ClickCease

קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

לימודי ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים, מרתקים וייחודיים אשר נלמדים תחת ענף הרכב והתחבורה. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים המוסמכים לניהול מוסכים המתמחים בתיקון תקלות קירור ומיזוג אוויר לרכב.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך מעבר מוצלח של בחינות ההסמכה הממשלתיות מטעם משרד התחבורה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

החידושים התכופים שחלים בעולם הרכב, ובמיוחד במערכות מיזוג האוויר המותקנות בכלי הרכב השונים, מחייבים את בעלי המקצוע הרלוונטיים להתעדכן בכלל השינויים וההתפתחויות. על כן חשמלאי רכב, מכונאי רכב ומכונאי מיזוג אוויר המעוניינים להתקדם מבחינה מקצועית יוכלו למצוא עניין רב בקורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב המתקיימים בפיקוח משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר). 

לימודים אלו הינם שווי ערך ללימודי ניהול מוסך מבחינת הרישיון המתקבל בסופם לאחר הבחינות החיצוניות הנדרשות.
קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

לימודי קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה והן לחשמלאי רכב, מכונאי רכב, מכונאי מיזוג אוויר וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

תנאי הקבלה לקורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בעלי הסמכה קודמת בתחום מכונאות הרכב/חשמלאות סוג 3/מיזוג אוויר לרכב.

יתר על כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

משך לימודי ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-350 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים. 

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אנגלית טכנית, מערכות חשמל ברכב, מכונאות רכב, מיזוג אוויר ברכב, יסודות בתכנון מערכות מיזוג אוויר ברכב, מערכות אקלים מתקדמות ברכב, תקן מיזוג אוויר ברכב ובטיחות, ציוד מוסכים ובטיחות, תרמודינמיקה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. נוסף על כך, תוענק להם תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר).

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

עם סיום לימודי ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו מוסכים, חברות שירות לרכב וכדומה. נוסף על יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב

בוגרי קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קציני בטיחות בתעבורה שיכשיר אותם לאכיפת חוקי התעבורה, שמירה על נהיגה בטוחה, הכשרת כלי רכב במקומות עבודה, מניעת תאונות דרכים ועוד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אוטוטרוניקה שיכשיר אותם לבנייה, תפעול ותיקון של מערכות הרכב השונות.
מודעה
מחפש קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב?
מחפש קורס ניהול מוסך מיזוג אוויר לרכב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה