קורס הנהלת חשבונות מעשית

נמצאו עבורך 13 מוסדות לימודים:

לימודי הנהלת חשבונות מעשית

כיום ידוע לכל כי הכשרה מעשית ענפה, מקיפה ועדכנית היא הבסיס להצלחה מקצועית בשוק העבודה. תשתית תיאורטית איתנה הינה היבט משמעותי בכל מסלול לימודים, אך אין תחליף לתרגולים והתנסות מעשית בשטח על מנת לבסס קריירה משגשגת עם שכר נאה בצידה. אם אתם מנהלי חשבונות בפועל, בעלי תעודה ממשלתית וניסיון בתחום, קורס הנהלת חשבונות מעשית עשוי להוות פיתרון מושלם עבורכם. לימודי הנהלת חשבונות מעשית, מקנים לסטודנטים המשתתפים בהם את מירב הכלים והמיומנויות הדרושים לשליטה ושימוש בתוכנת חשבשבת - התוכנה המובילה להנהלת חשבונות בשוק העבודה, וחושפים בפניהם את רזי המקצוע הכמוים ביותר שיובילו אותם להצלחה.

על מנת לעסוק בניהול חשבונות באופן מקיף, יש להכיר גם את התוכנות הנלוות למקצוע לטובת דיוק בחישובים, לארגון מידע ולעבודה משלימה. במסגרת הקורס המשתתפים מקבלים תיקי עסקים אמיתיים ממספר סוגים, ומבצעים את כל הפעולות הכרוכות בניהול חשבונות בכדי לרכוש כלים מעשיים. כך שבין אם אתם עובדים כמנהלי חשבונות שכירים, או מעדיפים לפתח קריירה כפרילנסרים, קורס הנהלת חשבונות מעשית ישמש עבורכם כמקפצה למגוון רחב של תפקידים מרתקים בתחום. אז למה אתם מחכים? בואו לקרוא את כל הפרטים אודות לימודי הנהלת חשבונות מעשית במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הנהלת חשבונות מעשית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות מעשית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הנהלת חשבונות מעשית

קורס הנהלת חשבונות מעשית מכשיר את הסטודנטים לעבודה מעשית ומקנה להם יתרון על מועמדים אחרים לתפקידי הנהלת חשבונות ללא ניסיון מעשי. לימודים איכותיים אלו, מאפשרים לסטודנטים להכיר את מאפייני תוכנת החשבשבת ולהתעדכן בחידושים האחרונים בעולם המיסוי. כמו כן, המשתתפים זוכים לידע נרחב בתחום החשבונאות המעשית ובפעולות התוכנה. 

בשנים האחרונות, עלתה משמעותית המודעות לחשיבות ההכשרה המעשית בכלל המקצועות במשק, ורבים בוחרים להשתלב בקורסים ייעודיים שיקנו להם ניסיו ויעד מעשיים שישמשו אותם בתפקידם בעבודה. לימודי הנהלת חשונות מעשית במכללות הינם לימודים מבוקשים במיוחד בקרב מנהלי חשבונות בפועל, המעוניינים להמקצע ולהעשיר את ארגז הכלים שברשותם.
קורס הנהלת חשבונות מעשית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס הנהלת חשבונות מעשית?

לימודי הנהלת חשבונות מעשית מיועדים למנהלי חשבונות סוג 2 או למנהלי חשבונות סוג 3 שכן מסלול הלימודים דורש ידע קודם וניסיון בתחום. בחלק מהמכללות תידרשו לעבור ראיון קבלה על מנת להתקבל ללימודים, כך שרצוי להתכונן מעט טרם ההרשמה לקורס, על מנת להבטיח כי תוכלו להשתלב בלימודים מעשירים אלו בקלות.

חלק ממסלולי הלימודים להנהלת חשבונות מעשית, מוכרים לצורך גמול השתלמות, ויוכלו לשמש עבורכם לצורך קידום מקצועי והעלאה בשכר. כך שאם אתם מעוניינים להרחיב את הסמכתכם, להתקדם בעבודה ולהגיע להכנסה נאה, קורס הנהלת חשבונות מעשית מיועד עבורכם.

כמה זמן נמשך קורס הנהלת חשבונות מעשית?

קורס הנהלת חשבונות מעשית אורך במרבית המקרים, בין חודשיים וחצי לחצי שנה, כך שלא מדובר בהכשרה ארוכה במיוחד. חלק מהמכללות מציעות קורסי הנהלת חשבונות מעשית מקיפים יותר, הכוללים עד 150 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם עובדים במשרה מלאה, או שסדר יומכם עמוס במיוחד ואינו מאפשר לכם לימודים אינטנסיביים, תשמחו לגלות כי קורסי הנהלת חשבונות מעשית מוצעים במכללות רבות ברחבי הארץ במתכונת לימודי ערב, הכוללת 2 ימי לימוד בשבוע בלבד, כך שתוכלו להשתלב בלימודים ללא חשש מפגיעה בשגרת יומכם.
קורס הנהלת חשבונות מעשית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס הנהלת חשבונות מעשית?

תכנית הלימודים בקורס הנהלת חשבונות מעשית, פותחה על מנת להתאים לדרישות המעסיקים העדכניות ביותר, כמו גם לצרכי השוק. בשל העובדה כי המסלול מיועד למנהלי חשבונות מיומנים בפועל, מועבר הקורס על ידי צוות מרצים מוביל המורכב מטובי המורים ואנשי המקצוע, כך שכל תלמיד יכול לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו ולפתח קריירה משגשגת בתחום.

בין נושאי הלימוד בקורס: פקודות יומן, פתיחת חשבונות, הקלדת נתונים ממערכת השיווק, התאמות, דו"חות לחיצוניים - הצגת דו"ח מע"מ החדש, דו"חות גביה, ייבוא, דו"חות מלאי, כרטסת ספקים, הלוואות, מקדמות, מפרעות, הפקת דו"חות רווח והפסד, רישום משכורת וניכויים, מחולל דו"חות ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס הנהלת חשבונות מעשית?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, הגשת מטלות ומעבר מוצלח של הבחינות החיצוניות, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. תעודה הנהלת חשבונות מעשית, מזכה את הבוגרים באפשרות להשתלבות קלה ומהירה במגוון משרות נחשקות, ומאפשרת להם להתקדם מקצועית ואישית.

במה עוסקים בוגרי קורס הנהלת חשבונות מעשית?

בוגרי קורס הנהלת חשבונות מעשית מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ויכולים להשתלב במגוון רחב של משרות מרתקות ורווחיות, כגון: משרדי עורכי דין, חברות הייטק, ארגונים ציבוריים וממשלתיים, מסעדות ואולמות אירועים, בתי חולים ומרפאות ועוד.

במידה ותבחרו לעסוק בתחום הנהלת החשבונות כפרילנסרים, תהנו מסדר יום נוח, נגיש במסגרתו תוכלו לשלוט בלוח הזמנים שלכם ולתכנן את יומכם כרצונכם. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס הנהלת חשבונות מעשית?

אפשרויות המשך הלימודים של בוגרי קורס הנהלת חשבונות מעשית הינן רבות ומגוונות. במידה ותרצו להמשיך ללימודי תעודה נוספים, תוכלו להשתלב בלימודי חשבי שכר, שיאפשרו לכם לנהל ולהבטיח רישום נכון של משכורות העובדים בארגונים וחברות. כמו כן, תוכלו להמשיך לקורסים פיננסיים נוספים שיעמיקו את הידע המתמטי והחשבונאי שלכם.

אם אתם חולמים לקחת את הקריירה שלכם צעד אחד קדימה, תוכלו להתקדם ללימודים אקדמיים בתחומי הכלכלה והחשבונאות. לימודי תואר ראשון בראיית חשבון, עשויים להיות פיתרון מעולה עבורכם ויפתחו בפניכם צוהר אל אפשרויות תעסוקה נוספות.
מודעה
מחפש קורס הנהלת חשבונות מעשית?
מחפש קורס הנהלת חשבונות מעשית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כפר סבא
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה