קורס שוק הפנסיה

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי שוק הפנסיה

אם אתם רוצים להבטיח את עתידכם הפיננסי - ולהגיע לגיל הפרישה לפנסיה ללא שתצטרכו לדאוג כיצד תשרדו כלכלית את שנות הזקנה, כדאי עד מאד כי תתחילו להתעניין בתחום כבר כעת. לעולם אין זה מוקדם מידי להתחיל להבין את שוק הפנסיה, שכן נושא הפנסיה הוא בעל חשיבות רבה לעתידם של כל אחד ואחת מאיתנו. החשיבות של הבנה בשוק הפנסיה עולה במיוחד בשנים האחרונות, עת התחזיות לעתיד הפנסיוני לא מציירות תמונה ורודה במיוחד. יתירה מכך - לעיתים הביטוח הפנסיוני וקופות הגמל - בהם מושקע כספו של הציבור - אינם מנוהלים בצורה תקינה. 

אם גם אתם רוצים להכיר את שוק הפנסיה בצורה טובה יותר, כך שאולי אף תצליחו להעלות את חסכונותיכם לקראת גיל הפרישה - כדאי לכם עד מאד להצטרף ללימודים בקורס שוק הפנסיה, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות ברחבי הארץ. לימודים אלו יכירו לכם מקרוב את מבנה שוק הפנסיה (ובאופן כללי יותר את מבנה שוק ההון) ויעזרו לכם להבין האם המסלול בו מושקע כספיכם אכן עונה לצרכיכם - ואינו גובה מכם, ללא סיבה מיוחדת, דמי ניהול מופקעים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי שוק הפנסיה במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שוק הפנסיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שוק הפנסיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי שוק הפנסיה

אם גם אתם מקבלים את דו"ח הפנסיה התקופתי - ומייד שמים אותו בערימת הניירות למחזור, שכן שורות המספרים בו לא אומרות לכם דבר, או אם גם אתם לא בטוחים היכן בכלל מתנהל חשבון הפנסיה שלכם, וכמה דמי ניהול נגבים מכם - כנראה שהגיע הזמן כי תירשמו לקורס שוק הפנסיה - קורס ייחודי אשר נועד לחשוף את משתתפיו לכל אפיקי ההשקעה הנפוצים הקיימים בשוק הפנסיה וללמדם כיצד לבחור בתבונה את המסלול המתאים ביותר. 

המטרה העיקרית של קורס שוק הפנסיה היא להעלות את המודעות בקרב הציבור לניהול החסכונות וההשקעות השונות שלהם על מנת להפוך את שוק הפנסיה להוגן יותר - ועל מנת להקנות לציבור את הידע והכלים לקחת החלטות על כספיו. קורס פנסיה יקנה לבוגריו ידע על אופן הקריאה של דו"ח פנסיה תקופתי, יעשה להם היכרות עם אפיקי השקעה ויקנה להם כלים לקבלת החלטות כלכליות הנוגעות לפנסיה. לימודי פנסיה יערכו לכם היכרות עם המושגים הקשורים לחוק הפנסיה בישראל וזאת במטרה לאפשר לכם לבחור את החברות והמסלולים המתאימים לכל העובדים בחברה (אם הינכם מנהלים) או לפרטים בודדים (באם הינכם רוצים לקחת את החיסכון הפנסיוני האישי שלכם לידיכם). 
קורס שוק הפנסיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי שוק הפנסיה?

לימודי שוק הפנסיה מיועדים לכל אחת ואחד, בני כל הגילאים (מעל 18, כמובן), המעוניינים להכיר את שוק הפנסיה ולהבינו יותר טוב - כך שהם יוכלו לקחת החלטות נכונות על ניהול החיסכון הפנסיוני האישי שלהם (או לקבל החלטות על ניהול חסכונות פנסיוניים של עובדי החברה בבעלותם/ ניהולם). 

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי משאבי אנוש, מנהלי כספים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים ועורכי דין המתמחים בדיני עבודה, המעוניינים להתמחות בתחום ולהבין בו יותר. אם הינכם מתקרבים לגיל הפרישה, תוכלו ליהנות ממסלול לימודים ייחודי, המיועד בדיוק עבורכם - קורס אימון לפרישה (הידוע גם כקורס הכנה לפרישה).

מה הם תנאי הקבלה ללימודי שוק הפנסיה?

לימודי פנסיה פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב - ועל כן אין הם מציבים כל תנאי קבלה בפני המועמדים. חלק מהקורסים בתחום מיועדים לקהלי יעד ספציפיים - כגון קורס שוק הפנסיה למנהלים, קורס שוק הפנסיה למנהלי משאבי אנוש או קורס שוק הפנסיה לעו"ד, והקבלה לקורסים אלו מיועדת, כמובן, רק למי שנמנה על קהל היעד הספציפי. 
קורס שוק הפנסיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי שוק הפנסיה?

הלימודים בקורס שוק הפנסיה נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים. קיימות גם סדנאות שוק הפנסיה אשר הינן, כמובן, קצרות יותר, וכוללות מפגש אחד אחד או שניים בלבד. מרבית הסדנאות והקורסים בתחום מתקיימים בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה או סטודנטים (או עסוקים בכל סיבה אחרת) - תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומכם הרגיל. 

מה לומדים בלימודי שוק הפנסיה?

לימודי שוק הפנסיה בישראל מקנים לבוגריהם ידע רב והבנה מעמיקה של שוק הפנסיה הישראלי. מרבית הקורסים בתחום כוללים את הנושאים והתכנים הבאים: קריאת הדו"ח התקופתי, מבוא לשוק הפנסיה, מסלולי ביטוח, מושגי בסיס בנושא חיסכון פנסיוני, קופות גמל, ביטוח מנהלים, קרן הפנסיה, קרנות השתלמות, חיסכון האפיקים הפנסיונים, הרפורמה בשוק הפנסיה ותוצאותיה, רציפות ומעבר בין קרנות, מסלולי פנסיה, שינויים בתוחלת החיים, שיקולים שונים לבחירת קרן הפנסיה ועוד שלל נושאי לימוד חשובים. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס שוק הפנסיה?

בוגרי קורס שוק הפנסיה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי לימודי שוק הפנסיה?

אם הלימודים בקורס פנסיה גרמו לכם לחבב את התחום - ולהתעניין בו יותר, תוכלו להמשיך ולהתפתח בתחום הפנסיה בפרט ובתחומי הפיננסים, הכלכלה, ההשקעות ושוק ההון ככלל, בעזרת פנייה למגוון מסלולי לימוד: תואר ראשון בכלכלה, תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, המסלול המקיף ללימודי שוק ההון וקורס שיווק וייעוץ פנסיוני הם רק חלק ממסלולי הלימוד היכולים להתאים לכם. 
מודעה
מחפש קורס שוק הפנסיה?
מחפש קורס שוק הפנסיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה