ClickCease

קורס כוון ומפעיל CNC

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי כוון ומפעיל CNC

לימודי כוון ומפעיל CNC במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשירים ומאתגרים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לביצוע חישובים שונים באמצעות שפות מחשב שונות לצורך הפעלת מכונות חריטה, קדיחה, כרסום וכדומה בתהליכי העיבוד השבבי המתקדמים.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לכיוון בקרי CNC שתפקידם הוא תרגום אותות ממוחשבים לכדי פעולות מעשיות. כמו כן, הלימודים מקנים ידע מקיף ומעמיק אודות כלי דפינה, כלי מדידה, חומרי גלם, שרטוטים, שמירה על בטיחות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס כוון ומפעיל CNC?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס כוון ומפעיל CNC?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס כוון ומפעיל CNC

אחת הדרכים הנפוצות לייצור מוצרים וכלים בתעשייה המודרנית, בעיקר בתחומי העץ והמתכת, היא עיבוד שבבי. מכונות העיבוד השבבי מופעלות על ידי CNC (Computer Numerical Control) שהינו בקר ממוחשב המתוכנת לקבלת קלט בשפות מחשב שונות ועל פיו לתרגם פלט של פעולות ברורות המביא להנעת מכשירים חשמליים שונים כמו מחרטות, מקדחות ועוד.

במסגרת תפקידו של כוון ומפעיל ה-CNC עליו לבצע את החישובים הדרושים בהתאם לשפת המחשב הנקלטת בבקר על מנת להפעיל את המכונות הנדרשות. על כן, נדרשת הכשרה מעמיקה ומקיפה שתכשיר את בוגריה לביצוע תפקיד חשוב ומבוקש זה.
קורס כוון ומפעיל CNC
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס כוון ומפעיל CNC

לימודי קורס כוון ומפעיל CNC פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים, בין אם הינם בעלי ידע וניסיון מעשי קודם בתחומים הרלוונטיים ובין אם לאו, המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית בזכותה יזכו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס כוון ומפעיל CNC

תנאי הקבלה לקורס כוון ומפעיל CNC משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 10 או 12 שנות לימוד לפחות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס כוון ומפעיל CNC
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי כוון ומפעיל CNC

משך לימודי כוון ומפעיל CNC משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 100 ל-500 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לבין שנה אחת.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס כוון ומפעיל CNC

במהלך לימודי הקורס בנושא כוון ומפעיל CNC מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיבוד שבבי מכני, מכונות עיבוד שבבי, היכרות עם תוכנות הדמיה ותכנון תלת ממדיות, כלים וטכנולוגיות מדידה, עקרונות בקריאת שרטוט טכני, עיבוד תרמי, בסיס מתכתי, תוכניות CNC, הבטחת איכות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס כוון ומפעיל CNC

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי כוון ומפעיל CNC

עם סיום לימודי כוון ומפעיל CNC יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו מפעלים תעשייתיים, תעשיות אלקטרוניות, הנדסת פלסטיקה, תעשיות החומרים, תעשיית ההיי טק ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס כוון ומפעיל CNC

בוגרי קורס כוון ומפעיל CNC המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס PLC בקרים מתוכנתים בו יוכשרו לבנייה ותפעול של בקרים מתוכנתים ולשילובם בענפי התעשייה השונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס טכנאי RF בו ילמדו אודות הפעלה ותכנון של מערכות מבוססות על תדרי רדיו אלחוטיים, תחזוקה של אלו וטיפול בהן.
מודעה
מחפש קורס כוון ומפעיל CNC?
מחפש קורס כוון ומפעיל CNC?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה