קורס קציני בטיחות בתעבורה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי קציני בטיחות בתעבורה

קורס קציני בטיחות בתעבורה הינו קורס ייחודי הנועד להכשיר אנשים שיש להם רקע במכונאות רכב לביצוע התפקיד של קציני בטיחות בתעבורה. הקורסים בתחום מכשירים את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בתחום מקצועי חשוב זה. 

לימודי קציני בטיחות בתעבורה מכשירים אנשי מקצוע השולטים בכל ההיבטים באכיפת חוקי התעבורה, שמירה על נהיגה בטוחה ועוד. הקצינים לא רק ממונים על אכיפה אך גם על הדרכה, פיקוח והסברה של נהיגה בטוחה. על מנת להתקבל לקורס יש להחזיק בתעודת מכונאות רכב סוג 2 לפחות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קציני בטיחות בתעבורה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קציני בטיחות בתעבורה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס קציני בטיחות בתעבורה 

קורס קציני בטיחות בתעבורה נערך בפיקוח משרד התמ"ת. מקצוע קצין בטיחות בתעבורה הינו מקצוע נחוץ וחיוני ביותר, משום שכל מוסד או מפעל שמחזיק 20 כלי רכב ומעלה נדרש למנות קצין בטיחות בתעבורה.

תפקידו של קצין בטיחות בתעבורה הוא לדאוג לכשירות ולבטיחות של כלי הרכב במקום העבודה ולכך שהנהגים יכירו את כללי התעבורה ואת כללי הבטיחות בהפעלת כלי הרכב ושמירתם.

לעבודתם של קציני בטיחות בתעבורה יש חשיבות רבה במניעת תאונות דרכים, אכיפת חוקי התעבורה והדרכת נהגים. 
קורס קציני בטיחות בתעבורה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס קציני בטיחות בתעבורה?

קציני בטיחות בתעבורה נחשפים לתכנים רבים ביניהם החוק ודיני התעבורה, מנהל וארגון, חקירה ושחזור של תאונות דרכים, שמאות רכב וביטוח, בטיחות בהפעלת כלי רכב, הובלה, פריקה והסעת נוסעים ועוד.

כמו כן בוגרי הקורס יוצאים עם ידע מלא אודות מכונאות רכב  ומערכות חשמל ברכב, חילוץ וגרירה, כלכלת תחבורה, חשבונאות ותמחור, עבודה מול המשטרה, הדרכת נהגים והיבטים פסיכולוגיים ורפואיים בנהיגה ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס קציני תעבורה?

לימודי קורס קציני בטיחות בתעבורה מיועדים למי שמבקש לעסוק בתפקיד של קצין בטיחות בתעבורה, או למי שכבר עוסק בתפקיד ומעוניין לעבור הכשרה מסודרת ולקבל הסמכה.

על מנת להתקבל לקורס על המועמדים להיות תושבי ישראל שיש להם 12 שנות לימוד לפחות, רשיון נהיגה מדרגה 3 לפחות, תעודה במכונאות רכב מסוג 2 לפחות ואישור קבלה מהמחלקה לקציני בטיחות במשרד התחבורה, שאין להם רישום פלילי ותעבורתי.
קורס קציני בטיחות בתעבורה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס קציני בטיחות בתעבורה?

בוגרי הקורס משתלבים בחברות תחבורה וכל ארגון שיש בו עיסוק ברכבים כגון ליסינג, השכרת רכבים, חברות שמאות רכב, חברות הסעות ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס קציני בטיחות בתעבורה?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודי שמאות רכב או כל תחום אחר שיכול לקדם מקצועית ואישית. 

קורס יועצי בטיחות

אם אתם מהנדסי ומתכנני תנועה, מפקחים, מנהלי איכות, מנהלי פרויקטים או עובדים כמהנדסים ברשויות מקומיות תוכלו להצטרף לקורס יועצי בטיחות בתנועה - לימודים אשר יקנו לכם תעודה מבוקשת והכשרה לעבודה מול חברת נתיבי ישראל ומול חברות תשתיות ורשויות מקומיות וליהנות מעבודה רבת אחריות וחשיבות, בה תבטיחו כי תכניות הסדרי התנועה ואביזרי הבטיחות מיושמים היטב באתרים השונים ברחבי הארץ. 
מודעה
מחפש קורס קציני בטיחות בתעבורה?
מחפש קורס קציני בטיחות בתעבורה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה