ClickCease

קורס חיתום אלמנטרי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי חיתום אלמנטרי

לימודי חיתום אלמנטרי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים, מבוקשים וייחודיים אשר נלמדים תחת ענף הביטוח ומטרתם היא הכשרת בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם להשתלב בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

כעובדי חברת הביטוח או סוכני ביטוח עצמאיים, תפקידם של החתמים האלמנטריים הוא לבחון האם ניתן לבטח את המועמד העומד מולם, לקבוע מהן ההגנות אותן יש לדרוש כתנאי לביטוחו ומהו המחיר שיש לגבות בהתאם לביטוח ספציפי זה. הגורם העיקרי המשפיע על החלטותיו של החתם הוא מצב רכושו של המועמד לביטוח.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חיתום אלמנטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חיתום אלמנטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס חיתום אלמנטרי

ביטוח אלמנטרי נקרא גם ביטוח כללי ובתוכו תחומים כמו ביטוח רכוש, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח נזקים, ביטוח אשראי ועוד, מלבד ביטוח חיים וביטוח בריאות. רכישה של ביטוח אלמנטרי אינה פשוטה כלל וכלל ודורשת מעבר תהליך מורכב ומסובך, אשר דורש הן נכונות מצד המבוטח לתשלום סכום חודשי עבור ביטוח אופציונלי, והן מצד חברת הביטוח שעליה לדאוג לביטוח המועמד ולקבוע את גובה התשלומים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך עבודה בתחום.
קורס חיתום אלמנטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס חיתום אלמנטרי

לימודי קורס חיתום אלמנטרי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים עובדי חברות ביטוח המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס חיתום אלמנטרי

תנאי הקבלה לקורס חיתום אלמנטרי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס חיתום אלמנטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי חיתום אלמנטרי

משך לימודי חיתום אלמנטרי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 120 ל-400 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשים ספורים ועד שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס חיתום אלמנטרי

במהלך לימודי הקורס בנושא חיתום אלמנטרי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לביטוח, יסודות הביטוח, דיני ביטוח, מבוא לביטוח משנה, ענפי ביטוח שונים, דיני נזיקין, ענף הביטוח בישראל, ביטוח אובדן רווחים, פוליסה לביטוח אש וסיכונים נלווים, ביטוח רכוש וביטוח הנדסי, ביטוח ענפי רכוש, ביטוח תאונות אדם, ביטוח רכב חובה, רכוש וביטוחי חבויות, תביעות בענפי תאונות אישיות, היבטים כלכליים בביטוח, מניעה ובטיחות בעבודה, רישוי עסקים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס חיתום אלמנטרי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חיתום אלמנטרי

עם סיום לימודי חיתום אלמנטרי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות ביטוח, סוכנויות ביטוח, ארגונים ציבוריים, מחלקות ביטוח של חברות גדולות ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס חיתום אלמנטרי

בוגרי קורס חיתום אלמנטרי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס סוכני ביטוח שיכין אותם לבחינות החיצוניות מטעם לשכת הביטוח ומשרד האוצר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס חיתום רפואי בו יוכשרו להערכת ביטוחם של מועמדים לביטוח רפואי.
מודעה
מחפש קורס חיתום אלמנטרי?
מחפש קורס חיתום אלמנטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה