ClickCease

קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאי שירות למוצרים ביתיים

לימודי טכנאי שירות למוצרים לבנים במסגרת לימודי תעודה, הנקראים גם לימודי טכנאי למכשירי חשמל ביתיים, הינם לימודים מבוקשים, מרתקים, מאתגרים ומקצועיים. לימודים אלו מכשירים את הסטודנטים תוך זמן קצר לתיקון, התקנה, תפעול, שדרוג ותחזוקה של מכשירי חשמל שונים.

על העוסקים בתחום לדעת כיצד לזהות תקלות במכשירים החשמליים, לפרק ולהרכיב אותם כנדרש, להחליף רכיבים פנימיים לצורך תיקון ושדרוג אלו, להתקינם בצורה נכונה, לבקר ולשלוט על מערכות אלקטרוניות, לזהות תקלות שונות ולתקן אותן ביעילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים

מכשירי החשמל מהווים חלק מהותי וניכר מהמוצרים הקיימים כמעט בכל בית, וביניהם מקררים, מדיחי כלים, מכונות כביסה, תנורי אפייה, מיקרו, מעבדי מזון, מייבשי כביסה, טלוויזיות, כירות חשמליות וכדומה. תקינות מכשירים אלו הינה הכרחית להמשך ניהול שוטף ותקין של משק הבית ולכן הדרישה לבעלי מקצוע שיוכלו לתקנם היא גבוהה במיוחד.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לאיתור תקלות, החלפת רכיבים, מתן פתרונות יעילים ומיידים לתקלות ועוד, תוך מתן דגש לתודעת שירות וצרכנות.
קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס טכנאי שירות למוצרים לבנים

לימודי קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים חסרי כל רקע בתחום אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית באמצעותה ישתלבו בתחום רווחי ומבוקש זה. כמו כן יוכלו למצוא עניין רב בלימודים טכנאים מוסמכים כמו טכנאי מיגון ואבטחה, טכנאי מכשור ובקרה וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס טכנאי שירות למוצרים לבנים

תנאי הקבלה לקורס טכנאי שירות למוצרים לבנים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בוגרי 10 או 12 שנות לימוד.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי טכנאי שירות למוצרים לבנים

משך לימודי טכנאי שירות למוצרים לבנים משתנה בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד והידע הקודם של הסטודנטים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 200 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה אחת.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.       

נושאי הלימוד בקורס טכנאי שירות למוצרים לבנים

במהלך לימודי הקורס בנושא טכנאי שירות למוצרים לבנים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו בקרה על מוצרי חשמל ביתיים, בטיחות בחשמל, תפעול ואיתור תקלות במעגלים חשמליים, התקנה נכונה של מערכות חשמליות, יסודות החשמל והאלקטרוניקה, פיקוד ובקרה במוצרי חשמל ביתיים, תחזוקה שוטפת, בטיחות בעבודה, התקנת מכשירים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי שירות למוצרים לבנים

עם סיום לימודי טכנאי שירות למוצרים לבנים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות מתן שירות טכנאים, חנויות למכירת מוצרי חשמל ועוד. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים

בוגרי קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר בהם ילמדו אודות תיקון, תחזוקה, התקנה ובקרה של מערכות קירור.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס טכנאי מערכות בית חכם שיכשיר אותם להתקנת מערכות חכמות המאפשרות חסכון בחשמל ואנרגיה, כמו גם תפעול נוח ויעיל של מכשירים שונים.
מודעה
מחפש קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים?
מחפש קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה