קורס יסודות הביטוח‎

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה לבחינת יסודות הביטוח

אם גם אתם רוצים להיות יועצים פנסיוניים, משווקים פנסיוניים או סוכני ביטוח – יהיה עליכם לעבור בהצלחה את הבחינה ביסודות הביטוח – בחינה מורכבת וקשה, הנערכת על ידי הממונה על הביטוח במשרד האוצר, והמהווה את אחד מתנאי הסף לקבלת רישיון העיסוק בתחומים אלו. אם ברצונכם להעלות את סיכויי הצלחתכם בבחינה חשובה זו – כדאי לכם להצטרף ללימודים בקורס יסודות הביטוח, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ. הבחינה ביסודות הביטוח נערכת פעמים ספורות בשנה – ועל כן יש חשיבות רבה להצלחה בה, אם אין ברצונכם לבזבז מספר חודשים בהמתנה למועד הבחינה הבא. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הקורסים שידאגו כי תגיעו לבחינה מוכנים – בואו לקרוא על לימודי יסודות הביטוח.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יסודות הביטוח‎?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יסודות הביטוח‎?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד קורס הכנה למבחן יסודות הביטוח?

הבחינה ביסודות הביטוח היא בחינת חובה עבור המעוניינים לעבוד כסוכני ביטוח, משווקים פנסיוניים או יועצים פנסיוניים – ועל כן כל מי שרוצה לזכות ברישיון העיסוק בתחומים אלו יוכל להרוויח המון מלימודי יסודות הביטוח. כן מתאימים הלימודים לעובדים בתחומי הביטוח ומשאבי האנוש, המעוניינים להעמיק היכרותם עם התחום ולהתעדכן בחידושים החלים בו.
קורס יסודות הביטוח‎
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס הכנה למבחן יסודות הביטוח?

תנאי הקבלה לקורס יסודות הביטוח כוללים את הדרישות הבאות: גיל 18 ומעלה, סיום 12 שנות לימוד ועבר פלילי נקי. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום אף מקיימים ראיונות אישיים, בכדי לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

לא נדרש ידע קודם או ניסיון בעבודה בתחומי הביטוח על מנת להשתלב בלימודים.

מה משך קורס הכנה למבחן יסודות הביטוח?

הלימודים בקורס הכנה למבחן ביסודות הביטוח כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל-70 שעות לימוד אקדמיות, אולם קיימים גם קורסים ארוכים וקצרים יותר בתחום – כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס המתאים בדיוק עבורו.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורסים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר. כמו כן, ניתן להשתלב גם בקורסים און-ליין, בהם תוכלו לקבוע בעצמכם את ימי ושעות הלימוד.
קורס יסודות הביטוח‎
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס הכנה למבחן יסודות הביטוח?

לימודי יסודות הביטוח ידאגו כי תגיעו מוכנים ומזומנים – מצוידים במיטב הידע הדרוש להצלחה בו – ואף מתורגלים היטב בהשלמתה, שכן הלימודים כוללים גם תרגולים רבים – לרבות השלמת בחינות לדוגמא ובחינות משנים קודמות.

נושאי הלימוד בקורס יסודות הביטוח כמעט ואינם משתנים בין קורסים בתחום, שכן הם כפופים לנושאים העתידים להופיע בבחינה, ובדרך כלל כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים:

חוק הביטוח הלאומי, חוק הגנת הפרטיות, חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים, חוק חוזה הביטוח, תקנות מס הכנסה, פקודת הנזיקין, עקרונות ומושגי יסודות בפנסיה וגמל, חוזרי המפקח על הביטוח וחוזרי הממונה, סוגי פוליסות, עקרון תום הלב, ביטוח כהתקשרות חוזית, דמי ביטוח, חובת הגילוי ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, אשר ידאגו כי תגיעו לבחינה מצוידים בכל הידע והכלים הדרושים להצלחה בה.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס הכנה למבחן יסודות הביטוח?

בוגרי קורס יסודות הביטוח, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

שימו לב – אין תעודה זו מהווה אסמכתא לעבוד כסוכני ביטוח, יועצים פנסיוניים ומשווקים פנסיוניים – ויהיה עליכם לעבור בהצלחה את בחינות משרד האוצר (ולעמוד ביתר התנאים להסמכה בתחום) על מנת להוציא את רישיון העיסוק המבוקש.

במה עוסקים בוגרי קורס הכנה למבחן יסודות הביטוח?

לאחר סיום הלימודים בקורס יסודות הביטוח, מעבר המבחן החיצוני של משרד האוצר, ועמידה בכל תנאי קבלת ההסמכה – תוכלו לזכות ברישיון לעבוד כסוכני ביטוח או יועצים ומשווקים פנסיוניים – ותוכלו, כמובן, להשתלב בשלל המשרות הרווחיות בתחום, כשכירים או כעצמאיים.
מודעה
מחפש קורס יסודות הביטוח‎?
מחפש קורס יסודות הביטוח‎?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה