ClickCease

קורס אינסטלטורים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי אינסטלטורים

לימודי אינסטלטורים, או בעברית – שרברבות, במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים, מקצועיים ומעניינים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לביצוע עבודות רבות ומגוונות בתשתיות מים שונות וביניהן צנרות, דודי שמש, מערכות סולאריות, תשתיות ביוב, ברזים ועוד.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים להשתלבות בעבודה בתחום רווחי ומבוקש במיוחד, כאשר חלק מן העבודות מבוצעות בכפוף לאדריכלים וקבלנים וחלקן מבוצעות באופן עצמאי ופרטי. חלק מן הקורסים בתחום אף מכינים את בוגריהם למעבר המבחנים החיצוניים מטעם משרד התמ"ת.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אינסטלטורים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אינסטלטורים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אינסטלטורים

עבודתם של האינסטלטורים מתמקדת בתשתיות מים במגוון עבודות וביניהן התקנה של מערכות חדשות, איתור ותיקון של תקלות ונזילות, החלפת צנרת, תיקון והחלפה של דודי שמש, שימוש בשיטות צילום מיוחדות של נזילות מורכבות לצורך תיקונן, התקנה וטיפול במערכות סולאריות מרכזיות, תשתיות ביוב דלוחין ומכלי הדחה, התקנת כלים סניטריים, התקנת ברזים וסיפונים שונים, דגימות מים ועוד.

נוסף על כך, עוסקים האינסטלטורים בהקמה והרכבה של מערכות כיבוי אש, בניית צנרות למערכות שונות על פי תכנוניהם של מהנדסי הפרויקטים וכדומה.
קורס אינסטלטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אינסטלטורים

לימודי קורס אינסטלטורים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי רקע קודם בתחומי השיפוץ והבנייה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, כמו גם לחסרי כל ידע וניסיון בתחום, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית שתאפשר להם להתקין ולתקן מערכות השקיה, מערכות אינסטלציה ועוד.

תנאי הקבלה לקורס אינסטלטורים

תנאי הקבלה לקורס אינסטלטורים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 9 שנות לימוד לפחות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אינסטלטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אינסטלטורים

משך לימודי אינסטלטורים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין שישה לשבעה חודשים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס אינסטלטורים

במהלך לימודי הקורס בנושא אינסטלטורים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פתרון תקלות בדודי שמש, תכנון והחלפה של מערכות מים פרטיות וציבוריות, מערכות סולאריות מרכזיות, ברזים, מכלי הדחה, מערכות ביוב, צילום נזילות מורכבות ופענוח הממצאים לצורך תיקונים, בטיחות בעבודה, התקנת ברזים וסיפונים, תקנים סביבתיים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אינסטלטורים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אינסטלטורים

עם סיום לימודי אינסטלטורים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כאשר יש באפשרותם לעבוד כשכיר מול חברות ציבוריות שונות, וכן הם יכולים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אינסטלטורים

בוגרי קורס אינסטלטורים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ריתוך ומסגרות בו יוכשרו לעבודה עם מגוון חומרים לצורך ייצור מסגרות, צינורות, פרופילים וכדומה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס טכנאי גז בו ילמדו כיצד להתקין, להרכיב, לאשר, לתחזק ולתקן מערכות גז שונות.  
מודעה
מחפש קורס אינסטלטורים?
מחפש קורס אינסטלטורים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה