מכללת A.B.S - בית ספר למסחר ועסקים

קורס יזמות עסקית

מכללת A.B.S - בית ספר למסחר ועסקים

קורס יזמות עסקית

מכללת A.B.S - בית ספר למסחר ועסקים מציעה קורס יזמות עסקית המתאים לכל מי שמעוניין להקים עסק ולנהל אותו באופן פרקטי. 

הלימודים מתקיימים בתל אביב בלבד. 

מידע כללי

יש לכם רעיון לעסק מצליח ואתם רוצים לדעת כיצד להפוך את החלום למציאות? קורס יזמות עסקית של מכללת A.B.S - בית ספר למסחר ועסקים הוא הדרך לעשות זאת. כל אחד יודע שרעיון טוב לא מספיק כדי לפתוח עסק מצליח. צריך גם כלים נכונים לעשות את זה כמו שצריך: לנהל את העסק ולהוביל וליישם מיומנויות עסקיות. 

הקורס ייתן לכם כלים פרקטיים וקיצורי דרך להצלחה מהירה, תלמדו מודלים מעשיים ושיטות עסקיות לפתח את היכולת הניהולית שלכם, כך שתוכלו ליישם דברים בפועל מבלי לקחת סיכונים גדולים מידי. 

קהל יעד

הקורס מתאים לשכירים שרוצים להתברג בתפקידים ניהולים, מתאים גם ליזמים שרוצים לפתוח עסקים וללמוד לנהל אותם ולבעלי עסקים שרוצים להתפתח להשתדרג בניהול בעסק.

משך לימודים

קורס יזמות עסקית נמשך 10 חודשים, כאשר המפגשים מתקיימים פעם בשבוע למשך 5 שעות אקדמות. הלימודים כוללים 150 שעות לימוד תיאורטיות ועוד 90 שעות של פרוייקט גמר.

תכנית לימודים

הנושאים הנלמדים בקורס: מבוא, מהי יזמות עסקית, הכרת עולם העסקים, שיווק מודרני מול שיווק תחרותי, שיווק באינטרנט וברשת, התנהגות הצרכן או הלקוח בעסק, סידור ונראות בית העסק, ייבוא ייצוא, סדנא מעשית במשא ומתן, סימולציות של אומנות המכירה, שירות לקוחות, פיתוח מיומניוית ניהול, פיתוח מנהיגות והעצמה איישת, משאבי אנוש, תפעול ולוגיסטיה, שרשרת האספקה, רכש ותחוקה מונעת, אבטחה, בטיחות וגהות, חוק ומשפ, תמחיר ותמחור המוצר, ניהול כספים ועבודה מול הבנקים והרשויות, שימוש במערכות מחשוב, תכנית עסקית (פרוייקט הגמר).

תעודה

לבוגרי הקורס, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, תוענק תעודת גמר מטעם "A.B.S בית ספר למסחר עסקים".