קורס אינסטלטורים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי שרברבות ואינסטלציה במכללות

השירותים והביוב הם דבר שקיים בכל בית ובמשרד ומספרם רק הולך ועולה - כך גם הביקוש לשרברבים - אינסטלטורים. כשהדרישה למקצוע הולכת ועולה כך גם השכר - כך שכדאי שתשקלו קריירה בתחום. כמו כן, ייתכן ויעניינו אתכם גם לימודים בתחום תשתיות מים ואינסטלציה ולימודי ניקוי, חיטוי ותחזוקת מערכות מים.

הקורס מכשיר את הלומדים לבצע עבודות בתשתיות מים (התקנת מערכות חדשות, איתור ותיקון נזילות, החלפת צנרת), תיקון והחלפת דודי שמש, שימוש בשיטות צילום מיוחדות של נזילות מורכבות לצורך תיקונן, התקנה וטיפול במערכות סולאריות מרכזיות, תשתיות ביוב דלוחין ומיכלי הדחה, התקנת כלים סניטרים, התקנת ברזים וסיפונים שונים. כמו כן, במהלך הקורס יוכשרו התלמידים גם בתכנים בנושאים של בטיחות בעבודה ותקנים סביבתיים שונים.

אם אתם מעוניינים להיות שרברבים, או כמו שרבים אומרים - אינסטלטורים, כדאי שתקראו על לימודי שרברבות. לימודים למקצוע נדרש וחשוב במבחר מכללות בישראל. כל מה שרציתם לדעת על קורס אינסטלציה שיעניק לכם את כל הכלים הדרושים כדי לעבוד עם ביוב וצנרת.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אינסטלטורים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אינסטלטורים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אינסטלטורים

מאחר ולשרברב שני כובעים - האחד, התקנת מערכות מים וביוב חדשות בבניינים חדשים והשני איתור תקלות ומתן פתרון להן, רצוי כי השרברב יעבור קורס מקצועי אשר יכשיר אותו בצורה האופטימלית לתפקידו.

כאשר מדובר באיש מקצוע אשר תפקידו לתת מענה בכל הקשור ביוזמות בנייה חדשות, עליו להיות כפוף לאדריכל ולקבלן המבצע, ואילו כאשר מדובר באיתור תקלה בבת פרטי, עבודתו של השרברב הינה עצמאית לחלוטין ויש אף שיגידו כי בעיות צנרת הן בסיס פרנסתו. בעיות נוספות להן נותן השרברב מענה הינן תיקון ואיתור נזילות, דגימת מים, תיקון והחלפה של דודי שמש והחלפת צנרת בעת הצורך וזוהי בעצם מטרת הקורס - העברת הידע של אילו מערכות יש להתקין, באילו סוגי בניינים, החלפת דודי שמש, איתור ותיקון נזילות.

הקורס אותו עוברים המתעדים להיות שרברבים, הינו גם תיאורטי וגם מעשי. יש לציין, כי בחלק מהקורסים אותם ניתן לעבור, קיימת הכנה למבחני התמ"ת.
קורס אינסטלטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס אינסטלטורים?

ללימודי אינסטלציה כדאי לפנות כל מי שמעניין אותו התחום, על ענפיו השונים: מערכות השקיה, מערכות אינסטליציה פרטיות וציבוריות וקבלנות אינסטלציה. כמו כן, גם לעוסקים בעבודות שיפוץ שונות רצוי כי יעברו את הקורס: תיקון סדקים ועבודות גבס למיניהן. 

מה לומדים בקורס אינסטלטורים?

קורס אינסטלציה ושרברבות מציע מגוון רחב של נושאי לימוד כגון פתרון תקלות בדודי שמש, תכנון והחלפה של מערכות מים פרטיות וציבוריות, מערכות סולאריות מרכזיות, ברזים, מיכל הדחה, מערכות ביוב ועוד.
קורס אינסטלטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס אינסטלטורים?

משך הקורס הינו שונה בכל מוסד לימודים בו מועבר הקורס, אך לרוב, משך הקורס הינו 6-7 חודשים, כאשר תקופה זו נחלקת על קורסים חד יומיים או דו יומיים בשבוע.

לימוד מקצוע השרברבות  מועבר על ידי אנשים מנוסים אשר עובדים בשטח השרברבות שנים רבות ומעבירים ללומדים את הקורס גם שיעורים פרונטאליים וגם שיעורים מעשיים אשר מועברים במעבדות מיוחדות אשר מדגימות בעיות אינסטלציה שונות ושבעזרתן יוכלו הלומדים להתנסות בצורה הטובה ביותר בתקלות שונות בשטח.   

במה עוסקים בוגרי קורס אינסטלטורים?

קיים בישראל מחסור באינסטלטורים, כך שבוגרי קורס אינסטלציה הם מצרך מבוקש בשוק העבודה. עם השלמת הלימודים, שרברב יכול לעבוד בשתי צורות: הראשונה, באופן פרטי, כאשר הוא מקבל קריאות מאנשים פרטיים באשר לתקלות שונות בהם הם נתקלים בביתם. השני - השרברב יכול לעבוד מול גופים וחברות ציבוריות,כאשר אז היקף עבודתו הינו רחב יותר. יש לציין, כי באם יבחר שרברב לעבוד מול חברות וגופים גדולים, סביר להניח כי ייתקל בבעיות אשר עולות להיווצר במערכות השקייה לגינות וגנים.
מודעה
מחפש קורס אינסטלטורים?
מחפש קורס אינסטלטורים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה