ClickCease

קורס טכנאי רכב מוסמך

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאי רכב מוסמך

לימודי טכנאי מכונות רכב מוסמך במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים רווחיים, מקצועיים ומעשירים אשר נלמדים תחת ענף הרכב והתחבורה. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש ביכולתם להתמודד עם ההתפתחות המהירה וכלל החידושים בתחום טכנאות הרכב.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך איתור תקלות, תיקון רכבים ותחזוקה שוטפת של אלו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאי רכב מוסמך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאי רכב מוסמך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאי מכונות רכב מוסמך

תעשיית המכוניות הולכת ומתפתחת באופן תדיר, זאת הודות להתקדמות הטכנולוגית המהירה בתחום הנדסת המכונות. מגמת התפתחות זו זהה גם מבחינת כמות כלי הרכב הנוסעים על הכביש אשר עולה משנה לשנה. 

כלי הרכב המודרניים כוללים בתוכם מערכות מורכבות ומתקדמות שהטיפול בהן מצריך ידע מקצועי והבנה עמוקה. על בעלי המקצוע בתחום להכיר את סוגי הרכבים השונים, לשלוט במערכות הרכב המשוכללות, לתקן את התקלות המתעוררות ועוד.
קורס טכנאי רכב מוסמך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס טכנאי מכונות רכב מוסמך

לימודי קורס טכנאי מכונות רכב מוסמך פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה, והן לבעלי ידע קודם בתחומי החשמל והאלקטרוניקה, טכנאי מערכות מיגון ואבטחה, טכנאי קירור ומיזוג אוויר, טכנאי מוצרי חשמל, חשמלאי רכב וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מכונות רכב מוסמך

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מכונות רכב מוסמך משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי ניסיון מקצועי קודם בתחומי הרכב. 

יתר על כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס טכנאי רכב מוסמך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי טכנאי מכונות רכב מוסמך

משך לימודי טכנאי מכונות רכב מוסמך משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 1200 ל-1800 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כשנה וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס טכנאי מכונות רכב מוסמך

במהלך לימודי הקורס בנושא טכנאי מכונות רכב מוסמך מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו שרטוט טכני, תורת החשמל, תורת הרכב, חוזק חומרים, בקרת אקלים ומיזוג אוויר, אבחון תקלות ברכב, ניהול ותכנון מוסך, תורת החומרים, מערכות הידראוליות, מערכות אלקטרוניות ברכב ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס טכנאי מכונות רכב מוסמך

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי מכונות רכב מוסמך

עם סיום לימודי טכנאי מכונות רכב מוסמך יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו מוסכים, חנויות לאביזרי רכב, מכוני שירות לרכב ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס טכנאי מכונות רכב מוסמך

בוגרי קורס טכנאי מכונות רכב מוסמך המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מנעולנות רכב בו יוכשרו למתן שירותי פריצה לרכבים בעת הצורך.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס טכנאי מיזוג אוויר לרכב שיכשיר אותם לתיקון מערכות קירור ומיזוג אוויר ברכבים.
מודעה
מחפש קורס טכנאי רכב מוסמך?
מחפש קורס טכנאי רכב מוסמך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה