ClickCease

קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

לימודי מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, מבוקשים ומעשירים אשר נלמדים תחת ענף הרכב והתחבורה בשילוב עם ענף החשמל והאלקטרוניקה. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים המתמחים במערכות מולטימדיה, מערכות שמע ומערכות מיגון ברכבים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך התקנת מערכות אלו, תחזוקתן, איתור תקלות ותיקונן.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

הפיתוחים הטכנולוגיים הרבים שמלווים את השנים האחרונות הובילו לכך שכל רכב מהווה כיום מרכז מולטימדיה בו מותקנות מערכות שמע מתוחכמות, מסכי טלוויזיה, מכשירי DVD, מערכות מיגון ואזעקה, מערכות ניווט, מערכות שליטה ועוד. 

מרבית המערכות אינן מגיעות מותקנות ברכב ורבים מבקשים לשדרג את רכבם ונדרשים לבעל מקצוע שיתקין את אלו. כמו כן, מערכות אלו עשויות להתקלקל מפעם לפעם ולכן הביקוש לבעלי מקצוע שיוכלו לטפל בתקלות הוא רב במיוחד.
קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

לימודי קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה, והן לבעלי ידע קודם בתחומי החשמל והאלקטרוניקה, טכנאי מערכות מיגון ואבטחה, טכנאי קירור ומיזוג אוויר, טכנאי מוצרי חשמל, חשמלאי רכב וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

תנאי הקבלה לקורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בוגרי 10 או 12 שנות לימוד. חלק מן הקורסים אף דורשים כי יהיו הבוגרים בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחומי החשמל, האלקטרוניקה או הרכב.

יתר על כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

משך לימודי מתקין מערכות מיגן ושמע ברכב משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 120 ל-200 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין חמישה חודשים לבין תשעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

במהלך לימודי הקורס בנושא מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תורת החשמל, מבוא לאלקטרוניקה, התקנת מערכות מחשבים ברכב, התקנת מערכות שמע ומגברים, אזעקה ואביזרי מיגון אלקטרוניים, התקנת דיבוריות לטלפונים סלולריים, מערכות ביטוח ברכב, אזעקות ומגנוני הגנה, התקנת אנטנות, מערכות קירור ומיזוג, צימות וחיווט, שרטוט חשמלי, מערכות איתור לוויני, נעילה מרכזית ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

עם סיום לימודי מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו מוסכים, חנויות לאביזרי רכב ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב

בוגרי קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס חשמל ואלקטרוניקה ברכב בו יוכשרו לאיתור תקלות חשמליות ברכב ופתרונן.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס טכנאי מיזוג אוויר לרכב שיכשיר אותם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום הקירור ברכבים.
מודעה
מחפש קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב?
מחפש קורס מתקין מערכות מיגון ושמע ברכב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה