ClickCease

קורס מפעילי זיקוקי דינור

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מפעילי זיקוקי דינור
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מפעילי זיקוקי דינור?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מפעילי זיקוקי דינור?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הפעלת זיקוקי דינור במכללות

רבים מאתנו מחכים לחגיגות יום העצמאות בעיקר בגלל מופעי הזיקוקין מרהיבי העין המדליקים את השמיים ומכריזים בצבעוניותם על פתיחת החגיגות. אם גם אתם מעוניינים להוציא את הרישיון להאיר, להדליק ולצבוע את השמיים בשלל צבעים – הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להצטרף ללימודים בקורס הכשרת מפעילי זיקוקי דינור. קורס זה יקנה לכם את כל הידע והמיומנויות הדרושים למפעיל הזיקוקים ויכין אתכם לבחינת ההסמכה.

לימודים אלו, המתאימים לכל מי שצפייה במופע זיקוקין מחזיר אותו לרגעיה המתוקים של הילדות – בין אם הוא עורך דין, מנהל עסקים או חשמלאי – יקנו לכם חוויה אותה לא תשכחו במהרה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות קורס מפעילי זיקוקין.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מפעילי זיקוקי דינור?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מפעילי זיקוקי דינור?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס מפעילי זיקוקין

רבים מאיתנו אוהבים לראות מופעי זיקוקין המדליקים את השמיים, וחלקנו גם חולמים על הפעלת זיקוקין - אך הפעלת זיקוקי דינור אינה פשוטה כלל וכלל, ואף יכולה להיות מסוכנת, אם אין היא נעשית על ידי איש מקצוע מיומן.

למעשה, הפעלת זיקוקין ללא ההסמכה הנדרשת והרישיון הניתן על ידי משרד העבודה מהווה עבירה על החוק. אז אם גם אתם מעוניינים להפעיל זיקוקין בביטחה במו ידיכם - בואו לקרוא עלח הלימודים בקורס מפעילי זיקוקים.

אם תמיד חלמתם להיות אחראים על הפעלתם של הזיקוקין להאיר את השמיים בשלל צורות וצבעים ולשמח את ליבם של החוגגים – קורס מפעילי זיקוקי דינור מיועד עבורכם. קורס זה, הנמשך, בדרך כלל, ימים ספורים בלבד, יקנה לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למפעיל הזיקוקין המקצועי וידאג להכין אתכם למעבר מוצלח של הבחינות לקבלת הרישיון.
 

למי מתאימים לימודי הפעלת זיקוקי דינור?

הלימודים בקורס להכשרת מפעילי זיקוקי די-נור מיועדים לכל המעוניינים בידע, כלים ואישור מטעם משרד התמ"ת (משרד הכלכלה) להפעלת זיקוקין.

הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים באולמות אירועים, מנהלי ומפיקי אירועים, עובדי רשויות מקומיות ועובדים נוספים אשר הפעלת הזיקוקין מהווה חלק אינטגרלי במקום עבודתם. שימו לב – הפעלת זיקוקין ללא השלמת הקורס במוסדות לימוד או מכללות מוכרות וללא אישור ורישיון ההפעלה ממשרד התמ"ת מהווה עבירה על החוק ויכולה להיות מסוכנת למדי.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מפעילי זיקוקי דינור?

תנאי הקבלה לקורס מפעילי זיקוקי די נור משתנים בין מוסד לימודים למשנהו ובין מכללה למכללה, אולם, בדרך כלל פתוחים הלימודים בפני הקהל הרחב ואין צורך בציון פסיכומטרי או תעודת בגרות מלאה על מנת ליהנות מהלימודים המעשירים: כל מי שהינו בן 21 ומעלה יכול להצטרף ללימודים (רישיון הפעלת הזיקוקין ניתן אך ורק מגיל זה, ועל כן אין טעם ללמוד את הקורס אם אתם צעירים יותר).

חלק ממוסדות הלימוד מקבלים אל שורותיהם רק בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים נדרשת בגרות מלאה), וחלקם אף עורכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

מה משך קורס מפעילי זיקוקי דינור?

לימודי הפעלת זיקוקין הם לימודים קצרים למדי, הכוללים פגישות ספורות בלבד, כך שתוך שבוע-שבועיים מתחילת הלימודים תוכלו להחזיק באישור הפעלת הזיקוקין המבוקש. בדרך כלל כוללים הלימודים בין שלושה לחמישה של ימי לימוד עיוניים בכיתה וכיום-יומיים נוספים של התנסות מעשית.

לאחר השלמת הלימודים יכולים הבוגרים להתחיל בתקופת ההתמחות הקצרצרה שלהם אצל מפעיל זיקוקים מורשה. התמחות זו נמשכת חמישה ימים (לכל הפחות) ולאחר מכן יכולים הבוגרים לגשת לבחינות ההסמכה ולהוציא את הרישיון המיוחל.

אם אתם מעוניינים להצטרף ללימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם! מכללות מסוימות מציעות אפשרות ללימודי ערב (ולעיתים אף ללימודים בימי שישי בבוקר), המתאימים במיוחד לאנשים עובדים, כך שגם מי אשר יומו עמוס למדי, יכול ליהנות מהאפשרות להירשם ללימודים בשעותיו הפנויות.

מה לומדים בקורס מפעילי זיקוקי דינור?

הלימודים בקורס מפעילי הזיקוקין דינור משלבים, כאמור, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק, לבין תרגולים והתנסויות מעשיות בהפעלתם של הזיקוקין.

בין הנושאים הנלמדים: ההיסטוריה של זיקוקי הדינור, פתילי הדלקה והפעלה, הפעלה חשמלית, פירוטכניקה, סוגי זיקוקין, אפקטים, תכנון והכנת השטח להפעלת הזיקוקין, אחסנה והובלת הזיקוקין, נוהלי המשטרה, מד"א ומכבי האש ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים מעשיים, ומקנים לבוגרים את כל הידע והכלים להפעלה בטיחותית ומוצלחת של זיקוקין.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מפעילי זיקוקי דינור?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם, אולם אין תעודה זו מהווה אישור או רישיון להתחיל להפיל זיקוקין.

לאחר קבלת התעודה תצטרכו להשלים את חובת ההתמחות – להפעיל זיקוקין חמש פעמים לפחות תחת פיקוח של מפעיל זיקוקין מורשה, ולאחר מכן תוכלו לגשת לבחינת ההסמכה של משרד התמ"ת (משרד העבודה). אם תעברו בחינה זו בהצלחה – תוכלו לקבל את הרישיון המיוחל מטעם משרד העבודה – המוסד לבטיחות וגהות, ולהתחיל להפעיל זיקוקין.

במה עוסקים בוגרי קורס מפעילי זיקוקי דינור?

בוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בבחינה ויזכו ברישיון יוכלו להתחיל להפעיל זיקוקי דינור כעובדים שכירים באולמות אירועים, אירועים של רשויות מקומיות וכו', או אף לעבוד כעצמאיים בתחום – ולהיות אחראים על הפעל הזיקוקין בפסטיבלים, מסיבות, הופעות ואירועים שונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎