ClickCease

קורס שוק הפנסיה

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי שוק הפנסיה

לימודי שוק הפנסיה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים ומקצועיים הנלמדים תחת מקצועות הפיננסים. לימודים אלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום הפנסיה שהפך לחשוב ומרכזי במיוחד בשנים האחרונות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך הבנת שוק ההון ושוק הפנסיה, השקעה באפיקים כדאיים, ניהול חסכונות והשקעות, קבלת החלטות כלכליות מושכלות הנוגעות לפנסיה ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שוק הפנסיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שוק הפנסיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס שוק הפנסיה

לעיתים הביטוח הפנסיוני וקופות הגמל בהם מושקעים כספי הציבור אינם מנוהלים בצורה תקינה, והתחזיות לעתיד הפנסיוני אינן מציירות תמונה אופטימית במיוחד. על כן, קיימת חשיבות רבה בהבנת שוק הפנסיה לעומקו על כל היבטיו.

המשתתפים בלימודים ילמדו כיצד לקרוא את דו"חות הפנסיה התקופתיים, ייחשפו לכלל אפיקי ההשקעה הנפוצים הקיימים בשוק הפנסיה, יוכשרו לבחירת מסלול הלימודים המתאים ביותר עבורם, יבינו כיצד לנהל את חשבונותיהם ולקבל החלטות כלכליות מומלצות.
קורס שוק הפנסיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס שוק הפנסיה

לימודי קורס שוק הפנסיה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי משאבי אנוש, מנהלי כספים, בעלי עסקים וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו להעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס שוק הפנסיה

תנאי הקבלה לקורס שוק הפנסיה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, ישנם קורסים המיועדים לקהלי יעד ספציפיים כמו למשל קורס שוק הפנסיה למנהלים, קורס שוק הפנסיה לעורכי דין וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס שוק הפנסיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי שוק הפנסיה

משך לימודי שוק הפנסיה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס שוק הפנסיה

במהלך לימודי הקורס בנושא שוק הפנסיה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו קריאת דו"חות תקופתיים, מבוא לשוק הפנסיה, מסלולי ביטוח, חיסכון פנסיוני, קופות גמל, ביטוח מנהלים, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, חיסכון האפיקים הפנסיוניים, הרפורמה בשוק הפנסיה ותוצאותיה, רציפות ומעבר בין קרנות, מסלולי פנסיה, שינויים בתוחלת החיים, שיקולים שונים לבחירת קרן הפנסיה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס שוק הפנסיה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי שוק הפנסיה

עם סיום לימודי שוק הפנסיה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו ארגונים כלכליים ועסקיים, בנקים, חברות ביטוח, חברות ייעוץ פיננסי, חברות הייטק, משרדי עורכי דין, משרות ניהול משאבי אנוש ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס שוק הפנסיה

בוגרי קורס שוק הפנסיה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מסלקי תביעות אלמנטריים בו יוכשרו לטיפול בתביעות על כל שלביהן.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס חיתום רפואי בו ירכשו הכשרה להערכת מועמדים לביטוח רפואי.
מודעה
מחפש קורס שוק הפנסיה?
מחפש קורס שוק הפנסיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה