ClickCease

קורס PLC - בקרים מתוכנתים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי PLC - בקרים מתוכנתים

לימודי בקרים מתוכנתים PLC במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקיפים, מרתקים, מבוקשים ומעשירים הנלמדים תחת קורסי טכנאים וחשמלאים ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים לבנייה ותפעול של בקרים מתוכנתים, זאת תוך מתן דגש להתפתחויות הטכנולוגיות של הבקרים המתוכנתים ואופן שילובם בתחומי התעשייה השונים.

הבקרים המתוכנתים נמצאים בשימוש רב בתעשייה המתקדמת ועל כן רבים מבקשים להשתלב בלימודים בתחום ובעקבות כך בעבודה בו. הסטודנטים בקורס לומדים אודות שפות התכנות של הבקר המתכונת, מרכיביו השונים, החומרה שלו והשיטות לשילובו בתעשייה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בקרים מתוכנתים PLC

בקר מתוכנת Programmable Logic Controller, אשר נקרא גם בקר לוגי מתכנת או בקר בר תכנות הינו התקן או מכשיר אלקטרוני המשמש לצורך איסוף מידע, בקרה ושליטה על תהליכים בהתאם ליעד המוגדר לו ולציוד הקצה המחובר אליו (מנועים, גששים וכדומה).

הבקר המתוכנת עובד דרך פקודות ממוחשבות ופונקציות, ובאמצעות אלו אוסף נתונים אנלוגיים או דיגיטליים ועל פי אלו, בצירוף מדדים מתוכנתים, מחזיר מידע לציוד הקצה. כמו כן, עמידים הבקרים בפני חום גבוה, רעש, זעזועים, לחות ואבק.
קורס PLC - בקרים מתוכנתים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס בקרים מתוכנתים PLC

לימודי קורס בקרים מתוכנתים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וכן לבעלי ידע קודם בתחומי החשמל, האחזקה, המכשור והבקרה, כמו גם הנדסאים בתחומים השונים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית באמצעותה ישתלבו בענף רווחי ומבוקש במיוחד.

תנאי הקבלה לקורס בקרים מתוכנתים PLC

תנאי הקבלה לקורס בקרים מתוכנתים PLC משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בוגרי 10 או 12 שנות לימוד לפחות. ישנם קורסים מעטים בתחום אשר פתוחים בפני הקהל הרחב אמנם מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחומי האחזה, החשמל וההנדסה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס PLC - בקרים מתוכנתים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי בקרים מתוכנתים PLC

משך לימודי בקרים מתוכנתים משתנה בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד והידע הקודם של הסטודנטים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין שישים למאה עשרים שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.   

נושאי הלימוד בקורס בקרים מתוכנתים PLC

במהלך לימודי הקורס בנושא בקרים מתוכנתים PLC מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות הבקרה המתוכנתת, מערכות בקרה ממוחשבות, הבקר המתוכנת – מאפיינים ומרכיבים, היכרות עם פונקציות בסיסיות ומתקדמות, אוגרי הזזה, הכרת החומרה של הבקר המתוכנת, כניסות ויציאות בקרים מתוכנתים, שפות תכנות, תקשורת בין בקרים ומחשב, שילוב הבקר המתוכנת במערכות פיקוד ובקרה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס בקרים מתוכנתים PLC

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי בקרים מתוכנתים PLC

עם סיום לימודי קורס בקרים מתוכנתים PLC יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות עבודה בתעשיות השונות וביניהן תעשיית החקלאות, הרכב וכדומה, כמו גם במסגרות טכנולוגיות, מפעלים תעשייתיים ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס בקרים מתוכנתים PLC

בוגרי קורס בקרים מתוכנתים PLC המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס חשמלאי ראשי בו יוכשרו למעבר בחינות ההסמכה הנדרשות לצורך עבודה מעשית בתחום החשמל.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס CNC ועיבוד שבבי ממוחשב בו ילמדו לתכנון וייצור בעזרת מחשב, זאת תוך שילוב טכנולוגיות לעיבוד שבבי בפעולות המבוצעות ב-CNC.  
מודעה
מחפש קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
מחפש קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה