קורסי טכנאים וחשמלאים

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאים וחשמלאים

יותר ויותר אנשים מבינים שהשלמת תואר ראשון אקדמי לא מבטיחה פרנסה, וכראיה בוגרי תואר ראשון רבים עובדים בעבודות עם שכר שאינו משביע את רצונם. אם אתם רוצים לפתח קריירה מכניסה ובטוחה כדאי שתשקלו את תחום ההכשרה המקצועית. כיום, מציעות המכללות השונות לא מעט קורסים מקצועיים אשר מכשירים את הסטודנטים להיות טכנאים במגוון תחומים או חשמלאים בעלי הסמכה. לימודי טכנאות או חשמלאות במסגרת קורסים מקצועיים אלו מעניקים לסטודנטים מקצוע מבוקש ומשתלם איתו הם יכולים להשתלב בקלות בשוק העבודה ובמשק הישראלי. 

לימודי טכנאים מוצעים במגוון מסלולים ומכשירים סטודנטים לעבודה מעשית. למרות שתחום הטכנאות וחשמלאות מדבר יותר לגברים וגם פונה אליהם, לא מעט נשים פונות ללימודי טכנאים וחשמלאיים על מנת לרכוש מקור פרנסה או להרחיב אופקים לטובת ידע אישי. טכנאים דרושים היום בשלל סביבות עבודה, הן אזרחית, פרטית, ציבורית וצבאית. לטכנאים יש יכולת לאתר תקלות ולתקן אותן ולשכלל את המערכות. למידע נוסף אודות הכשרה מקצועית תוכלו למצוא בלימודי הנדסאים - עבור מי שמעוניינים בלימודי הנדסאים או לימודי טכנאים מוסמכים, מה'ט, המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע, מציע מגוון רחב של לימודי הנדסאים / טכנאים מוסמכים בשיתוף עם מכללות, בתי ספר להנדסאים ומוסדות לימוד נוספים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי טכנאים וחשמלאים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי טכנאים וחשמלאים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורסי טכנאים וחשמלאים

בשנים האחרונות עולה ההתעניינות בלימודי קורסים מקצועיים אשר מכשירים את הסטודנטים הלומדים בהם לעסוק בעבודה קונקרטית. את הקורסים המקצועיים ניתן למצוא במגוון רחב של תחומים, בהם חשמלאות וטכנאות. הלימודים אורכים בדרך כלל כשנה עד שנה וחצי ובסיומם מוענקת לבוגר תעודת הסמכה בתחום לימודיו. הלימודים מקנים ידע מעשי רב, מיומנויות, הכשרה מקיפה אישית ומקצועית וחשיפה לעולם מקצועי. בין הקורסים הנלמדים בטכנאים תמצאו טכנאי שירות, טכנאי אלקטרוניקה, מנעולנות, טכנאי גז ועוד. היום הטכנאים נהנים משלל סביבות לעבוד בהן. 
קורסי טכנאים וחשמלאים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מהי הכשרה מקצועית?

העובדה כי כיום יש הבנה שעל אף הפופולריות הגוברת של לימודי תואר ראשון אין הכרח אמיתי להיות בעלי תואר אקדמי על מנת למצוא עבודה מכניסה ולהתברג בחברה, מסייעת מאד לאנשים הבוחרים ללמוד בקורס מקצועי. קורסים אלו, להכשרת טכנאים או חשמלאים הינם כרטיס הכניסה לשוק העבודה הישראלי, בו קיים ביקוש תמידי לבעלי מקצוע מוכשרים. עובדה זו מבטיחה לבוגרים השתלבות מהירה וקלה ותעסוקה תמידית.

כמו כן, הכשרה מקצועית עבור טכנאים וחשמלאיים מציעה מבחר רב של קורסים שיוסיפו לכישורים אישיים וירחיבו מקורות פרנסה עבורכם. לימודי טכנאים לעולם לא מסתיימים מאחר וחשוב שבתור טכנאים תהיו מעודכנים במערכות משוכללות ומשפורות, טכניקות חדשות לאיתור תקלות וכלים שיסייעו לכם בעבודה. בין לימודי טכנאות תמצאו גם את קורס בקרים מתוכנתים, טכנאי מחשבים, טכנאי קירור ומיזוג, טכנאי טלפונים סלולריים ועוד. בעידן שבו הטכנולוגיה משתפרת ומשתדרגת בשניות, חשוב שהטכנאים יהיו בעלי ידע עדכני לטיפול טכני באותן סביבות וכמו כן כל טכנולוגיה חדישה דורשת טכנאים בתחום. מי יודע אולי נצטרך איזה יום טכנאי חלליות במגזר הפרטי. 

מה נדרש כדי להיות טכנאים או חשמלאים?

אופי עבודתם של טכנאים וחשמלאים דורש מהם גישה טובה ללקוחות ומגע כמעט יומיומי עימם, כאשר לעיתים מדובר אף בכניסה לבית הלקוח. לפיכך על העוסקים בתחום להיות אנשי מקצוע אמינים, נעימים ומקצועיים ביותר בעלי יושרה. כמו כן, יחסי אנוש טובים וסבלנות תמיד מועילים. אם אתם 'זאבים בודדים' ואוהבים לעבוד לבד, ייתכן ש-לימודי חשמלאי מתח גבוה יתאימו לכם יותר, שכן, העבודה היא פחות עם לקוחות פרטיים ויותר בעבודה על מקרים מסובכים - עם זאת, כדי להשתלב בה יש צורך להשלים לימודי חשמל בסיסיים יותר.

אחת הדוגמאות לקורסים מקצועיים אשר נשארים רלוונטיים גם בימי שפל כלכלי היא לימודי קורס חשמלאי מעשילימודי חשמל או קורס טכנאי מוצרי שירות. שכן, גם אנשי ההייטק או אנשי העסקים הגדולים ביותר זקוקים מידי פעם לחשמלאי על מנת להשלים שיפוץ בבית או במשרד או על מנת לעשות תיקון כזה או אחר.
קורסי טכנאים וחשמלאים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי לימודי טכנאים וחשמלאיים?

על בוגרי לימודי טכנאים וחשמלאיים לדעת כי הדבר היותר קשה הוא להיכנס לעולם העסקים ללא חוש עסקי או הכנה מוקדמת לכך. אתם אולי בעלי מקצוע מיומניים, אמינים ובעלי המלצות יחד עם זאת חשוב שתדעו כיצד לשווק את עצמכם בעולם בו קיימת תחרות בתחום זה. מעבר ללהיות אמינים ונותני שירות טובים, כדאי שתבנו לעצמכם תדמית, תיק לקוחות, תוכנית פעולה ועוד. קורסי שיווק במדיה החברתית יכולים לסייע לכם לנהל דף פייסבוק עסקי על מנת שתוכלו לפרסם את עצמכם ולהגיע לחשיפה גבוהה. כמו כן תרצו אולי לקחת קורסי ניהול במידה ואתם שואפים להיות עצמאיים על מנת לקבל את כל הכלים לניהול עסק מתחיל, להכיר את הסביבה העסקית שלכם ולהניב רווחים ממנה. דעו כי הקורסים הללו אינם נמשכים תקופות ארוכות והם יתאימו לאנשים עובדים.
מודעה
מחפש קורסי טכנאים וחשמלאים?
מחפש קורסי טכנאים וחשמלאים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה