ClickCease

קורס הוצאה לפועל

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הוצאה לפועל
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הוצאה לפועל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הוצאה לפועל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הוצאה לפועל

לימודי הוצאה לפועל במסגרת לימודי תעודה, הנקראים גם לימודי מנהלי גבייה ופקידי הוצאה לפועל, הינם לימודים מעניינים, מעשירים ומאתגרים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לגביית חובות, וכן לאכיפה ומניעה של הליכים לא אתיים ושל עבירות מס.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך גבייה אפקטיבית של חובות והוצאה לפועל תוך התמודדות עם אתגרים שונים ועם סיטואציות חברתיות מורכבות במסגרת עבודתם. כמו כן, יעסקו הסטודנטים בפן המשפטי וכן בפן המעשי של הליך ההוצאה לפועל, לרבות צו עיכוב יציאה מהארץ.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הוצאה לפועל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הוצאה לפועל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל נוגעים לנושאים רבים ושונים וביניהם משכנתאות, תשלומי אגרה, דמי מזונות וכדומה. אלו תחומים אשר מציבים את העוסקים בענף זה במצבים מורכבים ודורשים התמודדות עם סיטואציות קשות, ועל כן נדרשים העוסקים בתחום להיות הן בעלי אופי חזק ואסרטיבי והן בעלי רגישות רבה לעבודה מול אוכלוסיות שונות.

הפנייה לגורמי הוצאה לפועל ומנהלי גבייה מתבצעת כאשר אנשים חייבים כסף או סחורות שונות לאחרים ואינם מחזירים אותם כנדרש, מתוך מטרה שההוצאה לפועל תסדיר את החוב.

קהל היעד לקורס הוצאה לפועל

לימודי קורס הוצאה לפועל פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי זיקה לענף המשפטים, הגבייה והמיסים אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב בענף מרתק זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים בעלי רקע וניסיון קודם בתחומי ראיית החשבון, המשפטים, הגבייה והמס המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הוצאה לפועל

תנאי הקבלה לקורס הוצאה לפועל משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בחלק מן המוסדות יידרשו אף להצגת ניסיון מעשי קודם בתחום.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הוצאה לפועל

משך לימודי הוצאה לפועל משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 90 ל-120 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הוצאה לפועל

במהלך לימודי הקורס בנושא הוצאה לפועל מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו דיני שטרות, מהות החיובים הניתנים לגבייה על פי דין בלשכת ההוצאה לפועל, הליכי גביית חובות, חוק ומשפט בתחומי ההוצאה לפועל, הכרת הממסד הבנקאי, הכרת הטכנולוגיות והכלים העומדים לרשותו של מנהל הגבייה, תובענות כספיות בסדר דין מקוצר, תוכנות ממוחשבות, עיכוב ביצוע פסק דין, איחוד תיקים, צווי מאסר ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הוצאה לפועל

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הוצאה לפועל

עם סיום לימודי הוצאה לפועל יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות ביטוח, בנקים, ארגונים ממשלתיים, משרדי מס הכנסה וכדומה, בהם יעסקו בנושאים כמו משכנתאות, תשלומי אגרה, דמי מזונות ועוד.  

לימודי המשך לאחר קורס הוצאה לפועל

בוגרי קורס הוצאה לפועל המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מייצגים בביטוח לאומי בו ילמדו כיצד לייצג לקוחות פרטיים בביטוח הלאומי בתחומים שונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ייעוץ ביטוח בו יוכשרו לבדיקה ובחינה של תשלומי ביטוח שונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎