ClickCease

קורס חיתום רפואי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס חיתום רפואי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חיתום רפואי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חיתום רפואי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי חיתום רפואי

לימודי חיתום רפואי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מרתקים ומעשירים הנלמדים תחת ענף הביטוח הלימודים באים במטרה להכשיר את בוגריהם להערכת מועמדים לביטוח רפואי וקביעת זכאותם לביטוח, זאת תוך הפעלת שיקול דעת של החתם.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך קביעת ההגנות אותן יש לדרוש כתנאי לביטוח, המחיר שיש לגבות מהמועמד בעבור הביטוח בהתאם למצבו הרפואי ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חיתום רפואי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חיתום רפואי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס חיתום רפואי

רכישה של ביטוחי חיים היא תהליך מורכב אשר מחייב את עובדי חברות הביטוח לביצוע בדיקות שונות ומרובות. החתמים הרפואיים הינם עובדים מקצועיים מטעם חברת הביטוח עצמה, ואחריותם המקצועית הינה הערכה, בחינה וקביעה האם לקבל מועמד כמבוטח בחברה ומהם התנאים הנדרשים לכך, זאת בהתאם למצבו הבריאותי.

קיימות מספר אפשרויות להחלטות המתקבלות כמו קבלת המועמד לביטוח בתנאים רגילים, קבלתו בתנאים הכוללים חיתום רפואי, קבלת המועמד תוך החרגה של בעיה רפואית או הגבלת ביטוח או דחיית מועמדים מביטוח.

קהל היעד לקורס חיתום רפואי

לימודי קורס חיתום רפואי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לתחומי הביטוח והחיתום, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס חיתום רפואי

תנאי הקבלה לקורס חיתום רפואי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי חיתום רפואי

משך לימודי חיתום רפואי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של כמספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס חיתום רפואי

במהלך לימודי הקורס בנושא חיתום רפואי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לחיתום, חוק חוזה הביטוח, חוזרים של האוצר, ביטוח חיים, אקטואריה, אנטומיה ופיזיולוגיה בסיסית, היבטים משפטיים, מחלות והפרעות גופניות, מחלות ותשישות נפש, גידולים וסרטן, תחביבים מסוכנים, ביטוח משנה, חיתום לפי סוג תוכנית, אורך תקופת הביטוח ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס חיתום רפואי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חיתום רפואי

עם סיום לימודי חיתום רפואי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות ביטוח, סוכנויות ביטוח וכל חברה, ארגון או עסק המציעים מתן שירותי ביטוח חיים.

לימודי המשך לאחר קורס חיתום רפואי

בוגרי קורס חיתום רפואי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס חיתום אלמנטרי שיכשיר אותם להערכת הצעות שונות לביטוח כללי וכן בחינת זכאותם של מועמדים לביטוח.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ייעוץ ביטוח בו ילמדו לבדיקה ובחינה של תשלומי ביטוח.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎