קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הסמכת טכנאי מכשירי חשמל

אם תמיד הסתקרנתם איך עובדים מכשירי החשמל הביתיים המקיפים אותנו – המיקרוגל, מכונת הכביסה, המקרר ויתר חבריהם, ואם בורכתם ב"ידיים טובות" וכישורים טכניים מעולים – וברצונכם לזכות בהכשרה מקצועית איכותית, אשר תוך מספר חודשים (בד"כ שישה עד עשרה חודשים) תכשיר אתכם לעבודה נדרשת למדי – הלימודים בקורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים מיועדים עבורכם.

כיוון שקשה לדמיין את חיינו המודרניים ללא שלל מכשירי החשמל הממלאים את ביתנו – וכיוון שמכשירים אלו נוטים להתקלקל אחת לתקופה – הביקוש לטכנאים איכותיים, אשר יוכלו להשיב את מכשירי החשמל לתפקודם הסדיר הוא רב, והעובדים בתחום נהנים מיכולת לעבוד הן כעצמאיים והן כשכירים. בואו לקרוא עוד על לימודי טכנאי מכשירי חשמל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים

מכשירי החשמל הביתיים הופכים את חיינו לנוחים עד מאד, ועל כן – עת תקלה באחד מהם – במכונת הכביסה, במדיח הכלים, בתנור, במקרר – או בכל מכשיר חשמלי אחר – אנו מחפשים במהירות טכנאי מקצועי שיוכל להחזיר את המכשיר לחיים – ואת חיינו למסלולם.

אז אם גם אתם מעוניינים להיות איש מקצוע זה – העוסק בהתקנת ותיקון מוצרי חשמל ביתיים – המשיכו לקרוא את כל הפרטים על הלימודים בקורס טכנאי שירות למכשירי חשמל ביתיים.
קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?

לימודי טכנאי שירות למכשירי חשמל ביתיים מתאימים לבעלי כישורי טכניים מפותחים, המעוניינים ליהנות מהכשרה מקצועית איכותית – אשר תפתח לכם אפשרות להשתלב בעבודה רווחית ומבוקשת.

הלימודים מתאימים במיוחד לטכנאים מוסמכים (טכנאי טלוויזיות, טכנאי מחשבים וכו'), כמו גם לחשמלאים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. אם אתם מתעניינים בלימודים אלה, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים להכשרת טכנאים: קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר, קורס טכנאי מחשבים וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס טכנאי מכשירי חשמל יהיה עליכם לעמוד בדרישות הקבלה הבאות: סיום 10 שנות לימוד (חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 ששנות לימוד ולעיתים אף קיימת דרישה לתעודת בגרות מלאה) ומעבר מוצלח של ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.
קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?

הלימודים בקורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים נמשכים, בדרך כלל, בין חצי שנה לשנה, והם כוללים, לרוב, בין 200 ל-300 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים עד מאד (עובדים במשרה מלאה וכו') יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?

לימודי טכנאי מכשירי חשמל ביתיים דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, לצד תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות בעבודות תיקון של מכשירי חשמל שונים במעבדות עתירות ציוד.

לעיתים קרובות כוללים הלימודים בקורס טכנאי שירות למכשירי חשמל את התכנים והנושאים הבאים: מבוא לחשמל ואלקטרוניקה, פיקוד ובקרה במוצרי חשמל ביתיים, תנורי אפייה, מקררים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים, מכשירי חשמל קטנים במטבח והטיפול בהם, איתור תקלות, תיקון תקלות, תחזוקה שוטפת, בטיחות בעבודה, התקנת מוצרי חשמל ועוד מגוון נושאי לימוד. במטרה להקל על הבוגרים את הליך פתיחת העסק העצמאי בתחום, מציעות חלק מהמכללות גם לימודי שיווק, פרסום וניהול עסקי, כחלק מתוכנית הלימודים בקורס.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?

בוגרי קורס טכנאי מכשירי חשמל, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?

לאחר סיום הלימודים בקורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים וקבלת תעודת ההסמכה יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות בתחום – בין אם כשכירים במעבדות תיקון ובחברות ועסקים שונים, ובין אם כעצמאיים המנהלים מעבדת תיקון למכשירי חשמל ביתיים פרטית משל עצמם.
מודעה
מחפש קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
מחפש קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה