ClickCease

קורס טכנאי מערכות בית חכם

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאי מערכות בית חכם

לימודי טכנאי מערכות בית חכם במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, ייחודיים, מעשירים ומאתגרים אשר מכשירים את בוגריהם לתכנון ותכנות של כלל הפעולות האוטומטיות הנדרשות ממערכות הבית החכם, כמו גם להתקנת מערכות אלו, איתור תקלות בהן ותיקון מהיר שלהן.

תכנית הלימודים מכשירה את בוגריה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים, המחזיקים במרב הידע הנדרש לצורך טיפול שוטף במערכות הבית החכם המשוכללות, שהינן מערכות אשר מקשרות בין מערכות החשמל ומערכות המחשוב של הבית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאי מערכות בית חכם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאי מערכות בית חכם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאי מערכות בית חכם

מערכות הבית החכם הינן מערכות ממוחשבות אשר שולטות בכל מערכות הבית והבניין גם יחד, ועל כן הופכות את ניהול החיים הביתיים לנוח, פשוט, בטוח וחסכוני יותר. מטרת המערכת הינה חיבור בין רשת האינטרנט הביתית, מערכת מיזוג האוויר, מערכת התאורה, מערכת הטלוויזיה בכבלים, מערכת הקולנוע הביתית, מערכת האזעקה ומערכות נוספות באופן שיאפשר ניטור של כולן בו זמנית דרך שלט, מחשב או טלפון נייד, ומכל אזור בבית.

על ידי כך, מערכות הבית החכם חוסכות בצריכת אנרגיה ובעלויות חשמל, מפחיתות את הזיהום הסביבתי ומעלות את ערך הבית. לכן הביקוש לבעלי מקצוע שיש באפשרותם להתקין, לתחזק ולתקן את אלו גובר בצורה משמעותית.
קורס טכנאי מערכות בית חכם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס טכנאי מערכות בית חכם

לימודי קורס טכנאי מערכות בית חכם פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית באמצעותה ישתלבו בתחום רווחי ומבוקש זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים טכנאי מחשבים, טכנאי טלפונים סלולריים, חשמלאים וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מערכות בית חכם

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מערכות בית חכם משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. חלק מן המוסדות אף דורשים כי יהיו המועמדים בעלי רקע קודם בתחומי הטכנאות והחשמל.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס טכנאי מערכות בית חכם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי טכנאי מערכות בית חכם

משך לימודי טכנאי מערכות בית חכם משתנה בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד והידע הקודם של הסטודנטים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.                     

נושאי הלימוד בקורס טכנאי מערכות בית חכם

במהלך לימודי הקורס בנושא טכנאי מערכות בית חכם מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגי מערכות הבית החכם השונות, היתרונות והחסרונות של כל סוג, התאמת סוג המערכת למאפייני הבית, הקמת מערכת בית חכם, ניהול פרויקט בית חכם, תמחור, תפעול, תכנון, תכנות, שיוך כתובת לוגית, פתרונות אלחוטיים, סוגי פקודות, קריאת תוכניות חשמל, הגנה באמצעות ביצוע הארקות, בקרים מתוכנתים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס טכנאי מערכות בית חכם

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן המכללות אף מקנות תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר).

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי מערכות בית חכם

עם סיום לימודי טכנאי מערכות בית חכם יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים כמו מכירה, התקנה, איתור תקלות ותיקון של מערכות הבית החכם. הם יוכלו לעבוד כשכירים בחברות המציעות שירותים אלו וכן לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס טכנאי מערכות בית חכם

בוגרי קורס טכנאי מערכות בית חכם המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טכנאי מחשבים PC בו יוכשרו לתיקון תקלות, תחזוקה והתקנה של מחשבים ורשתות תקשורת.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס טכנאי סלולר בו ילמדו אודות דרכי ההתקנה, התפעול והתחזוקה של הטלפונים הניידים.
מודעה
מחפש קורס טכנאי מערכות בית חכם?
מחפש קורס טכנאי מערכות בית חכם?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה