ClickCease

קורס ניהול מוסך

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול מוסך

לימודי ניהול מוסך במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף הרכב והתחבורה. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש ביכולתם לנהל מוסכי רכב בעל הנוגע לפן התפעולי, הכלכלי והאנושי.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך מעבר בחינות ההסמכה הממשלתיות מטעם משרד התחבורה המהוות תנאי לקבלת רישיון ניהול מוסך.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מוסך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מוסך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול מוסך

ניהול מוסך דורש מן העוסקים בתחום להכיר לעומק את מערכות הרכב כמו מערכות הקירור, הבלמים, ההנעה, הקירור ועוד, על כל רכיביהן. בנוסף, עליהם להיות מאורים בנהלי הבטיחות והחקיקה בתחום הרכב, לדעת כיצד לנהל את המוסך מבחינה משרדית ולנהל את צוות העובדים.

בנוסף, נדרשים מנהלי המוסך להיות אחראיים על הפן הכלכלי של העסק בכל הנוגע לתמחור השירותים הניתנים בבית העסק. לכן, נדרשת הכנה מקיפה במיוחד המכינה את הסטודנטים להשתלבות בעבודה בתחום.
קורס ניהול מוסך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול מוסך

לימודי קורס ניהול מוסך פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה, והן למכונאי רכב, טכנאי מיזוג אוויר לרכב וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ניהול מוסך

תנאי הקבלה לקורס ניהול מוסך משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בעלי רישיון נהיגה סוג 2 לפחות וכן תעודה מקצועית סוג 3 מטעם משרד התמ"ת או מועצת הפועלים במקצועות הרכב השונים.

יתר על כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול מוסך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול מוסך

משך לימודי ניהול מוסך משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-180 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כחצי שעה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול מוסך

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול מוסך מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבנה משרד התחבורה, דיני עבודה, דיני תעבורה, ניהול פיננסי, תקשורת בין אישית, הדרכה וניהול עובדים במוסך, ארגון ותכנון במוסך, תמחור ותמחיר, נהלי עבודה, מחשוב בשירות המוסך ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול מוסך

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. תעודה זו הינה תעודה מוכרת על ידי משרד הכלכלה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול מוסך

עם סיום לימודי ניהול מוסך יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו מוסכי רכב, מרכזי שירות לרכב ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול מוסך

בוגרי קורס ניהול מוסך המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול בית ספר לנהיגה בוו יוכשרו לניהול בית ספר לנהיגה המכשיר נהגים לנהיגה על רכבים פרטיים או מסחריים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קציני בטיחות בתעבורה שיכשיר אותם לאכיפת חוקי התעבורה, שמירה על נהיגה בטוחה, הכשרת כלי רכב במקומות עבודה, מניעת תאונות דרכים ועוד.
מודעה
מחפש קורס ניהול מוסך?
מחפש קורס ניהול מוסך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה