרנט, שיווק ופרסום בגוגל - קידום אתרים, קידום ממומן וכו', שיווק וקידום ברשתות חברתיות, בניית קמפיין אינטרנטי, דיוורים, אסטרטגיה שיווקית, פילוח קהלי יעד והתאמת המסר לקהל היעד, כתיבה שיווקית ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?

בוגרי קורס שיווק דיגיטלי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?

 כאמור, עולם השיווק והפרסום באינטרנט הוא עולם רחב למדי - ובוגרי קורס פרסום דיגיטלי יכולים להמשיך ולהתפתח בתחום בעזרת פנייה ללימודים בקורסים משלימים נוספים - קורס בניית אתרים, קורס עיצוב אתרים, קורס שיווק ופרסום בסלולר, קורס תכניות שותפים - Affiliates ועוד. הבוגרים יכולים גם להמשיך ללימודים אקדמיים בתחום זה ובתחומים משלימים - תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון בפרסום ותואר ראשון בשיווק טכנולוגי הן רק חלק מהאופציות העומדות בפני בוגרי הלימודים. 

במה עוסקים בוגרי קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?

 בוגרי קורס שיווק דיגיטלי יוכלו להשתלב בעבודה כשכירים במחלקות השיווק והפרסום של עסקים וארגונים שונים (ציבוריים ופרטיים כאחד), לעבוד כפרילנסרים בתחום או אף לפתוח עסק עצמאי לקידום, שיווק ופרסום באינטרנט. 
מודעה
מחפש קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
מחפש קורס שיווק ופרסום דיגיטלי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה