קורס ניהול מוסך

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול מוסך

קורס ניהול מוסך הינו קורס מבוקש ביותר המקנה לסטודנטים ידע נרחב בנושאי מינהל מוסכי רכב ומכין אותם לבחינות ההסמכה הממשלתיות מטעם משרד התחבורה לצורך קבלת רשיון לניהול מוסך. אומנם, ניתן לטעות ולחשוב כי הדגש המרכזי הוא רק על ניהול, אולם, בקורס זה ישנה דרישה להבנה בתחום המכונאות, בין אם בלימודי מכונאות רכב סוג 1 או 2.

אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על לימודי ניהול מוסך: מהם נושאי הלימוד בקורס, מהם תנאי הקבלה הנדרשים, מה משך זמן הלימודים, מהן התעודות להן זכאים הבוגרים, ועוד פרטים רלוונטיים נוספים על קורס זה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מוסך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מוסך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס ניהול מוסך

קורס ניהול מוסך נערך בפיקוח משרד התמ"ת ונועד להכשיר בעלי מקצוע בכירים לנהל מוסך מודרני. קורס ניהול מוסך מקנה לסטודנטים ידע ומיומנויות בניהול התפעולי, הכלכלי והאנושי של המוסך. חשוב לציין שקורס ניהול מוסך לא מספיק כדי לקבל רשיון לניהול מוסך. כדי לקבל רשיון לניהול מוסך, יש צורך בקורס מקצועי נוסף.

קורס ניהול מוסך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס הסמכה למנהלי מוסכים?

תוכניות הלימודים בקורס ניהול מוסך משתנות ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד תוכניות הלימודים כוללות מגוון רחב של נושאי לימוד ובינהם, מבנה משרד התחבורה,  דיני עבודה, דיני תעבורה, ניהול פיננסי,  תקשורת בינאישית, הדרכה וניהול עובדים במוסך, ארגון ותכנון במוסך, נוהלי עבודה ומחשוב בשירות המוסך.

למי מתאים ללמוד קורס הסמכה למנהלי מוסכים?

לימודי ניהול מוסך מיועדים למנהלי עבודה ומנהלי מוסכים בעלי הסיווג המקצועי הגבוה ביותר בתחומים של מכונאות רכב, חשמלאות רכב, מיזוג אוויר לרכב, פחחות רכב, צבעות רכב, צמיגים ואבובים, אופנועים וקטנועים ולבוגרי קורסי ניהול מוסך ייעודיים כמו רדיאטורים מתלה קדמי, מחווני רכב, גרירה וחילוץ.
קורס ניהול מוסך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס הסמכה למנהלי מוסכים? 

תנאי הקבלה לקורס מנהלי מוסך משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד המציעיםן לימודי ניהול מוסך מתקבלים בעלי רשיון נהיגה סוג 2 לפחות ותעודה מקצועית סוג 3 של משרד התמ"ת או מועצת הפועלים במקצועות הרכב השונים.

מה משך קורס הסמכה למנהלי מוסכים?

משך לימודי הסמכה לניהול מוסך משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד הקורס נמשך כ-180 שעות לימוד אקדמיות שנפרשות על פני  6 חודשים.

בחלק מהמכללות לימודי ניהול מוסך הם לימודי ערב ובחלקן אפשר לבחור בין לימודי אחה"צ וערב ללימודי צהריים ובוקר. בסיום הקורס, תוענק לבוגרים תעודת גמר או השתלמות,  שהיא משותפת למשרד התמ"ת או משרד העבודה והרווחה ולמכללה הרלוונטית.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס הסמכה למנהלי מוסכים?

אחת ההתמחויות המבוקשות ביותר בתחום ניהול מוסך הוא הסמכה לניהול מוסך פחחות רכב, שכן פחחות הרכב היא הקובעת את המראה הכללי של המכונית. הקבלה ללימודי פחחות רכב מיועדת לבעלי מוסכים ומנהלי מוסכים בעלי ניסיון, אשר ברשותם תעודת מקצוע סוג 3 של ההסתדרות בפחחות.

לימודי ניהול מוסך לפחחות רכב נמשכים, בדרך כלל, כ-180 שעות לימוד אקדמיות, והם יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, כך שתוכלו למשוך קהלי יעד ידשים רבים למוסך אותו אתם מנהלים.

תחום נוסף אשר מהווים תנאי מקדים לניהול מוסך הינו לימודי מכונאות רכב סוג 2. התחום הינו מעניין ביותר ודורש מהלומדים ידע ומקצועיות רבה בתחום על מנת שידעו לנהל נכונה את המוסך.

במה עוסקים בוגרי קורס הסמכה למנהלי מוסכים?


בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים לעבוד כמנהלי מוסך, אשר להם את הידע והמיומנויות בניהול מצד אחד, ובהכשרה הקשורה למוסך מן הצד השני. 

הלימודים מעניינים ביותר, ודומים בתכניהם, לרוב, לקורס ניהול רגיל. במידה וזורם בך הרצון לנהל, לקבוע יעדים, ולהשיג מטרות ארוכות טווח לצר קצרות, קורס ניהול מוסך עשוי להתאים לך. חשוב, שלפני תחילת הלימודים תבדקו מה תנאי השכר שניתן להגיע אליהם בסופו של דבר. וזאת לשם קבלת צפי הגיוני לפני שצוללים לתחום.
מודעה
מחפש קורס ניהול מוסך?
מחפש קורס ניהול מוסך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה