ClickCease

קורס ביטוח רכוש

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ביטוח רכוש

לימודי ביטוח רכוש במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים וייחודיים הנלמדים תחת תחומי הביטוח ובאים במטרה להכשיר את בוגריהם כסוכני ביטוח מורשים המתמחים בתחום הרכוש ובתוכו דירה, ביטוח מפני שריפות או סיכונים מפורשים אחרים ועוד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך מכירת פוליסות ביטוח ויידוע המבוטחים לגבי סעיפי הפוליסה, כמו גם להשבת המבוטחים למצב בו היו לפני שנגרם הנזק.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ביטוח רכוש?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ביטוח רכוש?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ביטוח רכוש

ביטוח רכוש הוא אחד מהביטוחים החשובים ביותר שקיימים, כאשר הוא נחלק לשני סוגים – הראשון הוא ביטוח בפני נזקים ישירים כמו למשל הנזק הנגרם כשסחורות עולות באש והשני הוא ביטוח בפני נזקים עקיפים שנובעים מהנזק הישיר כמו הפסד כספי.

בכדי לקבל הסמכה רשמית בתחום ביטוח הרכוש קיים צורך ברישיון סוכני ביטוח אלמנטריים/סוכני ביטוח כללי, כאשר הרישיון התעסוקתי מותנה באישור משרד האוצר ורשות ניירות הערך, זאת לאחר מעבר הבחינות הממשלתיות בתחום.
קורס ביטוח רכוש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ביטוח רכוש

לימודי קורס ביטוח רכוש פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ, אחראיים ומדויקים, בעלי זיקה לענף הביטוח, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס ביטוח רכוש

תנאי הקבלה לקורס ביטוח רכוש משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד, בוגרי קורס יסודות הביטוח.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ביטוח רכוש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ביטוח רכוש

משך לימודי ביטוח רכוש משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין חודשים ספורים לבין שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ביטוח רכוש

במהלך לימודי הקורס בנושא ביטוח רכוש מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגי סיכונים בביטוח, נזק תוצאתי, פוליסות לביטוח דירה, ביטוחי רכוש מיוחדים, קלקול סחורות, ביטוח הנדסי לציוד מכני, קביעת סכום ביטוח, תהליכי העברת סחורות, רעידות אדמה ונזקי טבע, פסיקה וחקיקה בתחום הביטוח, נזק תוצאתי, עקרונות ביטוח אש, ביטוח אלקטרוני, ביטוח אש ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס ביטוח רכוש

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את הבחינות החיצוניות בתחום בהצלחה, יזכו בתעודת ההסמכה מטעם לשכת רואי החשבון בישראל.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ביטוח רכוש

עם סיום לימודי ביטוח רכוש יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות ביטוח, סוכנויות ביטוח, חברות שונות במשק ועוד. נוסף על כך, יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית במסגרתה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס ביטוח רכוש

בוגרי קורס ביטוח רכוש המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ביטוח תאונות בו יוכשרו להבנת פוליסות שונות, עבודה מול גורמים חיצוניים שונים והיכרות עם תוכניות הביטוח הקיימות בתחום.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מזכירות ביטוח שיקנה להם הכשרה המשלבת בין עבודה משרדית לעבודה מול לקוחות, כבעלי מקצוע האחראיים על תיקי הלקוחות, הפוליסות השונות, הביטוחים וכדומה.
מודעה
מחפש קורס ביטוח רכוש?
מחפש קורס ביטוח רכוש?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה