קורס מנעולנות רכב

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי מנעולנות רכב

אם התברכתם בחוש טכני טוב ואתם מחפשים לימודי הכשרה מקצועית איכותיים, אשר יאפשרו לכם להשתלב בעבודה טובה ומכניסה, בה תעזרו ללקוחותיכם רבות ותושיעו אותם ברגעי לחץ ומתח - כדאי לכם להכיר את קורס מנעולן רכב: קורס הזוכה להצלחה רבה בשנים האחרונות ומכשיר את בוגריו בידע העדכני ביותר ובמיטב הכלים והמיומנויות הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום. לימודי מנעולנות רכב מתמקדים, כיאה לשמם, במתן שירותי פריצה לרכבים, ועל כן הם מעמיקים יותר מהידע אותו רוכשים תלמידים בלימודי מנעולנות "רגילים" בכל הנוגע למתן שירותי פריצה למכוניות. 

כמרבית הקורסים הטכניים, גם קורס מנעולני רכב כולל הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות ולצידן שלל תרגולים והתנסויות מעשיטות מפתחות, כך שהכשרתם של הבוגרים הינה מלאה ושלמה - הן מהפן היישומי והן מהפן התיאורטי, כך שמייד עם סיום הלימודים הם מצליחים להשתלב בעבודות בתחום מבוקש זה. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי מנעולן רכב הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע חשוב ושלל פרטים אודות הלימודים בקורס מנעולנות רכב במכללות המובילות בכל רחבי הארץ. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנעולנות רכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנעולנות רכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנעולן רכב

אם כבר יצא לכם פעם לאבד את מפתחות הרכב או לגלות כי לפתע המפתח, מבלי סיבה נראיית לעין, חדל מלעבוד - ודאי חשתם את המצוקה הרבה והלחץ המעיק המתלווים לעמידתכם מחוץ לרכב, מבלי יכולת להיכנס. במצבים מעין אלו, איש המקצוע שיוכל להושיעכם הוא מנעולן הרכב. כיוון שמצבים אלו מתרחשים לא אחת - הדרישה למנעולני רכב מקצועיים ואיכותיים, כאלו שיוכלו להגיע במהירות ולהציל את לקוחותיהם - היא רבה. 

על מנעולן הרכב ללמוד או בקורס טכנאי מנעולים כללי - בו הם ילמדו גם פריצת דלתות מכל סוג ופריצת כספות, או במסלול לימודים מיוחד - הידוע כלימודי מנעולנות רכב. על אנשי המקצוע העוסקים בתחום להכיר את כל סוגי המנעולים לכל סוגי המכוניות - ולהיות נכונים לבוא ולסייע ללקוחותיהם תוך זמן קצר - לעיתים גם בשעות הקטנות של הלילה. הלימודים בקורס מנעולן רכב יקנו לכם, תוך זמן קצר יחסית, את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת להשתלב בעבודה בתחום נדרש ורווחי זה - כך שמייד עם סיום הלימודים תוכלו להשתלב בעבודה בתחום - בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים. 
קורס מנעולנות רכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מנעולן רכב?

לימודי מנעולן רכב מיועדים לאנשי בעלי חוש טכני מפותח יחסית, הרוצים להשתלב בעבודה בתחום זה. חשוב לזכור כי עבודה כמנעולן רכב תדרוש מכם, לעיתים, להיות מוכנים לבוא ולחלץ לקוחות גם בשעות הקטנות של הלילה - ולמעשה, בכל שעה משעות היום. הלימודים בקורס מנעולן מכוניות מתאימים, כמובן, רק למי שהינם ניידים ויכולים להגיע ממקום למקום במהירות יחסית.

אם אתם מתעניינים בלימודי מנעולן רכב - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים להכשרה מקצועית - קורס מנעולנות, קורס מחלצים, קורס מפעילי זיקוקי דינור, קורס לוכדי נחשים, קורס מדבירים, קורס איוד מוסמך וכיו"ב. 

קורס מנעולן רכב - תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס מנעולנות רכב כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: גיל 21 ומעלה, השלמת 12 שנות לימוד לפחות (חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה), ותעודת יושר מהמשטרה (כלומר, על המועמדים להיות בעלי עבר פלילי נקי). חלק מהמכללות מציבות בפני המועמדים דרישה למעבר של ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 
קורס מנעולנות רכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מנעולן רכב?

לימודי מנעולנות רכב אינם לימודים ארוכים כלל וכלל - ומרבית הקורסים בתחום נמשכים כשלושה חודשים לכל היותר. קורסי מנעולנות כלליים נמשכים, לעומת זאת, עד כחצי שנה. 

אם אתם מעוניינים ליהנות מקורס זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן - יש לנו חדשות טובות טובות עבורכם - מרבית המכללות בתחום מציעות לכם קורס מנעולנות רכב במתכונת של לימודי ערב (ו/ או ימי שישי בבוקר), במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים העסוקים מכל סיבה אחרת במהלך שעות היום) להשתלב אף הם בלימודים אלו. 

מה לומדים בקורס מנעולן רכב?

תכנית הלימודים בקורס מנעולן רכב דואגת להכששרתכם המעמיקה והמקיפה, וזאת הודות להרצאות עיוניות שיקנו לכם את הידע העדכני ביותר בתחום, לצד תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות - שיציידו אתכם במיטב המיומנויות והכלים המעשיים הדרושים לאיש המקצוע בתחום.

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים בנושא: מבוא למנעולנות, אתיקה מקצועית, שלטי רכב ושלטי חנייה, הכרת מפתחות הרכב של כל המכוניות הנפוצות בשוק הישראלי, שחזור מפתח רכב, שכפול שלטי רכב, פריצת כל סוגי הרכבים הנפוצים, התאמת מפתחות לסוויצ'רים ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יקנו לכם את כל הידע הדרוש לאיש המקצוע האיכותי בתחום. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מנעולן רכב?

בוגרי קורס הכשרת מנעולני רכב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (עמידה בדרישות הנוכחות, מעבר מבחנים וכיו"ב) יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס מנעולן רכב?

מייד לאחר סיום הלימודים של לימודי מנעולן רכב יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה בתחום - בין אם כשכירים בחברות קיימות המספקות שירותי פריצה ובין אם כעצמאיים, הפותחים עסק משל עצמם למתן שירותי מנעולנות ופריצה לכלי רכב. חלק מהמכללות בתחום מלוות את בוגריהן עת צעדיהם הראשונים בהשתלבות בעבודה בתחום - בין אם על ידי הפנייתם למעסיקים רלוונטיים ובין אם על ידי סיוע וליווי עת פתיחת עסק עצמאי בתחום - ומתן כלים לבוגרים בתחום השיווק והפרסום, לדוגמא. 

מה אפשרויות ההמשך ללימודים לבוגרי קורס מנעולן רכב?

אם סיימתם לימודיכם בקורס מנעולנות רכב ואתם רוצים להתקדם ולהתפתח מקצועית תוכלו לפנות, כמובן, לקורס מנעולנות - וללמוד כדי לספק שירותי מנעולנות ופריצה גם לבתים פרטיים, משרדים ואף כספות. כמו כן, תוכלו להמשיך ולהתפתח בתחום הטיפול ברכבים בעזרת פנייה ללימודי מכונאות רכב, לימודי אוטוטרוניקה, לימודי פחחות רכב, לימודי מערכות חשמל ואלקטרוניקה ברכב, לימודי ניהול מוסך וכיו"ב. 
מודעה
מחפש קורס מנעולנות רכב?
מחפש קורס מנעולנות רכב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה