ClickCease

קורס אינסטגרם

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי אינסטגרם

לימודי Instagram במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעשירים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש ברשת האינסטגרם למטרות שיווק ופרסום של עצמם או של מוצריהם, ובאמצעות כך הגעה להישגים עסקיים מרשימים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך היכרות מעמיקה עם רשת חברתית פופולרית זו, רכישת טכניקות וכלים שיווקיים שונים לשימוש ברשת, פרסום מוצלח בה ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אינסטגרם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אינסטגרם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אינסטגרם

רשת האינסטגרם הינה אפליקציה חינמית שהחלה את דרכה בשנת 2010, כאשר זו הנועדה לצורך צילום, עריכה ושיתוף של תמונות באמצעות הסמארטפון, כך שיוכלו לראות את אלו העוקבים אחר המשתמש שלכם או משתמשים אחרים.

תוך זמן קצר, הפכה הרשת לפלטפורמה שיווקית ועסקית מצליחה במיוחד, שכן היא מאפשרת הגעה לקהל יעד רחב במיוחד במהירות, ועל ידי כך ליצור זהות מיתוגית מצליחה ומושכת. עם זאת, בכדי להצליח בשיווק ברשת זו, יש להכיר את הטכניקות והשיטות השונות בתחום, ולכן מומלץ להשתלב בלימודים בתחום.
קורס אינסטגרם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אינסטגרם

לימודי קורס אינסטגרם פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לבעלי עסקים, לעוסקים בשיווק ומכירות, מנהלי מדיה חברתית וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס אינסטגרם

תנאי הקבלה לקורס אינסטגרם משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אינסטגרם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אינסטגרם

משך לימודי אינסטגרם משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 80 ל-200 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אינסטגרם

במהלך לימודי הקורס בנושא אינסטגרם מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול מותג, שיווק דיגיטלי, צרכנות ברשת, איתור מובילי דעת קהל, הטמעת מסרים אינטרנטיים, כתיבה שיווקית, קידום אורגני, טכניקות צילום, ניתוח כלי הפרסום, תפעול קמפיינים, שימוש ב-Hashtag, כתיבת מודעות, בניית קהל לקוחות, טכניקות לאיסוף עוקבים, ניהול  תוכן, בקרה ואופטימיזציה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אינסטגרם

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אינסטגרם

עם סיום לימודי אינסטגרם יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות מדיה דיגיטלית, חברות עסקיות, חברות שיווק ופרסום, חברות יחסי ציבור וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך וכן לקדם את העסק הפרטי שלהם.

לימודי המשך לאחר קורס אינסטגרם

בוגרי קורס אינסטגרם המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס פייסבוק בו יוכשרו לקידום חברות, מוצרים ועסקים דרך רשת חברתית מצליחה זו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס YouTube ושיווק בוידאו שיכשיר אותם לקידום עסקים ומוצרים באמצעות פלטפורמה זו.
מודעה
מחפש קורס אינסטגרם?
מחפש קורס אינסטגרם?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה