קורס חיתום אלמנטרי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי חיתום אלמנטרי

קורס חיתום אלמנטרי נלמד במסגרת לימודי ביטוח, ומקנה לסטודנטים את הידע והמיומנויות הנדרשים לצורך הערכת הצעות לביטוח, מטעם חברת הביטוח, על רכוש של מועמד פוטנציאלי לביטוח. חתם הוא עובד מקצועי מטעם חברת הביטוח שתפקידו לבחון האם ניתן לבטח את המועמד, אילו הגנות יש לדרוש כתנאי לביטוח, ומהו המחיר שיש לדרוש בגין הביטוח.

החתם הוא עובד שכיר של חברת הביטוח או סוכן ביטוח עצמאי שקיבל הראשה מחברת הביטוח לחתום על פוליסות בשמה. שיקול הדעת המקצועי של החתם נשען על גורמים רבים, כשהגורם המרכזי הוא מצב רכושו של המועמד לביטוח. קורס חיתום אלמנטרי מכשיר את המשתתפים לתפקיד של חתם. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חיתום אלמנטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חיתום אלמנטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי חיתום אלמנטרי

ביטוח אלמנטרי נקרא גם ביטוח כללי והוא כולל ביטוחים של רכוש, דירה, רכב, נזקים, אשראי ועוד, אבל לא ביטוח חיים ובריאות. חתמים הינם כוח עזר של סוכן או חברת ביטוח. 

חתם הוא עובד מקצועי מטעם חברת הביטוח שתפקידו לבחון האם ניתן לבטח את המועמד, אילו הגנות יש לדרוש כתנאי לביטוח, ומהו המחיר שיש לדרוש בגין הביטוח.

החתם הוא עובד שכיר של חברת הביטוח או סוכן ביטוח עצמאי שקיבל הרשאה מחברת הביטוח לחתום על פוליסות בשמה. שיקול הדעת של החתם מכריע בהחלטה של חברת הביטוח האם לבטח את המועמד. 
קורס חיתום אלמנטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס חיתום אלמנטרי?

ברוב מוסדות הלימוד קורס חיתום אלמנטרי מקיף נושאי לימוד מגוונים ביניהם מבוא לביטוח, יסודות הביטוח, דיני ביטוח, מבוא לביטוח משנה, ענפי ביטוח שונים, דיני נזיקין, ענף הביטוח בישראל, ביטוח אובדן רווחים, פוליסה לביטוח אש וסיכונים נלווים.

כמו כן הסטודנטים ייחשפו לנושאים כמו תביעות בביטוח רכוש ובביטוח הנדסי, ביטוח ענפי רכוש, ביטוח תאונות אדם, ביטוח רכב חובה, רכוש וביטוחי חבויות, תביעות בענפי תאונות אישיות, היבטים כלכליים בביטוח, מניעה ובטיחות בעבודה ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס חיתום אלמנטרי?

ברוב מוסדות הלימוד קורס חיתום אלמנטרי מיועד לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום הביטוח כחתם. הלימודים מיועדים לבני 18 ומעלה, בעלי אנגלית בסיסית טובה.
קורס חיתום אלמנטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס חיתום אלמנטרי?

בוגרי הקורס משתלבים בעבודה בחברות ביטוח, סוכניויות ביטוח, מסגרות הפועלות עם מגוון ביטוחים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס חיתום אלמנטרי?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך לתואר אקדמי בביטוח במידה וירצו או להוציא רישיון לעבודה כסוכני ביטוח מורשים.
מודעה
מחפש קורס חיתום אלמנטרי?
מחפש קורס חיתום אלמנטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה