ClickCease

קורס הנהלת חשבונות מעשית

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי הנהלת חשבונות מעשית

לימודי הנהלת חשבונות מעשית במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומרתקים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום הנהלת החשבונות, כאשר מושם דגש רב בלימודים על הפן היישומי.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת תוך התמקדות בתוכנות הממוחשבות השונות המשמשות את מנהלי החשבונות כמו לדוגמה תוכנת חשבשבת, תוכנת מכפל, תוכנת Excel ועוד. באמצעות התוכנות השונות ניתן לחשב את שכר העובדים, להפיק תלושי שכר וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הנהלת חשבונות מעשית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות מעשית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הנהלת חשבונות מעשית

תחום הנהלת החשבונות כולל בתוכו נושאים רבים וביניהם משכורות, זכויות סוציאליות, הטבות, מיסים, ביטוח לאומי, חובות וזכויות של עובדים בדרגים מסוימים, ביטוח לאומי, תנאי העסקה ונהלי העסקה ועוד. תחת תחום זה ניתן למצוא קורסים כמו הנהלת חשבונות 1+2, הנהלת חשבונות סוג 3, חשבי שכר ועוד.

בשנים האחרונות המודעות לחשיבותה של ההכשרה המעשית במקצועות השונים במשק עלתה באופן משמעותי, בדגש על תחום הנהלת החשבונות. על כן, לימודים אלו נחשבים למבוקשים במיוחד ובוגריהם נחשבים לבעלי מקצוע נדרשים בשוק העבודה.
קורס הנהלת חשבונות מעשית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הנהלת חשבונות מעשית

לימודי קורס הנהלת חשבונות מעשית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ, אחראיים ומדויקים, בעלי זיקה לענף הפיננסים והחשבונאות, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית לצורך השתלבות בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות מעשית

תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות מעשית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס הנהלת חשבונות מעשית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הנהלת חשבונות מעשית

משך לימודי הנהלת חשבונות מעשית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין חודשיים לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הנהלת חשבונות מעשית

במהלך לימודי הקורס בנושא הנהלת חשבונות מעשית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פקודות יומן, פתיחת חשבונות, הקלדת נתונים ממערכת השיווק, התאמות, דו"חות מע"מ, דו"חות גבייה, ייבוא וייצוא, דו"חות מלאי, כרטסת ספקים, הלוואות, מקדמות, מפקעות, הפקת דו"חות רווח והפסד, רישום משכורות וניכויים, מחולל דו"חות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הנהלת חשבונות מעשית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הנהלת חשבונות מעשית

עם סיום לימודי הנהלת חשבונות מעשית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו ארגונים כלכליים ועסקיים, בנקים, חברות ביטוח, חברות ייעוץ פיננסי, חברות הייטק, משרדי עורכי דין ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס הנהלת חשבונות מעשית

בוגרי קורס הנהלת חשבונות מעשית המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס שוק הפנסיה בו ילמדו אודות מבנה שוק הפנסיה על מנת לבצע השקעות יעילות ורווחיות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס רפרנט לביטוח פנסיוני בו ילמדו כיצד להתנהל מול סוכני ביטוח, לטפל בתביעות, לבצע עדכונים ושינויים בפוליסות וכדומה.
מודעה
מחפש קורס הנהלת חשבונות מעשית?
מחפש קורס הנהלת חשבונות מעשית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: בפריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה