ClickCease

קורס ניהול בית ספר לנהיגה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ניהול בית ספר לנהיגה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול בית ספר לנהיגה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול בית ספר לנהיגה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול בית ספר לנהיגה

לימודי ניהול בית ספר לנהיגה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מתקדמים, מעשירים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף הרכב והתחבורה. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש בהסמכתם לעמוד בראש בתי ספר לנהיגה כמנהלים מוסמכים. 

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך העסקת מורי נהיגה מקצועיים, פיקוח על איכות הלימודים וניהול מוצלח של בית ספר ייעודי לנהיגה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול בית ספר לנהיגה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול בית ספר לנהיגה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ניהול בית ספר לנהיגה

בשנים האחרונות עברו לימודי הנהיגה בארץ מהפך משמעותי בכל הנוגע לאיכות ההוראה. מורי נהיגה אשר מעוניינים להתפתח במקצוע ולהתקדם לעבר משרות בכירות יותר יכולים להשתלב בלימודי ניהול בית ספר לנהיגה המקנה להם אישור ממשלתי לניהול וכן קיום בחינות טסט פנימי אליהן ניגשים תלמידי הנהיגה טרם המבחן המעשי.

נוסף על כך, אחראים מנהלי בתי הספר לנהיגה השונים ברחבי הארץ על פיקוח על המורים ואיכות הלימוד וכן על וידוא התאמתה של תכנית הלימודים לדרישות הממשלתיות בתחום הרכב והנהיגה.

קהל היעד לקורס ניהול בית ספר לנהיגה

לימודי קורס ניהול בית ספר לנהיגה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למורי נהיגה מוסמכים ובעלי וותק בתחום, אשר יש ברצונם להתקדם בסולם הדרגות המקצועי ולהשתלב בעבודה בתחום ניהול בתי הספר לנהיגה, בין אם במוסד קיים ובין אם להקים מוסד חדש.

תנאי הקבלה לקורס ניהול בית ספר לנהיגה

תנאי הקבלה לקורס ניהול בית ספר לנהיגה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בעלי הכשרת מורה נהיגה מוסמך וותק של שלוש שנים לפחות בעבודה, תושבי ישראל, בוגרי 12 שנות לימוד. כמו כן עליהם להציג הפניה ממשרד הרישום, אישור חתום על ידי רופא עיניים או אופטומטריסט וכן תעודת יושר מהמשטרה המעידה על היעדר רישום פלילי.

יתר על כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ניהול בית ספר לנהיגה

משך לימודי ניהול בית ספר לנהיגה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין חצי שנה לשנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול בית ספר לנהיגה

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול בית ספר לנהיגה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו דיני תעבורה, נהלי רישוי, יציבות הרכב בתנועה, בטיחות אקטיבית ופסיבית, מבנה ונהלי עבודה במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים, הדרכת עובדים, סוגיות נבחרות בניהול והדרכת עובדים, חשבונאות ומיסוי, חוקים ודיני עבודה, תקשורת בין אישית, שיפור השירות ללקוח, יישומי מחשב בבית הספר לנהיגה, סטטיסטיקה תיאורית, הערכת מבחני נהיגה, מתודיקה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול בית ספר לנהיגה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. נוסף על כך, תוענק להם תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר).

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול בית ספר לנהיגה

עם סיום לימודי ניהול בית ספר לנהיגה יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו בתי ספר קיימים לנהיגה ברחבי הארץ. נוסף על כך יכולים הבוגרים להקים בית ספר לנהיגה משל עצמם.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול בית ספר לנהיגה

בוגרי קורס ניהול בית ספר לנהיגה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס שמאות רכב שיכשיר אותם לקביעת שומות לרכבים, הערכת מחירי התיקון של רכבים לאחר תאונה, הערכת שווי הרכב שירד לאחר תאונות דרכים, קביעת מחירוני רכב ועוד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קציני בטיחות בתעבורה שיכשיר אותם לאכיפת חוקי התעבורה, שמירה על נהיגה בטוחה, הכשרת כלי רכב במקומות עבודה, מניעת תאונות דרכים ועוד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎