ClickCease

קורס הנהלת חשבונות

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי הנהלת חשבונות

לימודי הנהלת חשבונות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מעניינים ומעשירים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם להשתלבות בתפקיד מפתח בכל ארגון, חברה או עסק באגף הכספים כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים במיוחד.

ישנם קורסי הנהלת חשבונות סוג 1+2 וכן קורסי הנהלת חשבונות סוג 3, הנהלת חשבונות מעשית ועוד. כמו כן, ישנם קורסים להסמכת חשבי שכר, קורס חשבשבת, קורס חשבונאי מדופלם ועוד שלל תחומים. כל אחד מקורסים אלו מהווים הכנה מקצועית שתכין את הסטודנטים למעבר הבחינות החיצוניות מטעם משרד העבודה, הכלכלה, לשכת רואי החשבון וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הנהלת חשבונות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות הינה כלי בקרה הקיים בחברות, עסקים וארגונים ועוסק בתהליכי ההכנסות וההוצאות שמתקיימים בו. במסגרת עבודתם של מנהלי החשבונות, עליהם לבצע רישום שיטתי ועדכני של פעולות כספיות שונות אשר מתנהלות בעסק ומרכיבות את המחזור העסקי.

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 הם קורסים בסיסיים יותר בתחום שמטרתם הינה הכשרת בוגריהם כמנהלי חשבונות מקצועיים והסמכתם לעבודה עם תוכנות מחשב ייעודיות המאפשרות ייעול תהליכים. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 פונה לבוגרי קורסי הבסיס ומטרתו להעמיק את ידיעותיהם של הסטודנטים ולהקנות להם מיומנויות מתקדמות בתחום.
קורס הנהלת חשבונות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הנהלת חשבונות

לימודי קורס הנהלת חשבונות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הקורסים הבסיסיים מתאים לחסרי כל רקע וניסיון בתחום אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה שתאפשר להם להשתלב במשרות המבוקשות והרווחיות המוצעות, ואילו הקורסים המתקדמים פונים לבוגרי הקורסים הבסיסיים המעוניינים להעשיר את ידיעותיהם ולהתקדם בסולם התפקידים המקצועי.

תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות

תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בכדי להתקבל לקורסים המתקדמים על המועמדים להיות בעלי הסמכה בסיסית וניסיון מעשי בתחום.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס הנהלת חשבונות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הנהלת חשבונות

משך לימודי הנהלת חשבונות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודשים ספורים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הנהלת חשבונות

במהלך לימודי הקורס בנושא הנהלת חשבונות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מאזן בוחן, עקרונות הרישום הכפוך, משכורות ושכר עבודה, חובות אבודים וחובות מסופקים, הצגת דוחות כספיים, מוסדות ללא כוונת רווח, מיזוג עסקים, שחזור חשבונות, ניירות ערך, תורת המסחר, דיני חוזים, ייבוא ואשראי, קופות גמל, מערכת הבנקאות, שיטות חישוב ורישום פחת, תוכניות חסכון ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הנהלת חשבונות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את הבחינות החיצוניות מטעם לשכת רואי החשבון בישראל/משרד התמ"ת (בהתאם לקורס) יזכו בהסמכה היוקרתית מטעמם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הנהלת חשבונות

עם סיום לימודי הנהלת חשבונות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות תעשייה שונות, משרדי ראיית חשבון, משרדי הנהלת חשבונות, עמותות, חברות היי טק, מוסדות חינוך, מפעלים, סוכנויות נסיעות, בתי חולים, ארגונים עסקיים ועוד רבים. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס הנהלת חשבונות

בוגרי קורס הנהלת חשבונות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מיכפל אשר מכשיר את בוגריו לעבודה עם התוכנה המובילה בשוק להכנת משכורות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס רפרנט לביטוח פנסיוני בו ילמדו כיצד להתנהל מול סוכני ביטוח, לטפל בתביעות, לבצע עדכונים ושינויים בפוליסות וכדומה.
מודעה
מחפש קורס הנהלת חשבונות?
מחפש קורס הנהלת חשבונות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית ובאונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה