ClickCease

קורס חשמלאי גנרטורים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס חשמלאי גנרטורים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשמלאי גנרטורים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשמלאי גנרטורים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי טכנאי גנרטורים

לימודי חשמלאי גנרטורים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מאתגרים ומעשירים אשר פונים לבעלי מקצוע מנוסים בתחומי החשמל השונים וביניהם חשמלאים מוסמכים, הנדסאי חשמל וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ובפתיחת אפיק תעסוקה חדש.

תכנית הלימודים בקורס חשמלאי גנרטורים מכשירים את בוגריהם להענקת שירותי תפעול וטיפול שוטף, תיקון ותחזוקה של גנרטורים, תחום אשר מצריך הכשרה ייחודית ונפרדת מהכשרת חשמלאי. הכשרה זו מאפשרת השתלבות בעבודה הן כשכירים והן כעובדים עצמאיים, ונחשבת למבוקשת במיוחד בשוק העבודה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשמלאי גנרטורים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשמלאי גנרטורים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס חשמלאי גנרטורים

גנרטורים הינם מתקני הפקת חשמל המאפשרים אספקת חשמל למקומות מנותקים מרשתות הזרם החשמלי במקרים של תקלות שונות או במקרים בהם אין חשמל זמין. לגנרטורים שימושים נרחבים במשק ובתעשייה כמו למשל בבתי חולים, מפעלים, משרדים ממשלתיים, מוסדות לימוד וכדומה.

ישנם מספר סוגי גנרטורים, כאשר ההבדל ביניהם עומד על סוג הדלק המשמש לצורך הנעתם והפעלתם. ישנם גנרטורים המונעים על ידי גז טבעי, ישנם כאלו המופעלים על ידי בנזין וישנם כאלו אשר עושים שימוש בסולר. בחירת סוג הגנרטור מבוצעת בהתאם לתנאי מזג האוויר בהם תוצב מערכת זו, רמת הזיהום והרעש, עלות המכשור וכן צורכי השימוש.

קהל היעד לקורס חשמלאי גנרטורים

לימודי קורס חשמלאי גנרטורים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים, בעלי רקע וניסיון בתחום כמו חשמלאים או הנדסאי חשמל, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית באמצעותה יוכלו להשתלב בתחום ולקדם את עצמם בענף החשמל לעבר תפקידים נוספים ומבוקשים.

תנאי הקבלה לקורס חשמלאי גנרטורים

תנאי הקבלה לקורס חשמלאי גנרטורים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות חשמלאים מוסמכים או בעלי דיפלומת הנדסאי חשמל וכן בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחום החשמל.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי חשמלאי גנרטורים

משך לימודי חשמלאי גנרטורים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס חשמלאי גנרטורים

במהלך לימודי הקורס בנושא חשמלאי גנרטורים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות החשמל והאלקטרוניקה, סוגי גנרטורים, תפעול מערכות חשמל מורכבות, תחזוקת גנרטורים, איתור תקלות, תיקון תקלות, מנגנוני בקרה ומחשוב, דלקים להנעת גנרטורים, מתח חשמלי, בעיות נפוצות בגנרטורים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס חשמלאי גנרטורים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חשוב לשים לב כי הקורס אותו למדתם מוכר ומאושר על ידי משרד התמ"ת, שכן לא ניתן לעסוק בתחום ללא אישורם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חשמלאי גנרטורים

עם סיום לימודי חשמלאי גנרטורים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות הן כשכירים והן כעצמאיים אשר מציעים את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס חשמלאי גנרטורים

בוגרי קורס חשמלאי גנרטורים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס בקרים מתוכנתים PLC בו ילמדו אודות בנייה ותפעול של בקרים מתוכנתים וכן על אופן שילובם בתחומי התעשייה השונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס כוון ומפעיל CNC בו יוכשרו לשליטה על מכונות חריטה וכרסום דיגיטליות, כמו גם לקריאת שרטוטים, ביצוע מדידות, הבנה בחומרים שונים ועוד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎