קורס חשבשבת

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תוכנת חשבשבת

אם זה עתה סיימתם קורס הנהלת חשבונות – או אם אתם כבר עוסקים בתחום אך טרם השגתם שליטה מלאה בתוכנת החשבשבת – אחת מהתוכנות הייעודיות להנהלת חשבונות וניהול מלאי הנפוצות ביותר בישראל – כדאי לכם עד מאד לשקול להצטרף ללימודים בקורס חשבשבת: קורס קצר יחסית, אשר יקנה לכם היכרות מעמיקה ויכולת עבודה מקצועית עם תוכנה חשובה זו.

קורס תוכנת חשבשבת יתרום רבות ליכולתכם לבצע עבודתכם על הצד הטוב ביותר – שכן היכרות מעמיקה עם תוכנה זו יכול לעזור רבות לייעול העבודה, איכותה ומהירותה. גם ארגונים ובתי עסק רבים מעדיפים להעסיק אנשי מקצוע הנושאים היכרות עם תוכנה זו – כך שקורס חשבשבת אף יכול לעזור לכם רבות להתקבל לעבודות מתאימות בעולם הנהלת החשבונות, ניהול המלאי והפקידות והמזכירות הבכירה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי חשבשבת במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשבשבת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשבשבת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס חשבשבת

תוכנת חשבשבת הינה אחת מהתוכנות הנפוצות ביותר בישראל בתחומי הנהלת החשבונות וניהול המלאי בישראל. התוכנה הינה פרי פיתוח ישראלי – ועל כן יש לה ממשק עברי, פשוט ונוח עד מאד לשימוש - כך שהפופולאריות שלה בקרב ארגונים ובתי עסק בישראל הינה רבה – החל מיציאתה לשוק בשנת 1998 ועד ימינו אנו.

תוכנת חשבשבת מתאימה לעבודה הן עם מערכת ההפעלה חלונות (Windows) והן עם מערכת ההפעלה DOS, כך שגם בתי עסק וארגונים שטרם עדכנו את מערכות המחשבים שלהם למערכת ההפעלה חלונות יכולים לעבוד עם תוכנה זו. קורס חשבשבת נמשך, בדרך כלל, שבועות ספורים או חודשים אחדים בלבד – כך שתוך זמן קצר יחסית תוכלו לקבל ידע רב ושלל כלים ומיומנויות מעשיות שיתרמו רבות לאיכות עבודתכם – ויהוו עבורכם יתרון רב עת חיפוש העבודה בתחום.
קורס חשבשבת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס חשבשבת?

לימודי חשבשבת מיועדים למנהלי חשבונות, פקידים, מזכירות ומנהלי משרד – וכל הנדרשים לעבוד עם תוכנה זו במהלך עבודתם. כמובן כי הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי חשבונות, המעוניינים להקנות לעצמם יתרון בשוק העבודה - ולהגיע לראיונות העבודה בתחום עם "ערך מוסף" - כשהם מכירים את אחת התוכנות החשובות בתחום על בוריה. 

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו – אולי תגלו עניין גם בקורס הנהלת חשבונות מעשית, הכולל, בד"כ, את לימודי תוכנת החשבשבת לצד לימודי עבודה עם תוכנות חשובות ונפוצות אחרות בתחום.

קורס חשבשבת - תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס חשבשבת אמנם משתנים מעט בין המכללות השונות בתחום – אך בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות ובעלי רקע בתחום הנהלת החשבונות ויכולת עבודה מול מחשב. לעיתים מתקבלים לקורס רק מועמדים בעלי תעודה מקצועית ממשרד הכלכלה של הנהלת חשבונות סוג 1+2 (או סיווג גבוה יותר). 

קורס חשבשבת למערכת ההפעלה חלונות – דורש מהמועמדים היכרות מוקדמת עם מערכת הפעלה זו. חלק מהמכללות בתחום מציעות קורסי חשבשבת המותאמים לאנשי מקצוע מתחומים שונים – כגון קורס חשבשבת למנהלי חשבונות או קורס חשבשבת למנהלי מלאי – והקבלה לקורסים אלו מיועדת, כמובן, רק למי שנמנים על קהל היעד הרלוונטי.
קורס חשבשבת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס חשבשבת?

לימודי חשבשבת אינם ארוכים במיוחד – ומרבית הקורסים בתחום נמשכים בין חודש לשלושה חודשים וכוללים בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות. קיימות גם השתלמויות חשבשבת – אשר הינן קצרות יותר וכוללות מפגש אחד או שניים בלבד.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו ורוצים להירשם אליהם - אך חוששים כי תתקשו לעשות זאת, כיוון שאתם עובדים במשרה מלאה - יש לנו חדשות טובות עבורכם: מרבית המכללות מציעות את לימודי החשבשבת במתכנות של לימודי ערב ו/או לימודי שישי בוקר, במטרה להקל על אנשים עובדים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות מירבית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס חשבשבת?

תכנית הלימודים בקורס חשבשבת משלבת בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות לבין התנסות מעשית נרחבת – כך שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה, ובסיום הלימודים הם מכירים את התוכנה על (כמעט) כל פרטיה, ועל מגוון האופציות הטמונות בה. 

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים בתחום: פתיחת אינדקס חשבונות, קליטת פקודות יומן שקלי ומט"ח, הקמת פריטים והפקת מסמכים, מלאי, איתור ובקרה, דו"חות לרשויות המס, רכוש קבוע, תנועות סטורנו, סוגי תנועה, התאמות ידניות, דו"חות גבייה, רישום תנועות, שימוש בקליק ימני, הגדרת תפריט אישי ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס חשבשבת?

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודה מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס חשבשבת?

מנהלי חשבונות אשר יסיימו בהצלחה קורס חשבשבת יוכלו להשתלב בקלות יחסית בעבודות בתחום - ולמעשה הם יזכו ביתרון משמעותי על פני חבריהם, אשר סיימו יחד איתם קורס הנהלת חשבונות - אך לא פנו גם ללימודים בקורס חשבשבת (או קורס הנהלת חשבונות מעשית). 

מנהלי חשבונות מקצועיים ואיכותיים יכולים להשתלב בעבודה כמעט בכל ארגון ועסק כשכירים - או לפנות לדרך עצמאית בתחום, ולעבוד כפרילנסרים או בעלי משרד להנהלת חשבונות. 

מה אפשרויות המשך לימודים לבוגרי קורס חשבשבת?

כידוע, עולם הנהלת החשבונות מאפשר לעוסקים בו להמשיך להתקדם ולהתפתח מקצועית לאורך השנים. אם תרצו תוכלו להמשיך למגוון לימודי תעודה מתקדמים מהתחום: קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס ייעוץ מס, קורס חשבי שכר בכירים ועוד.

כמובן כי גם האפשרות להמשיך ללימודים אקדמיים תהא פתוחה בפניכם: תואר ראשון בחשבונאות, תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה הם רק מקצת האפשרויות העומדות בפניכם להמשך לימודים שיתרמו רבות להתפתחותכם המקצועית. 
מודעה
מחפש קורס חשבשבת?
מחפש קורס חשבשבת?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה