קורס טכנאי מערכות בית חכם

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאי מערכות בית חכם

מעוניינים לקבל הכשרה מקצועית איכותית למקצוע טכני רווחי – ההולך וזוכה לביקוש רב בשוק העבודה? במידה וכן - קורס בית חכם יכול להתאים לכם עד מאד. מערכות בית חכם מקשרות, למעשה, בין מערכות החשמל והמחשוב של הבית (מערכות מיגון ואבטחה, מערכות מיזוג אוויר, התאורה, מכשירי החשמל הביתיים וכו'), והופכות את ניהול החיים בבית לנוחים ופשוטים, בטוחים וחסכוניים יותר. בדומה למקצועות טכניים אחרים, לימודי בית חכם מתאימים לאלו מכם שהתברכו ב"ידיים טובות", ומעוניינים להשתלב בתחום חדשני ופורץ דרך.

בית חכם הוא מבנה בעל מערכת ממוחשבת השולטת בכל מערכות הבניין גם יחד. מטרת מערכות הבית החכם היא לחבר בין רשת האינטרנט הביתית, מערכת מיזוג האוויר, מערכת התאורה, מערכת הטלוויזיה בכבלים, מערכת הקולנוע ביתי, מערכת האזעקה ומערכות נוספות, באופן שיאפשר לנטר את כולן בו זמנית, מכל אזור בבית, באמצעות שלט ראשי או באמצעות כלים אחרים, כמו המחשב והטלפון. מערכת בית חכם מונעת את הצורך בפעולות שגרתיות כמו הדלקת אורות, תוך כדי שיפור ההגנה על הבית. היא חוסכת בצריכת אנרגיה ובעלויות החשמל, מפחיתה את הזיהום הסביבתי ומעלה את ערך הבית. אז אם גם אתם רוצים למצב את עצמכם בחוד החנית של הטכנאים בישראל, ולרכוש ידע נרחב בתחום מתפתח במיוחד, המשיכו לקרוא אודות קורס בית חכם במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאי מערכות בית חכם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאי מערכות בית חכם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בית חכם

במרוצת השנים, הפכה השאיפה לנוחות מקסימלית לנחלת הכלל, ומשפחות רבות בוחרות לצייד את ביתם במערכות בית חכם מתקדמות, שיקלו על התנהלותם ועל שגרת חייהם. כמו כן, המודעות המתגברת לשמירה על איכות הסביבה וחיסכון באנרגיה, תרמו גם הם לביקוש להתקנת מערכות בית חכם בבתים פרטיים ובמשרדים. מספר מערכות הבית החכם הנמכרות מכפיל עצמו מדי שנה, בעוד עלות התקנתן הולכת ופוחתת, ועל כן הביקוש לטכנאים מוסמכים בתחום - טכנאי בית חכם נמצא אף הוא בעלייה מתמדת.

כך שבין אם תבחרו להשתלב בעבודה בתחום כשכירים באחת מהחברות המובילות בענף, ובין אם תעדיפו לפתח קריירה משגשגת כעצמאיים ובעלי עסק, לימודי מערכות בית חכם יפתחו בפניכם צוהר אל מגוון תפקידים רווחיים בעולם התעסוקה. 
קורס טכנאי מערכות בית חכם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס בית חכם?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס טכנאי בית חכם יהיה עליכם להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות – ובחלק מהמכללות אף תדרשו להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. הקבלה לקורס טכנאי בית מקוצר, המתאים לבעלי ניסיון בעבודה בתחום הטכנאות, מיועדת רק לבעלי ידע וניסיון בתחומי החשמל

במידה ואין ברשותכם תעודת בגרות מלאה, ואתם נדרשים על ידי המכללה בה אתם חפצים ללמוד קורס בית חכם לבגרות מלאה כחלק מדרישות הקבלה, ודאי תשמחו לגלות כי כיום ניתן למצוא לימודי השלמת ושיפור בגרויות במגוון רחב של מכללות ברחבי הארץ. לקריאת האפשרויות ובחירת המסלול המתאים לכם לחצו כאן.

כמה זמן נמשך קורס בית חכם?

משך הלימודים בקורס טכנאי מערכות בית חכם נע, בדרך כלל, בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, כשאר הקורסים הקצרים בתחום מיועדים לבעלי ניסיון בתחומי החשמל (כבוגרי קורס חשמלאי מוסמך, לדוגמא) ואילו הקורסים הארוכים מיועדים לחסרי ידע וניסיון בתחום.

אם אתם מתעניינים בקורס התקנת בית חכם, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מסיבות אחרות) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.
קורס טכנאי מערכות בית חכם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איפה אפשר ללמוד קורס טכנאי בית חכם?

אם הגעתם לכאן, אתם ודאי שואלים את עצמכם "איפה ללמוד התקנת בית חכם?". חשוב לציין, כי בדומה ללימודים אחרים במקצועות טכניים, מתקיים קורס זה, במרבית המקרים, במכללות להכשרה מקצועית הפרושות ברחבי הארץ. לימודים איכותיים אלו הינם קצרים יחסית, ומתקיימים בין פעם לפעמיים בשבוע, כך שסביר להניח שתעדיפו למצוא מכללה ללימודי בית חכם בקרבת ביתכם, על מנת שלא תצטרכו להעתיק את מקום מגוריכם או להתמודד עם נסיעות ארוכות ומתישות.

מכיוון שמדובר בתחום מבוקש הזוכה לפופלאריות בקרב מועמדים ללימודים, ודאי לא תתקשו למצוא מכללה הסמוכה למקום מגוריכם, ותאפשר לכם להשתלב בקורס בית חכם בצפון, במרכז או בדרום, בהתאם להעדפתכם. 

מה לומדים בקורס בית חכם?

מטרתו של קורס טכנאי מערכות בית חכם היא להעניק לבוגריו את כל הידע לו הם זקוקים בכל הנוגע להתקנה, תפעול, תחזוקה ותיקון של מערכות הבית החכם. לפיכך, היא כוללת הן תכנים עיוניים והן תכנים מעשיים המסייעים לתלמידים להכיר את התחום בצורה מיטבית.

תלמידי קורס בית חכם ילמדו של שני סוגי מערכות הבית החכם הקיימות כיום - זו המבוססת על רשת החשמל וזו המבוססת על תקשורת ייעודית. הם ילמדו על מרכיבי מערכות אלו, יתרונותיהן, חסרונותיהן, אופן התקנתן ואופן אחזקתן. כמו כן ילמדו תלמידי קורס מערכות בית חכם להתאים את סוג מערכת הבית החכם למאפייני הבית; להקים מערכת בית חכם; לנהל פרויקט של בית חכם; להציג את מערכת הבית החכם ללקוח בצורה מקצועית; ולתכנן, לתכנת, להפעיל ולתמחר אותה.

איזה תעודה מקבלים בוגרי קורס טכנאי בית חכם?

בוגרי לימודי בית חכם, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות מזכות את בוגריהן בתעודה המוכרת גם על ידי חברות מובילות בתחום, המייצרות ומשווקות מערכות בית חכם. 

חלק מהמכללות, מציעות קורסי בית חכם באישור ובפיקוח משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר), המזכים את הבוגרים עם תום הלימודים בתעודה ממשלתית יוקרתית במיוחד. מומלץ שתבררו מול המכללה בה אתם חפצים ללמוד, האם קיים קורס טכנאי בית חכם בו תוכלו להשתלב.

במה עוסקים בוגרי קורס בית חכם?

בוגרי קורס טכנאי מערכות בית חכם יוכלו להשתלב כשכירים בחברות העוסקות בתחום הבית החכם – ולהשתלב בעבודות מכירה, התקנה, איתור תקלות ותיקון של מערכות הבית החכם. כן יוכלו הבוגרים לעבוד כעצמאיים – ורבות מהמכללות אף מלוות את בוגריהן את עשיית הצעדים הראשונים לפתיחת עסק עצמאי בתחום.
מודעה
מחפש קורס טכנאי מערכות בית חכם?
מחפש קורס טכנאי מערכות בית חכם?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: בנימינה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה