קורס מנעולנים

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי מנעולנות

אם אתם הראשונים לתפעל כל בעיה טכנית הנקרית בדרככם, ואם אתם מחפשים מקצוע לחיים שיאפשר לכם לסייע לאנשים ברגעי מצוקה ואף להרוויח שכר נאה במיוחד - לימודי מנעולנות עשויים להתאים לכם. המנעולן המוסמך אמון על פריצה מבוקרת (וחוקית כמובן) לדירות, רכבים או משרדים ציבוריים שבעליהם נתקעו בתוכם או מחוצה להם. כאשר לקוח נתקע מחוץ לדירתו ללא מפתח, או כאשר מנעול הדירה תקול או שבור, המנעולן הוא הכתובת לפתרון מהיר ויעיל של הבעיה בכל שעות היממה. כיום, לימודי מנעולנות הפכו פופולריים במיוחד וניתן למצוא במרבית המכללות להכשרה מקצועית ברחבי הארץ קורסי לימוד מקיפים ומעמיקים בתחום.

לימודי מנעולנות מכשירים את המשתתפים בהם במירב הכלים והמיומנויות לעיסוק מקצועי בתחום, תוך התנסות מעשית ענפה ותרגולים לרוב. לימודים אלו מתאימים במיוחד לאלו שהתברכו בחוש טכני מפותח ומעניקים לסטודנטים את ההזדמנות לרכוש ידע באחד מהמקצועות הרווחיים והמבוקשים ביותר במשק, תוך זמן קצר יחסית. כך שבין אם תבחרו לעבוד כשכירים בחברת מנעולנות, ובין אם תעדיפו לפתוח עסק עצמאי משלכם, לימודי מנעולנות יציידו אתכם בטכניקות הדרושות על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנעולנים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנעולנים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי מנעולנות

לימודי מנעולנות הינם לימודים ייחודיים ומגוונים המתמקדים בהכשרת אנשי מקצוע מיומנים לפריצת דלתות, כספות וכלי רכב במטרה לסייע לבעליהם אשר נתקעו ללא מפתח. ייחודם של לימודי מנעולנות טמון בהכשרה המעשית הנרחבת אותה הם כוללים, כך שכבר בסיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב במגוון מקומות עבודה נדרשים בתחום. גם טכנאי מנעולנים מקצועיים ועתירי ניסיון עשויים להיתרם מקורס מנעולן מוסמך, שכן בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בעבודת המנעולנים, והתעדכנות בחידושים השונים הינה חיונית על מנת להתבלט בענף תחרותי זה. עבודת המנעולן מתבצעת בכל שעות היממה, לעיתים אף בזמנים פחות שגרתיים כמו שעות הלילה או חגים ומועדים, אך השכר הנאה המגיע בצידו של עיסוק זה מעניק תמורה הוגנת למאמץ.
קורס מנעולנים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס טכנאי מנעולים?

הלימודים בקורס מנעולנים מתאימים לאנשים שבורכו בכישורים טכניים טובים אשר ברצונם ליהנות מהכשרה מקצועית קצרה – שתפתח בפניהם שלל אפשרויות תעסוקה. הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים בתחומי האחזקה והתחזוקה, מנהלי עבודה ועובדי מוסכים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. כן מתאימים הלימודים למנעולנים מוסמכים, המעוניינים להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום.

במרבית המקרים, לימודי מנעולנות אינם דורשים ידע או ניסיון קודמים בתחום ומיועדים למעוניינים לרכוש כלים להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום. למרות העובדה כי אין צורך בעמידה בתנאי קבלה מסוימים על מנת להתקבל ללימודים, רצוי לקחת בחשבון כי עבודתם של המנעולנים אינה קלה, ומצריכה נכונות לעבודה אינטנסיבית המתפרשת על פני שעות ארוכות.

ודאי תשמחו לדעת, כי חלק מהמכללות המציעות קורסי מנעולנות, עובדות בפיקוח ובשיתוף עם משרד הכלכלה, כך שבסיום הלימודים נהנים הבוגרים לא רק מתעודת גמר מקצועית המאפשרת להם לעסוק במקצוע, אלא גם מתעודה ממשלתית יוקרתית הפותחת בפניהם דלת אל שלל משרות מלאות סיפוק בענף. תוכלו לבדוק מול המכללה בה תרצו ללמוד בטרם ההרשמה, האם לימודי המנעולנות אותם היא מציעה

מה הם תנאי הבלה לקורס טכנאי מנעולים?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס טכנאי מנעולים יהיה עליכם לעמוד בדרישות הבאות: להיות בני 21 ומעלה, להיות בוגרי 12 שנות לימוד (חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה) ולהיות בעלי עבר פלילי נקי (שכן יהיה עליכם להציג תעודת יושר מהמשטרה).
חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף עורכים ראיונות קבלה אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.
קורס מנעולנים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס טכנאי מנעולים?

הלימודים בקורס מנעולן מוסמך כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, בהתאם לעומק והיקף הלימודים והתרגולים בקורס (האם הקורס מתמקד רק במנעולים ביתיים ועסקיים או גם במנעולי רכב, לדוגמא), והם נמשכים בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם למתכונת הלימודים (מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש).

במידה וסדר יומכם עמוס במיוחד, ואתם חוששים שמא לא תוכלו להשתלב בלימודים מעשירים אלו מפאת חוסר זמן או לוח זמנים צפוף, הסירו דאגה מליבכם. ברוב המכללות ניתן למצוא לימודי מנעולנות גמישים ונוחים, המתאימים לאנשים העובדים במשרה מלאה, ומתקיימים בשעות הערב בין פעם לפעמיים בשבוע. לעיתים, ניתן להשתלב בקורסי מנעולנות אונליין, ולהגיע רק למפגשי ההתנסות המעשית. מכללות אחדות אף מציעות אפשרות ללימודים אחד על אחד (שיעורים פרטיים) – בהם משך הלימודים ושעות הלימודים מותאמים בדיוק לצרכי התלמיד.

מה לומדים בקורס טכנאי מנעולים?

הלימודים בקורס מנעולנות משלבים בין לימודים עיוניים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות, והם דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנעולן המקצועי והאיכותי. הקורס מועבר על ידי צוות הוראה בכיר ועתיר ניסיון בתחום המנעולנות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

לימודי מנעולנות כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים והנושאים הבאים: הכרת המנעולים (מנעולים פשוטים לעומת מנעולים חשמליים) והצילינדרים הנפוצים בשוק, הכרת מנגנוני הנעילה, שינויי קומבינציות של מנעולים ושיטות הפריצה, שכפול מפתחות, שכפול מקודדים, שכפול שלטים, שיפוץ מנעולים, פריצת מנעולים, פריצת כלי רכב, פריצת כספות, ייצור מפתח מתוך סוויץ', מפתח מאסטר, קידוד מנעולים תאומים, קודים אלקטרוניים, שחזורי מפתח, החלפת סוויטש ומנעולים לרכב, החלפת מנגנונים בדלתות, הרכבת דלתות על סוגיהן השונים  (רב בריח, דלתות עץ, דלתות זכוכית וכו'), מבוא לחשמל מובילייזר, פריצת רתקים, ההיבט המשפטי ועוד שלל נושאי לימוד, מלווים בתרגולים שוטפים. חלק מהמכללות מכשירות את התלמידים גם בנושאי שיווק, ניהול קשרי לקוחות, פתיחת וניהול עסק וכו'.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס טכנאי מנעולים?

בוגרי קורס מנעולנים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, השתתפות במפגשי ההכשרה המעשית ומעבר מוצלח של בחינות הסיום, יהיו זכאים לתעודת גמר – "מנעולן מקצועי LSM" או תעודת "טכנאי שירות למנעולנות ושירותי חילוץ ופריצה" (שתי התעודות הן שוות ערך), מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס טכנאי מנעולים?

בוגרי קורס טכנאי מנעולים יוכלו להתחיל לעבוד בתחום – כשכירים או כעצמאיים. מכללות רבות אף מבטיחות לבוגריהן סיוע בהשתלבות בעולם העבודה – בין אם על ידי הפנייתם למעסיקים רלוונטיים ובין אם על ידי סיוע וליווי עת פתיחת עסק עצמאי בתחום, כך שקליטת הבוגרים בשוק העבודה צפויה להיות מהירה, חלקה וקלה יחסית.

מה הם לימודי ההמשך ללימודי מנעולנות ?

במידה והתעניינתם בלימודי מנעולנות, ייתכן ותתעניינו במקצועות טכניים נוספים כגון: לימודי טכנאי מיגון ואבטחה, אמון על תחזוקה שוטפת ותפעול של מערכות אזעקה, אבטחה ומיגון שונות, הן בבית והן ברכב. לימודים איכותיים אלו, יקנו לכם ידע נרחב במקצוע מבוקש ונדרש במשק הישראלי והעולמי, כך שתוכלו להגיע לרווחים מרשימים תוך זמן קצר יחסית מתום הלימודים.
תחום נוסף ומבוקש במיוחד הינו טכנאי בית חכם. במציאות המודרנית הקדחתנית של ימינו, השליטה במערכות החשמל בבית חיונית עבור כל משפחה או זוג צעיר. לימודי טכנאי בית חכם, יאפשרו לכם להיחשף לטכניקות המתקדמות ביותר בענף, כך שתוכלו להשתלב בתחום כשכירים או כעצמאיים.

קורסים נוספים שיכולים לעניין את בוגרי קורס מנעולנות הינם קורס חשמלאים, קורס הדברה, קורס לוכדי נחשים, קורס מנהלי אחזקה, קורס טכנאי מוצרי חשמל לבנים, קורס מתקיני מערכות מיגון ושמע לרכב ועוד.
מודעה
מחפש קורס מנעולנים?
מחפש קורס מנעולנים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה