ClickCease

קורס זגגים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס זגגים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס זגגים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס זגגים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי זגגות

לימודי זגגים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מעשירים ומרתקים אשר דומים מאוד בפן המעשי שלהם ללימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון. מטרת הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לעבודה עם הזכוכית, פירוקה, חיתוכה, עיצובה ושילובה בתהליך הכנת מוצרים שונים.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים להחלפת פלטות זכוכית מבלי לגרום נזקים לחומר עדין זה, מקנה להם ידע בגישות השונות כלפי הזכוכית בכל הנוגע לליטוש, שיוף הזכוכית, עבודה עם הזכוכית בתנאי קור ובתנאי חום, התקנת זכוכית ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס זגגים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס זגגים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס זגגים

זכוכית הינה חומר ייחודי, עדין ורגיש לתזוזות, אשר דורש עבודה זהירה ובטוחה במיוחד. בעבר, שימשה הזכוכית בעיקר לייצור חלונות ושמשות, אמנם כיום משולבת הזכוכית בעיצוב רהיטים, מוצרים ביתיים, מוצרי צריכה, שולחנות, כלי בית, מקלחונים, דלתות ועוד.

הזכוכית מקנה אפשרויות ייצור מרובות והינה בעלת מאפיינים רבים המאפשרים שימוש נרחב בה כמו אטימות, איטום אקוסטי, ניקוי ושימור קל, שילוב עיצובי עם חומרים נוספים כמו עץ, מתכת, פלסטיק וכדומה. בזכות כל אלו ניתן ליצור מוצרים יפים, מושכים, אטרקטיביים ויישומיים.

קהל היעד לקורס זגגים

לימודי קורס זגגים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים יצירתיים, בעלי חוש אסתטי מפותח אשר אוהבים לעבוד עם הידיים ויש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית באמצעותה יוכלו להשתלב בתחום מבוקש זה. כמו כן יוכלו למצוא עניין רב בלימודים אמנים מהסוגים השונים המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס זגגים

תנאי הקבלה לקורס זגגים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בתחום בפני הקהל הרחב.   

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי זגגים

משך לימודי זגגים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס זגגים

במהלך לימודי הקורס בנושא זגגות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו שיטות הכנת זכוכית, סוגי הזכוכית הקיימים בשוק, מראות אופטיות, כלי בישול מזכוכית, זכוכית קרמית, עמידות הזכוכית לחום, שילוב זכוכית ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס זגגים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי זגגים

עם סיום לימודי זגגים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו תחום הנדל"ן והבינוי, חברות עיצוב מוצרים ועוד. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס זגגים

בוגרי קורס זגגים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ריתוך ומסגרות בו יוכשרו לעבודה עם מגוון חומרים לצורך ייצור מסגרות, צינורות, פרופילים וכדומה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎