ClickCease

קורס חשבי שכר בכירים

נמצאו עבורך 8 מוסדות לימודים:

לימודי חשבי שכר בכירים

לימודי חשבי שכר בכירים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעניינים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לעסוק בכל הנוגע למשכורות, חובות וזכויות בפני הרשויות הישראליות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בתחום מבוקש זה, במסגרתו יעסקו בביצוע דוחות מס הכנסה, ינפיקו משכורות, יעדכנו חוזים ותנאי העסקה, יפיקו תלושי שכר, יהיו אחראיים על פיצויי פיטורים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשבי שכר בכירים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשבי שכר בכירים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס חשבי שכר בכירים

חשב השכר הינו בעל מקצוע הנדרש בכל ארגון, חברה או עסק, זאת על פי חוק. תפקידו של חשב השכר הינו להיות אחראי על ענייני השכר בארגון על כל היבטיהם. נוסף על התחום הפיננסי, עוסקים חשבי השכר גם בדיני מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה, פנסיה וכדומה.

קורס חשבי שכר בכירים מהווה הכנה לבחינות ההסמכה החיצוניות מטעם לשכת רואי החשבון בישראל ומשרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר).
קורס חשבי שכר בכירים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס חשבי שכר בכירים

לימודי קורס חשבי שכר בכירים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ, אחראיים ומדויקים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית לצורך השתלבות בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס חשבי שכר בכירים

תנאי הקבלה לקורס חשבי שכר בכירים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, עליהם להיות בעלי ניסיון מעשי בתחומי חשבות השכר, ראיית החשבון, ניהול החשבונות וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס חשבי שכר בכירים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי חשבי שכר בכירים

משך לימודי חשבי שכר בכירים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 300 ל-350 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כחצי שנה.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס חשבי שכר בכירים

במהלך לימודי הקורס בנושא חשבי שכר בכירים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מס הכנסה – הכנסות חייבות במס, הכנסות פטורות, הוצאות לשכיר, חישוב המס לשכיר, זיכויים והטבות מס, מיסוי קופות גמל, עקרונות חוק הביטוח הלאומי, זכאות לביטוחים שונים, חוזי עבודה והסכמי עבודה, חוקי עבודה, נהלי עבודה במחשב אישי, ביטוח סוציאלי, ביטוח אבטלה, תנאי עבודה, נפגעי עבודה, קרנות השתלמות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס חשבי שכר בכירים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את הבחינות החיצוניות מטעם לשכת רואי החשבון בישראל.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חשבי שכר בכירים

עם סיום לימודי חשבי שכר בכירים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו ארגונים כלכליים ועסקיים, משרדי הנהלת חשבונות, משרדי רואי חשבון, מפעלים ועוד. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס חשבי שכר בכירים

בוגרי קורס חשבי שכר בכירים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 בו ילמדו אודות כיצד לבצע רישומים ותיעודים של כלל ההוצאות וההכנסות בארגון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס חשבונאי בכיר מדופלם שיכשיר אותם לעיסוק בתחומי המיסים, המימון, התמחור ומערך הביקורת.
מודעה
מחפש קורס חשבי שכר בכירים?
מחפש קורס חשבי שכר בכירים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית ובאונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה