קורס זגגים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס זגגים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס זגגים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס זגגים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי זגגות

זכוכית הוא חומר ייחודי שהיום לא רק משמש לחלונות ושמשות. לימודי זגגות מכשירים את הסטודנטים לעבודה עם הזכוכית ושילובה בתהליך הכנת מוצרים. זכוכית היא חומר עדין ורגיש לתזוזות, על כן יש חשיבות לעבודה זהירה ובטיחותית. לימודי זגגות מקנים את כל הכלים לעבודה מעשית עם הזכוכית, פירוקה, חיתוך ועיצוב ובכך, דומים מאוד בפן המעשי לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי

לימודי זגגות שינו את פני תעשיית הרהיטים, מוצרים ביתיים, מוצרי צריכה ועוד. הזכוכית הפכה להיות חומר יוקרתי ומאוד מבוקש. חלונות, שולחנות קפה, כלי בית, מקלחונים ועוד עשויים כולם מזכוכית שעברה ייצור ועיצוב ייחודי. אין זה קל לעבוד עם חומר כמו זכוכית ולכן לימודי זגגות מחזקים את כישורי העיצוב ומאפשרים יד חופשית בשימוש של זכוכית במגוון רב של מוצרים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס זגגים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס זגגים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס זגגים

לימודי זגגות מקנים מיומנויות בחיתוך הזכוכית, עיצוב, התקנתה או מיקומה במוצר. כמו כן, מוכשרים הסטודנטים להחליף פלטות זכוכית ללא גרימת נזקים לחומר. זכוכית היא משאב ממנו מייצרים שלל מוצרים לטובת השימוש היומיומי ולטובת מיגון כגון החלונות, הדלתות, שמשמות ברכב ועוד. הזגגים, מקבלים ידע רב בתחום מבחינה תיאורטית ומעשית. לימודי זגגות מקנים ידע בגישות כלפי הזכוכית, ליטוש, שיוף הזכוכית ועבודה עם הזכוכית בחום או קור.

הזכוכית מקנה אפשרויות ייצור מרובות והיא בעלת מאפיינים רבים המאפשרים שימוש נרחב באמצעותה. אטימות, איטום אקוסטי, ניקוי ושימור קל, שילוב הזכוכית עם חומרים נוספים כגון: עץ, פלסטיק, מתכת ועוד, כל אלה מאפשרים הכנת מוצרים יפים, מושכים, אטרקטיביים לשימוש ועיצוביים.

מה לומדים בקורס זגגים?

הזגגים ממונים על התקנת חלונות, מקלחונים, שילוב תריסים והכנת וטרינות עבור בתי עסק. כמו כן, תעשיית הרהיטים שרואה בזכוכית כחומר גלם חשוב ואטרקטיבי, שוכרת את שירותיהם של זגגים ליצירת ארונות, שולחנות קפה, מטבחים, דלתות ועוד. הזגגים מחזיקים בפופולריות רבה בעידן שבו מנסים לייעל הכנת המוצרים ולתת להם נופך שונה.

במהלך לימודי זגגות תלמדו אודות שיטות הכנת הזכוכית והסוגים הקיימים בשוק. מראות אופטיות, כלי בישול כגון סירים, פלטות בישול ועוד רבים אחרים מיוצרים מזכוכית קרמית, העמידה בחום גבוה. לימודי זגגות יכולים להתאים לנגרים שעובדים עם חומרי גלם מעץ ולשלב אותם הזכוכית.

למי מיועד קורס זגגים?

קהל היעד של לימודי זגגות הם גברים ונשים בעלי חוש עיצובי ואסתטי, שאינם מפחדים מעבודת ידיים, שרואים חזון ואוהבים ליצור. 

לימודי זגגות מאפשרים גם לאומנים למצוא לעצמם תחום נוסף להתמחות בו. האומנים עושים שימוש נרחב בזכוכית באמצעות יצירת ויטראז'ים, זכוכית צבעונית, מוצרי בית ונוי ועוד. הזכוכית מקנה אופי שונה למוצרים על ידי הוספת מרקם שונה, יצירת זכוכית במגוון צבעים ועוד. היום, כל תעשיית כלי בית ומטבח מושתת על עיצוב מזכוכית. 

תחום המסעדנות והאירועים מקבל פנים אחרות בזכות מוצרי זכוכית שבהם הם עושים שימוש. כוסות, גביעים, צלחות, קערות, סירים, מקנים מראה יפה יותר, חזק ומרשים בזכות שילוב הזכוכית בהם. האומנים בהחלט יוכלו דרך לימודי זגגות להרחיב את האופקים ולקבל הכשרה מקצועית נוספת. לזכוכית יש מיומנויות רבות, אותן עדיין לא גילינו.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס זגגים?

לימודי זגגות באופן ייחודי מפתחים כישורי עבודה עם זכוכית, עיצוב, הפכיתה לשימושית לשלל מוצרים ושילובה במגוון רחב של חפצים. תחום הנדל"ן והבינוי, כדוגמת הנדסה אזרחית רואה בזגגים כנכס ועושה בהם שימוש נרחב. למעשה, לא ניתן להחזיק את תחום הנדל"ן ללא עבודת זגגים.

במה עוסקים בוגרי קורס זגגים?

לימודי זגגות מאפשרים פתיחת עסק עצמאי, עבודה בתוך חברה קיימת או הכשרה מקצועית עבור אנשי מקצוע כגון נגרים, רפדים, אומנים, מעצבי פנים, מעצבים בזכוכית.

בוגרי לימודי זגגות יכולים לפנות בהמשך ללימודי ניהול על מנת למנף את עצמם ואת העסק שלהם  מבחינת יעילות הניהול ודרכי שיווק. היום שיווק נכון הוא שם המשחק. אופני השיווק מאפשרים חשיפה לעסק, לכישורים שלכם ולמציאת לקוחות. שיווק בפייסבוק הפך להיות מאוד אטרקטיבי ואפקטיבי עבור בתי עסק רבים שמחפשים חשיפה לעבודות שלהם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎