ClickCease

קורס טכנאי מחשבים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאי מחשבים

לימודי טכנאי מחשבים PC במסגרת לימודי תעודה, הנקראים גם לימודי טכנאי מחשבים נייחים, הינם לימודים מרתקים, מאתגרים, מבוקשים וייחודיים אשר מכשירים את בוגריהם תוך חודשים ספורים להתקנה, תחזוקה ותיקון של מחשבים, מערכות הפעלה, תוכנות, רשתות וחומרות.

עקב היותו של התחום מפותח במיוחד, קיימות התמחויות מגוונות וביניהן טכנאי שירות למחשבים ביתיים, טכנאי שירות עם התמחות במיכון משרדי, טכנאי רשתות תקשורת, טכנאי מחשבים עם התמחות בחומרה/תוכנה/מערכות הפעלה ועוד. חלק מהתמחויות אלו כוללות אף הכנה למבחני ההסמכה מטעם חברת Microsoft.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאי מחשבים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאי מחשבים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאי מחשבים PC

במציאות הטכנולוגית המפותחת המאפיינת את חיינו כיום, כמעט כל אדם מחזיק במחשב נייח או נייד, המשמש אותו באופן תדיר ויום יומי לצרכי עבודה, לימודים, פנאי ועוד. בעקבות העלייה בכמות המחשבים, הצורך בבעלי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם להתקין תוכנות מורכבות, לפתור בעיות ולתקן תקלות מחשבים הולך וגובר.

תכנית הלימודים בקורס מכשירה את בוגריה להתקנת חומרות, תכנות, הבנה של עקרונות רשתות תקשורת ביתיות וארגוניות, תמיכה במערכות הפעלה, פתרון בעיות, תחזוקת מחשבים, יישום מערכות תוכנה, איתור תקלות ותיקונן, מתן שירות ועוד.
קורס טכנאי מחשבים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס טכנאי מחשבים PC

לימודי קורס טכנאי מחשבים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים, בין אם הינם חסרי כל רקע או ניסיון בתחום ובין אם אלו העוסקים בתחומים הרלוונטיים זה מכבר, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יוכלו להשתלב בתחום רווחי ומבוקש זה.

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מחשבים PC

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מחשבים PC משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית וכן היכרות ברמת משתמש עם עולם המחשבים והאינטרנט.   

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס טכנאי מחשבים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי טכנאי מחשבים PC

משך לימודי טכנאי מחשבים PC משתנה בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד והידע הקודם של הסטודנטים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 150 ל-350 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.               

נושאי הלימוד בקורס טכנאי מחשבים PC

במהלך לימודי הקורס בנושא טכנאי מחשבים PC מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות החשמל, בסיסי נתונים,סוגי תקשורת בין מחשבים, פרוטוקולים וסוגי רשתות, גרפיקה ממוחשבת, מולטימדיה ואינטרנט, תחזוקת PC, מבנה המחשב, סוגי זיכרונות, המעבד, הדיסק הקשיח, אמצעי אחסון, לוחות אם, מסך וכרטיס מסך, כרטיסי קול, התקני פלט וקלט, ציוד היקפי, חיבור לרשת, מודמים, חייגנים, DSL, שרתים, שרתי דואר, וירוסים, תוכנות ריגול, תמיכה מרחוק, מערכות הפעלה, אבטחת מידע, תיקון מחשבים נייחים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס טכנאי מחשבים PC

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו בהצלחה את מבחני ההסמכה הבינלאומיים יוכלו לקבל תעודה המעידה על כך, כמו למשל הסמכת MCDST מטעם חברת Microsoft.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי מחשבים PC

עם סיום לימודי טכנאי מחשבים PC יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות עבודה כמו חברות תמיכה, חנויות מחשבים, חברות עסקיות וכדומה, בהן יעבדו כטנאי שירות, אנשי מכירות, אנשי הדרכה וייעוץ ועוד. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס טכנאי מחשבים

בוגרי קורס טכנאי מחשבים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טכנאי מכשור ובקרה בו יוכשרו לתכנון ובנייה של מערכות אוטומציה ומערכות ממוחשבות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס טכנאי מערכות בית חכם בו ייחשפו לטכניקות המתקדמות ביותר בענף האבטחה והמיגון.
מודעה
מחפש קורס טכנאי מחשבים?
מחפש קורס טכנאי מחשבים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה