ClickCease

קורס מנעולנות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מנעולנות

לימודי מנעולנות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, פרקטיים, מעשירים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לפריצה מבוקרת וחוקית לכספות, מגירות, דירות, רכבים, או מבנים ציבוריים שבעליהם נתקעו בתוכם או מחוץ להם ללא מפתח, או במידה והמנעול שבור או תקול.

עבודתם של המנעולנים מתבצעת מסביב לשעון, בכל שעות היממה, בסופי שבוע, חגים וכדומה, אמנם על אף חוסר הנוחות מבחינת שעות העבודה והדרישות הגבוהות, מקצוע זה נחשב למקצוע רווחי במיוחד הן עבור שכירים והן עבור עצמאיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנעולנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנעולנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנעולנות

פעולת הנעילה מהווה את אחת מן הפעולות החשובות והמרכזיות ביותר אשר משפיעות על תחושת הבטחון של אנשם, שכן היא מאפשרת שמירה על פרטיות, סודיות ובטיחות. אנשים נועלים את בתיהם הפרטיים, מכוניותיהם, משרדיהם, כספות או מגירות המכילות חומרים אישיים ועוד, זאת על מנת לשמור על התוכן הנמצא באלו.

תכנית הלימודים בקורס מנעולנות מכשירה את הבוגרים למתן פתרונות בכל הנוגע להתקנה ואחזקה של מערכות נעילה, התאמת סוגי מנעולים למוצרים ולסוגי חומרים שונים, מתן שירותי מנעולנות ושירותי חירום, פריצה וביטחון, שכפול מפתחות ועוד.
קורס מנעולנות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מנעולנות

לימודי קורס מנעולנות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים, בין אם הינם חסרי רקע קודם בתחום ובין אם הינם עובדי תחומי האחזקה והתחזוקה, מנהלי עבודה, עובדי מוסכים, ראשי צוותים טכניים, אחראי בינוי ועוד, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מנעולנות

תנאי הקבלה לקורס מנעולנות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 21 ומעלה, בעלי עבר פלילי נקי המוכח על ידי תעודת יושר מהמשטרה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מנעולנות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מנעולנות

משך לימודי מנעולנות משתנה בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד והידע הקודם של הסטודנטים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לבין חצי שנה.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.   

נושאי הלימוד בקורס מנעולנות

במהלך לימודי הקורס בנושא מנעולנות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הכרת מנעולים (פשוטים לעומת חשמליים), צילינדרים נפוצים, הכרת מנגנוני הנעילה, שינויי קומבינציות של מנעולים ושיטות הפריצה, שכפול מפתחות, שכפול מקודדים, שכפול שלטים, שיפוץ מנעולים, פריצת מנעולים, פריצת כלי רכב, פריצת כספות, ייצור מפתח מתוך סוויץ', מפתח מאסטר, קידוד מנעולים תאומים, קודים אלקטרוניים, שחזורי מפתח, החלפת מנגנונים בדלתות, הרכבת דלתות על כל סוגיהן, פריצת רתקים, ניהול קשרי לקוחות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס מנעולנות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר "מנעולן מקצועי LSM" או תעודת "טכנאי שירות למנעולנות ושירותי חילוץ ופריצה" מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מנעולנות

עם סיום לימודי מנעולנות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות עבודה כמו חברות המציעות שירותי פריצה למנעולים, חנויות העוסקות בתחום המנעולים ועוד. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.     

לימודי המשך לאחר קורס מנעולנות

בוגרי קורס מנעולנות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טכנאי מערכות בית חכם בו ייחשפו לטכניקות המתקדמות ביותר בענף.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס טכנאי מכשור ובקרה בו יוכשרו להתקנה, תפעול וטיפול במערכות אלו.
מודעה
מחפש קורס מנעולנות?
מחפש קורס מנעולנות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה