ClickCease

קורס חשבי שכר

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי חשבי שכר

לימודי חשבי שכר במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעמיקים, מרתקים ומבוקשים במיוחד הנלמדים תחת ענף הנהלת החשבונות. מטרת הלימודים הינה הכשרת הבוגרים כחשבי שכר איכותיים ומקצועיים בהתאם לדרישות לשכת הרואי החשבון בישראל.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בתפקיד חשוב ומרכזי זה. במסגרת תפקידם יעסקו בהנפקת משכורות, הפרשות לקרנות הביטוח השונות, ביצוע דוחות מס הכנסה, פיצויי פיטורים, עדכון חוזים ותנאי העסקה, עיבוד והפקה של תלושי שכר ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשבי שכר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשבי שכר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס חשבי שכר

על פי חוק, מחויבת כל חברה המעסיקה עובדים להחזיק בשירותי חשבות שכר. מעבר לכך, שירותי חשבות השכר תורמים רבות לבעלי העסקים, זאת כיוון שהם תורמים להתייעלות פעולת החברה. על כן, נחשבים בעלי המקצוע בתחום זה למבוקשים במיוחד בשוק העבודה.

על חשבי השכר להיות בקיאים בנושאים כמו מיסים, משפטים, דיני עבודה, מחשוב, קופות גמל, ביטוח פנסיוני, ביטוח לאומי, קופות גמל, קרנות פנסיה וכן להתעדכן באופן תדיר בשינויים החלים באלו. בנוסף, עליהם להיות בעלי כישורים מתמטיים מפותחים ויכולת עבודה תחת לחץ.
קורס חשבי שכר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס חשבי שכר

לימודי קורס חשבי שכר פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ, אחראיים ומדויקים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית לצורך השתלבות בתחום מבוקש ורווחי זה. כמו כן, יכולים למצוא עניין בלימודים מנהלי חשבונות המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס חשבי שכר

תנאי הקבלה לקורס חשבי שכר משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב בדגש על יישומי Office, וכן בעלי ידע וניסיון קודמים בתחומי החשבונאות והכלכלה השונים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס חשבי שכר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי חשבי שכר

משך לימודי חשבי שכר משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 100 ל-160 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין ארבעה חודשים לחצי שנה.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס חשבי שכר

במהלך לימודי הקורס בנושא חשבי שכר מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו רכיבי שכר וחשבונאות, רפורמה במס, מס הכנסה, הסכמים חוקים ודיני עבודה, ביטוח פנסיוני – קופות גמל ורצף זכויות, ביטוח לאומי, משכורות ממוכנות, זכויות סוציאליות, הטבות, הכנסות פטורות, עדכוני חקיקה ופסקי דין, חשבונאות, הוצאות לשכיר, הכנסות חייבות במס, הליכי שומה וגבייה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס חשבי שכר

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את הבחינות החיצוניות מטעם לשכת רואי החשבון בישראל יזכו בהסמכה היוקרתית מטעמם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חשבי שכר

עם סיום לימודי חשבי שכר יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות תעשייה שונות, משרדי ראיית חשבון, משרדי הנהלת חשבונות, עמותות, חברות היי טק, מוסדות חינוך, מפעלים, סוכנויות נסיעות, בתי חולים, ארגונים עסקיים ועוד רבים. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס חשבי שכר

בוגרי קורס חשבי שכר המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הנהלת חשבונות 1+2 בו יוכשרו לרישום ותיעוד של הוצאות והכנסות בארגון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שוק הפנסיה בו ילמדו אודות מבנה שוק הפנסיה על מנת לבצע השקעות יעילות ורווחיות.
מודעה
מחפש קורס חשבי שכר?
מחפש קורס חשבי שכר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית ובאונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה