קורס PLC - בקרים מתוכנתים

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי PLC - בקרים מתוכנתים

קורס בקרים מתוכנתים מקנה לסטודנטים את הידע הנדרש לבנייה ותפעול של לימודי PLC. המשתתפים בקורס רוכשים ידע בשפת התכנות של הבקר המתוכנת, במרכיביו השונים ובחומרה שלו. הסטודנטים לומדים על השיטות השונות לשילוב הבקר המתוכנת בתעשייה.

הקניית הידע הנדרש לבנייה ותפעול של בקר מתוכנת, הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי- היא מטרתה המרכזית של ההכשרה. הלימודים בקורס הבקרים המתוכנתים שמים דגש על ההתפתחות הטכנולוגית של הבקר המתוכנת ושילובו בתעשייה בתחומים המגוונים.

התעשיות מתבססות על תפעול, בקרה ופיקוח. לימודי בקרים מתוכנתים מאפשרים הקניית כלים מעשיים בתפעול מערכות ממוחשבות, ממשקים וכרטיסי הבקר. בקרים מתוכנתים עובדים דרך פקודות ממוחשבות ופונקציות, הבנה במערכות בקרה, שימוש במכשור ועוד. הקורס מציע פרקטיקה מרובה ומתאים לאנשי מקצוע מתחום ההנדסה, ההנדסאים והטכנאים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס PLC

בקר מתוכנת נקרא גם בקר לוגי מיתכנת או בקר בר תכנות, ובאנגלית Programmable Logic Controller - PLC. סטודנטים בקורס בקרים מתוכנתים רוכשים ידע בשפת התכנות של הבקר המתוכנת, במרכיביו השונים ובחומרה שלו.
 
בקר מתוכנת הוא התקן או מכשיר אלקטרוני ממוחשב המיועד לאסוף מידע, לבקר ולשלוט בתהליכים בהתאם ליעד הבקר ולציוד הקצה המחובר אליו - מנועים, גששים וכדומה.

הבקר אוסף נתונים אנלוגיים או דיגיטליים ועל פיהם, בצירוף מדדים מתוכנתים, מחזיר מידע לציוד הקצה. בקרים מתוכנתים משמשים בתעשייה המתקדמת והם עמידים לחום גבוה, רעש, זעזועים, לחות ואבק.
קורס PLC - בקרים מתוכנתים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס PLC?

הקורס עומד על תכנים מעשיים ותיאורטיים על מנת להבין את כל מכלול התכנים כגון יסודות הבקרה המתוכנתת, מערכות בקרה ממוחשבות, הבקר המתוכנת - מאפיינים ומרכיבים, היכרות עם פונקציות בסיסיות ומתקדמות ועוד. כמו כן, הקורס מאפשר ידע בטיימר ומונה, אוגרי הזזה, הכרת החומרה של הבקר המתוכנת, כניסות ויציאות בקרים מתוכנתים, שפות התוכנה של הבקר, תקשורת בין בקרים ומחשב, שילוב הבקר המתוכנת במערכות פיקוד ובקרה ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס PLC?

לימודי PLC מיועדים לאנשים בעלי רקע בפיקוד מערכות, חשמלאים, הנדסאים ומהנדסים. למעשה יתקבלו מועמדים המגיעים מתחום טכנולוגי וזקוקים לקורס על מנת להתקדם מקצועית.
קורס PLC - בקרים מתוכנתים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס PLC?

בוגרי הקורס משתלבים במגוון תעשיות המצריכות בקרים, במגוון מסגרות טכנולוגיות ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס PLC?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ולרכוש ידע נוסף בתחום המינהל התעשייתי. כמו כן ניתן להמשיך לתואר אקדמי נוסף כגון תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול.
מודעה
מחפש קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
מחפש קורס PLC - בקרים מתוכנתים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה