ClickCease

קורס מנעולנות רכב

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מנעולנות רכב

לימודי מנעולנות רכב במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים רווחיים, מיוחדים ומעשירים אשר נלמדים תחת ענף הרכב והתחבורה. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים המוסמכים להעניק שירותי פריצה ותיקון לכלי רכב.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך השתלבות בתחום מבוקש זה הדורש מיומנות בעבודה עם מערכות נעילה ממוחשבות מתקדמות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנעולנות רכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנעולנות רכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנעולנות רכב

מנעולן רכב, או בשמו הנוסף - טכנאי מנעולים, הינו בעל המקצוע אשר מעניק ללקוחותיו שירותי תיקון ופריצה לכלי רכב במקרים של תקלה במנעול או במפתח, אובדן מפתחות הרכב וכדומה. על המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום לדעת כי עבודתם הינה עבודה מסביב לשעון ועליהם להיות מוכנים לסייע ללקוחותיהם תוך זמן קצר, לעיתים גם בשעות הקטנות של הלילה.

כחלק מהכשרתם בקורס ילמדו כיצד להתאים מפתחות לסוויצ'רים, לשכפל שלטי רכב, לשחזר מפתחות רכב ועוד.
קורס מנעולנות רכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מנעולנות רכב

לימודי קורס מנעולנות רכב פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה, והן לבעלי ידע קודם בתחומי החשמל והאלקטרוניקה, חשמלאי רכב, מכונאי רכב וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מנעולנות רכב

תנאי הקבלה לקורס מנעולנות רכב משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בני 21 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, עליהם להציג למועמדים תעודת יושר מהמשטרה המעידה על עבר פלילי נקי.

יתר על כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מנעולנות רכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מנעולנות רכב

משך לימודי מנעולנות רכב משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מנעולנות רכב

במהלך לימודי הקורס בנושא מנעולנות רכב מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אתיקה מקצועית, שלטי רכב ושלטי חנייה, הכרת מפתחות הרכב של כל המכוניות הנפוצות בשוק הישראלי, שחזור מפתחות רכב, שכפול מפתחות רכב, פריצת סוגי הרכב הנפוצים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מנעולנות רכב

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מנעולנות רכב

עם סיום לימודי מנעולנות רכב יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו חברות רכב, חברות שירותי מנעולנות, פריצת רכבים ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מנעולנות רכב

בוגרי קורס מנעולנות רכב המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טכנאי מיזוג אוויר לרכב שיכשיר אותם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום הקירור ברכבים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול מוסך שיכשיר אותם לביצוע עבודות מכונאות רכב וכן לניהול תפעולי, כלכלי ואנושי של המוסך.
מודעה
מחפש קורס מנעולנות רכב?
מחפש קורס מנעולנות רכב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה