ClickCease

קורס יסודות הביטוח‎

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי יסודות הביטוח

לימודי יסודות הביטוח במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, מבוקשים ומקצועיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם להשתלב בתחומי הייעוץ הפיננסי, השיווק הפיננסי או סוכנות הביטוח.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך מעבר בחינת ההסמכה החיצונית מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך בנושא יסודות הביטוח, שכן ללא מעבר מוצלח של בחינה זו לא ניתן לעסוק בתחום זה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יסודות הביטוח‎?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יסודות הביטוח‎?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס יסודות הביטוח

על אף שהביטוחים השונים אינם מונעים אירועים שונים בחיינו, יש ביכולתם להבטיח את איכות חיינו ולהביא לתחושת ביטחון כלכלי עתידי. בין הביטוחים הקיימים ניתן למצוא ביטוח רכוש, ביטוח תאונות, ביטוח בריאות, ביטוח מנהלים, ביטוח פנסיוני, ביטוח חיים וכדומה.

כל הביטוחים האלו מהווים התחייבות עבור הכנסה עתידית לגילאי הפנסיה, וחלקם אף מקנים למבוטח עצמו, לקרוביו ולמשפחתו תועלת ורווח. על כן, הביקוש ליועצי ביטוח פנסיוני, סוכני ביטוח וכדומה הוא גבוה במיוחד.
קורס יסודות הביטוח‎
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס יסודות הביטוח

לימודי קורס יסודות הביטוח פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ, אחראיים ומדויקים, בעלי זיקה לענף הפיננסים והחשבונאות, אשר יש ברצונם להשתלב בעבודה בענף הביטוח, המיסים וקרנות הפנסיה.

תנאי הקבלה לקורס יסודות הביטוח

תנאי הקבלה לקורס יסודות הביטוח משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי עבר פלילי נקי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס יסודות הביטוח‎
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי יסודות הביטוח

משך לימודי יסודות הביטוח משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-70 שעות לימוד אקדמיות.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס יסודות הביטוח

במהלך לימודי הקורס בנושא יסודות הביטוח מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עקרונות הביטוח, מושגי יסוד בביטוח, ענף הביטוח בישראל, ביטוח חיים, הטבות מס, כפל ביטוח, עקרון תום הלב, נכות מחלה ותאונה, ביטוח נכסים, חקיקה אזרחית, חוזה ביטוח, תעריף סיכון, מוסדות הביטוח, תעריף סיכון, חוק הביטוח הלאומי, חוק הגנת הפרטיות, חובת גילוי ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס יסודות הביטוח

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי יסודות הביטוח

עם סיום לימודי יסודות הביטוח יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו סוכני ביטוח, ייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני. הם יוכלו להשתלב בעבודה כשכירים וכן יוכלו לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס יסודות הביטוח

בוגרי קורס יסודות הביטוח המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ביטוח ימי בו יוכשרו לביטוח של סחורות בים, באוויר וביבשה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מייצגים בביטוח לאומי בו ילמדו אודות הנהלים והחוקים של המוסד לביטוח לאומי על מנת שיוכלו לסייע ללקוחותיהם מול מוסד זה.
מודעה
מחפש קורס יסודות הביטוח‎?
מחפש קורס יסודות הביטוח‎?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה