קורס בוחני רישוי

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי בוחני רישוי

קורס בוחני רישוי הינו קורס ייחודי המכשיר את הסטודנטים לביצוע התפקיד של בוחני רישוי רכב במשרד הרישוי. בוחני רישוי אמונים על בדיקות טכניות של כלי רכב במכונים רישוי, בדיקות תקופתיות ותקינות חלקי חילוף. הקורס מיועד למכונאים סוג 3 לפחות. 

לימודי בוחני רישוי מקיפים את תחום הרכב והתחבורה, עומדים על כלל החוקים התעבורתיים, בטיחות, תקופת הרכב על הכביש, עמידה בתקנות של משרד הרישוי ועוד. הקורס נמשך כנשה 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בוחני רישוי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בוחני רישוי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי בוחני רישוי

קורס בוחני רישוי רכב מוגדר על ידי חלק ממוסדות הלימוד כקורס בוחני רישוי ועשן לרכב. תפקידם של בוחני רישוי הרכב הוא לבצע בדיקה טכנית של כלי רכב במשרד הרישוי, במטרה לוודא שהרכב תקין ובטיחותי בהתאם לתקנות משרד הרישוי. לעבודתם של בוחני רישוי רכב יש חשיבות רבה במניעת תאונות דרכים.
קורס בוחני רישוי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה צריך כדי ללמוד קורס בוחני רכב?

מה לומדים בקורס בוחני רישוי?

תוכניות הלימודים בקורס בוחני רישוי משתנות ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס בוחן רכב מעניק לסטודנטים ידע בנושאים רבים ובינהם, הכרת הרכב - מערכות מתקדמות ברכב, חוק ומשפט, הכרת המחשב, קבלת החלטות, אוגדן לבחינת הרכב (תחת ההגדרה הזו נכללים- טפסים בשימוש, רישום הרכב, שילוט וסימון מיוחד, דרישות חובה ברכב, נקודות עיגון וחגורת בטיחות, הסעת נוסעים, אופנועים וקטנועים, מתקני בטיחות ברכב חדיש, מכשור במשרד הרישוי ועוד) ובדיקת עשן.

במהלך הקורס בוחן רכב, הסטודנטים נדרשים לבצע תרגול מעשי במשרד הרישוי. כמו כן, על הסטודנטים לעמוד בבחינות גמר פנימיות.
קורס בוחני רישוי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי קורס בוחני רישוי?

קורס בוחני רישוי הינו קורס מבוקש ביותר המיועד למי שמעוניין לבצע את התפקיד של בוחן רכב במשרד הרישוי.

כמה זמן נמשכים לימודי קורס בוחני רכב?

משך הלימודים בקורס בוחן רכב משתנה ממוסד למוסד ועם זאת,  ברוב מוסדות הלימוד היקף הקורס הוא 264 שעות לימוד אקדמיות, כשמונה חודשים. בסיום הלימודים תוענק לבוגרי תעודת גמר מטעם משרד התמ"ת, שתאפשר להם למצוא עבודה בתור בוחני רישוי רכב.

תחום לימודים אחר, הינו קורס בוחן רכב במכללת עתיד כולל לימודים הינם מקיפים ביותר וכוללים ידע ומיומנויות מקיפות ביותר בתחומי הרכב. כמו כן, לימודים אלה מאפשרים למסיימים למצוא עבודה רבה, אשר נחשבת כמתגמלת ביותר.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס בוחני רישוי?

אם עולם הרכב מושך אותך, ייתכן כי תתעניין גם בלימודי הנדסאי מכונות רכב. תחום זה כולל את כל התחומים הקשורים לרכב ולאופן תפעולו התקין. הלימודים הינם מאתגרים ביותר וכוללים תחומי ידע רבים, אשר מאפשרים למסיימים לעסוק בתיקון ובשיפור חווית הנסיעה ברכב עצמו.

תחום אחר הינו מעניין במיוחד ומתאים לאנשים אשר אוהבים ללמד. התחום הינו קורס מורי נהיגה, אשר מספק למתעניינים בתחום את הכלים והידע המקצועי הרחב ביותר לשם הכנתם של הנהגים הבאים שיהיו על הכביש.

במה עוסקים בוגרי קורס בוחני רכב?

בסיום הלימודים יוכלו בוחני הרכב העתידיים להשתלב במגוון מקצועות שונים. העבודה הינה מתבצעת לרוב במוסכים או בחברות המתעסקות בנושא. קודם לפני הבחירה בלימודים אלה, חשוב לבחון את גובה המשכורות הקיימות כיום בשוק, קיימים אתרים רבים ואנשים שניתן להתייעץ איתם בנושא.

לאחר שנסגרתם על הנושא והתחלתם את הלימודים, חשוב שתנסו למצוא כבר במהלך הלימודים מקום שבו תוכלו להתנסות ויישום הידע הנלמד בתחום. בצורה כזו, תוכלו לסיים את הלימודים וישר למצוא עבודה בתחום.
מודעה
מחפש קורס בוחני רישוי?
מחפש קורס בוחני רישוי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה