ClickCease

קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

לימודי טכנאי למכשירי חשמל ביתיים במסגרת לימודי תעודה, הנקראים גם לימודי טכנאי שירות למוצרים לבנים, הינם לימודים מעשיים, מרתקים, מבוקשים ומעשירים אשר מכשירים את בוגריהם לתיקון, התקנה, תפעול, תחזוקה ושדרוג של מכשירי חשמל שונים הנמצאים בשימוש ביתי.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לזיהוי תקלות במכשירים החשמליים, פירוק והרכבה שלהם, החלפת רכיבים פנימיים תקולים, שדרוג המכשירים, התקנתם, בקרה ושליטה על אלו, זיהוי תקלות ותיקון יעיל שלהן ועוד. הלימודים משלבים בין שיעורים תיאורטיים לבין התנסויות מעשיות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאי למכשירי חשמל ביתיים

מכשירי החשמל הביתיים משמשים אותנו באופן תדיר ושוטף, הן לצרכי עבודה שוטפת והן לצרכי ופנאי. בין מכשירים אלו ניתן למצוא את המקררים, מדיחי הכלים, מכונות הכביסה, מייבשי הכביסה, מעבדי המזון, הטלוויזיות, המחשבים, תנורי האפייה, הקומקומים, הטוסטרים ועוד רבים.

עקב היותם שימושיים במיוחד, תקינותם חשובה במיוחד והביקוש לטכנאים איכותיים שיש באפשרותם להשיב את מכשירי החשמל לתפקודם הסדיר, לספק פתרונות מעשיים, לאתר תקלות, להחליף רכיבים ולספק שירות מקצועי ויעיל הוא גבוה במיוחד.
קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

לימודי קורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי כישורים טכניים מפותחים אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב במקצוע רווחי ומבוקש זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים טכנאים מוסמכים מהתחומים השונים כמו טכנאי טלוויזיות, טכנאי מחשבים, טכנאי קירור ומיזוג אוויר וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.  

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

משך לימודי טכנאי מכשירי חשמל ביתיים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 200 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה אחת.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.     

נושאי הלימוד בקורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

במהלך לימודי הקורס בנושא טכנאי מכשירי חשמל ביתיים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לחשמל ואלקטרוניקה, פיקוד ובקרה במוצרי חשמל ביתיים, תנורי אפייה, מקררים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים, הטיפול במכשירי חשמל קטנים במטבח, איתור תקלות, תיון תקלות, תחזוקה שוטפת, בטיחות בעבודה, התקנת מוצרי חשמל ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

עם סיום לימודי טכנאי מכשירי חשמל ביתיים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו מעבדות תיקון, חברות ועסקים שונים, חנויות מוצרי חשמל ועוד. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.  

לימודי המשך לאחר קורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים

בוגרי קורס טכנאי מכשירי חשמל ביתיים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טכנאי מכונות מוסמך בהתמחות תכנון וייצור ממוחשב אשר מכשיר את בוגריו לתכנון וייצור של מערכות ממוחשבות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס טכנאי RF בו ילמדו כיצד לזהות ולאתר תקלות, להפעיל ולתחזק מערכות בתחום תדרי הרדיו.
מודעה
מחפש קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
מחפש קורס טכנאים למכשירי חשמל ביתיים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה