ClickCease

קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי CNC עיבוד שבבי ממוחשב

לימודי CNC ועיבוד שבבי ממוחשב במסגרת לימודי תעודה מרתקים ומעשירים, המבוקשים במיוחד על ידי הנדסאים ומהנדסים, אמנם יכולים להתאים גם לחסרי כל רקע וניסיון בתחום. מטרת הלימודים הינה הכשרת הבוגרים לתכנון, הפעלה, כוון וייצור של מכונות CNC ממוחשבות ומתקדמות לחריטה וכרסום בהן משתמשים בתעשיית ההייטק, השבבים, התעשיות האלקטרוניות, הפלסטיקה, המתכת וכדומה.

קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב מכשיר את בוגריו להשתלבות במגוון תפקידים וביניהם מפעיל CNC, תוכניתן CNC, מפעיל מחרטות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

CNC, Computer Numerical Control, הינו בקר ממוחשב שתוכנת לקבלת קלט בשפת מחשב מסוימת ועל פיו להניע כלים חשמליים שונים כמו מחרטות, מקדחות ועוד. עיבוד שבבים הינה פעולה הכרחית הנדרשת לצורך תקינותן של מערכות תעשייתיות וטכנולוגיות הנמצאות בשימוש יומיומי.

מכונות ה-CNC מאפשרות יצירה של אובייקטים דו ממדיים או תלת ממדיים מחומרים שונים בקלות יחסית, זאת באמצעות תכנות וייצור בעזרת מחשב תוך שילוב טכנולוגיות עיבוד שבבי. הסטודנטים יוכשרו לשימוש בכלי מדידה וחיתוך, תכנון וייצור ממוחשב, ילמדו אודות תורת החומרים ובקרת איכות ועוד.
קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

לימודי קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים, בין אם הינם בעלי ידע קודם בתחומים הרלוונטיים ובין אם לאו, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה איכותית ומקצועית באמצעותה יוכלו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

תנאי הקבלה לקורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד, ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, ישנם קורסים המקבלים לשורותיהם מועמדים בעלי זיקה למקצועות ההנדסה, המחשבים והטכנולוגיה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

משך לימודי CNC ועיבוד שבבי ממוחשב משתנה בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד והידע הקודם של הסטודנטים. על פי רוב, קורסים בסיסיים בתחום כוללים בין 100 ל-200 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים בודדים. קורסים מקיפים יותר בתחום כוללים כ-500 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין עשרה חודשים לשנה אחת.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.        

נושאי הלימוד בקורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

במהלך לימודי הקורס בנושא CNC ועיבוד שבבי ממוחשב מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו שרטוט, תורת המקצוע, טכנולוגיות הייצור, תורת החומרים, מדידות ואבטחת איכות, תיב"מ, תכנות, תורת המתכות, אבטחת איכות, שרטוט ממוחשב, תורת הכלים, מערכי תקשורת, פיקוד ובקרה, כרסום וחריטה, עימוד מכונות, תהליכי ייצור, הדמיית ייצור ממוחשבת, שרטוט ממוחשב תלת ממדי, טכנולוגיית העיבוד השבבי, תכנות מוצר בשפת מכונה, סוגי כלים לעיבוד שבבי ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. בוגרים שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הממשלתיות יזכו בתעודה מטעם משרד התמ"ת.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

עם סיום לימודי קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות עבודה כמו תעשיית ההייטק, התעשיות האלקטרוניות, תעשיית החומרים, תעשיית הפלסטיק, עיבוד שבבי, מחרטות ועוד.    

לימודי המשך לאחר קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב

בוגרי קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טכנאי אלקטרוניקה מוסמך בו ילמדו אודות אחזקת ציוד ממוחשב, תכנון ובנייה של מערכות ממוחשבות, ויסות ובקרה על אלו ועוד

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס טכנאי RF אשר מכשיר את בוגריו לעבודה בתחום התקשורת על בסיס תדרי רדיו, תוך איתור וזיהוי תקלות, הפעלה ותחזוקה של המערכות ועוד.
מודעה
מחפש קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב?
מחפש קורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה בלבד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה