ClickCease

קורס חשבשבת

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס חשבשבת
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשבשבת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשבשבת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי חשבשבת

לימודי חשבשבת במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, מבוקשים ונדרשים במיוחד בקרב העוסקים בענף הנהלת החשבונות על כל היבטיו. מטרתם של הלימודים הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לעבוד עם תוכנה זו בצורה הטובה ביותר, דבר המביא לייעול העבודה הן מבחינת האיכות והן מבחינת המהירות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך ניהול ממוחשב של חשבונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשבשבת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשבשבת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס חשבשבת

תוכנת חשבשבת מתאימה לעבודה הן עם מערכת ההפעלה Windows והן עם מערכת ההפעלה DOS, כך שהשימוש בה רלוונטי כמעט לכל בתי העסק והארגונים. כמו כן, ממשק התוכנית הוא בשפה העברית, דבר שהופך אותה לפשוטה ונוחה במיוחד לעבודה, וכתוצאה מכך היא מהווה את התוכנה העיקרית המשמשת את מנהלי החשבונות.

המשתתפים בקורס ילמדו אודות דרכי השימוש המעשי בתוכנה, ההתמצאות בה, ההגדרות בתוכנה ועוד, זאת במשך זמן קצר יחסית.

קהל היעד לקורס חשבשבת

לימודי קורס חשבשבת פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי חשבונות, פקידים, מזכירות, מנהלי משרד וכדומה, המעוניינים ללמוד כיצד לעבוד עם תוכנה זו במטרה לייעל את מיומנויותיהם העסקיות.  

תנאי הקבלה לקורס חשבשבת

תנאי הקבלה לקורס חשבשבת משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי רקע קודם בתחום הנהלת החשבונות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי חשבשבת

משך לימודי חשבשבת משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לשלושה חודשים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס חשבשבת

במהלך לימודי הקורס בנושא חשבשבת מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פתיחת אינדקס חשבונות, קליטת פקודות יומן שקלי ומט"ח, הקמת פריטים, הפקת מסמכים, מלאי, איתור ובקרה, דו"חות לרשויות המס, רכוש קבוע, תנועות סטורנו, סוגי תנועה, התאמות ידניות, דו"חות גבייה, רישום תנועות, שימוש בקליק ימני, הגדרת תפריט אישי ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס חשבשבת

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חשבשבת

עם סיום לימודי חשבשבת יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות ממשלתיות, חברות הייטק, חברות תקשורת, חברות נדל"ן, מפעלים, משרדי רואי חשבון, עמותות, ארגונים עסקיים ועוד. חשוב לזכור כי הכשרה זו אינה מספקת לבוגריה מקצוע אלא מיומנות עסקית.

לימודי המשך לאחר קורס חשבשבת

בוגרי קורס חשבשבת המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הנהלת חשבונות סוג 3 בו ירכשו הכשרה מתקדמת בתחום הנה"ח על מנת שיוכלו לשפר את תנאי העסקתם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס חשבי שכר בכירים בו ילמדו אודות דו"חות, משכורות, חוזים וכדומה, והמיומנויות הנדרשות לצורך ביצוע אלו.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎