קורס מיכפל

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מיכפל
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מיכפל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מיכפל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מכפל

אם אתם חשבי שכר מוסמכים ומעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שברשותכם, או אם אתם מתעתדים לעסוק בתחום רווחי ומבוקש זה ושואפים לרכוש ידע מקצועי שיסייע לכם להצטיין בעבודתכם, לימודי תוכנת מיכפל עשויים להתאים לכם. תוכנת מיכפל היא התוכנה המובילה להכנת משכורות, ונמצאת בשימוש במרבית החברות והארגונים הגדולים במשק. חשב השכר אמון על הכנת משכורות בהתאם לתקנות החוק, השכר שנקבע על ידי המעסיק, ימי החופשה וההבראה ומדרגות המס המחושבות על ידי הביטוח הלאומי. תפקיד רב אחריות זה ככלל, וחישוב המשכורות בפרט, הינו בעל השפעה עצומה על המשאב האנושי בארגון, ודורש ידע נרחב ומקצועי.

קורס מיכפל הוא קורס מעשי שיעניק לכם את מירב הכלים והמיומנויות לשימוש בתוכנת חישוב משכורות זו, ויקנה לכם יתרון משמעותי בהמשך דרככם התעסוקתית. הכשרה מעשית ממוקדת היא אחד הקריטריונים המשמעותיים ביותר להצלחת עובד בשוק העבודה המודרני, וקורס מכפל עונה על דרישה זו באופן מלא. כיום, מציעות מכללות רבות קורסי מכפל מקיפים ומעמיקים, המכשירים בוגרים מיומנים לעבודה מקצועית עם התוכנה, מאפשרים להם לרכוש ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים ופותחים בפניהם דלת אל מגוון תפקידים מרתקים בשוק העבודה. אז אם גם אתם רוצים לקבל הכשרה איכותית שתיקח את הידע שלכם צעד אחד קדימה, המשיכו לקרוא וגלו את כל הפרטים אודות לימודי מיכפל במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מיכפל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מיכפל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מיכפל

חישוב המשכורת בצורה תקינה והוגנת, הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר לעובד. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לחשיבות כושר ההשתכרות של העובדים, ומעסיקים רבים מקפידים על כך ומעדיפים לשכור את שירותם של חשבי שכר בעל ידע נרחב ומקצועי במיוחד. השימוש בתוכנת מיכפל חיוני לעוסקים בתחום חישוב המשכורות, ומאפשר להם לבצע את עבודתם באופן האפקטיבי ביותר הן בפן הטכני, והן מבחינת רשויות המס. 

קורס מיכפל במכללות, מתמקד בהקניית טכניקות מתקדמות לשימוש בתוכנה, תוך תרגול מעשי שוטף של החומר הנלמד, ובשילוב סדנאות, התנסויות והכשרה מעשית ענפה. תוכנת מכפל נמצאת בפיקוח משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהתכנים המועברים במסגרת הקורס, מותאמים לדרישות המעסיקים העדכניות ביותר. לימודים איכותיים אלו, יסללו עבורכם את הדרך לקריירה משגשגת בתחום, ויאפשרו לכם למצב את עצמכם בחוד החנית של חשבי השכר בישראל.

למי מיועד קורס מיכפל?

קורס מיכפל יתאים לעוסקים בתחום חשבות השכר, המעוניינים להתמקצע בשימוש בתוכנה ולהתקדם מקצועית. כמו כן, מיועד הקורס למנהלי חשבונות השואפים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם, ולרכוש מקצוע נוסף שיקדם אותם מקצועית.

חשוב לציין כי חלק ממסלולי הלימוד לקורס מיכפל, מוכרים לתשלום על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים, כך שצעירים אחרי צבא יכולים לממש הטבה זו ולהירשם לקורס בעלות מופחתת משמעותית מזו המוצעת לשאר הנרשמים. ההכשרה המעשית המוענקת במסגרת הקורס, פותחת בפני הצעירים דלת אל שלל משרות רווחיות ונדרשות בשוק העבודה, ומסייעת להם להשתלב במקצוע בקלות ובמהירות.

מה תנאי הקבלה לקורס מיכפל ?

לקורס מיכפל יתקבלו מועמדים בעלי 12 שנות לימוד, תעודת מנהל חשבונות סוג 1 וידע בסיסי בהפעל מערכות מחשב. בחלק מן המכללות, תידרשו לעבור גם ראיון מול ועדת קבלה על מנת להתקבל ללימודים אלו, כך שרצוי להתכונן מעט טרם ההרשמה.

במידה ואתם חשים כי חסר לכם ידע בסיסי בהפעלת יישומי מחשב, או תוכנות כגון Word ו- Excel הנמצאות בשימוש תדיר במרבית המשרדים והחברות ברחבי העולם, תוכלו לקחת טרם ההרשמה לקורס מיכפל, קורס יישומי מחשב שיעשיר אתכם בידע חיוני ויקנה לכם בסיס איתן להמשך עבודה מול מערכות מחשוב מתקדמות.

כמה זמן נמשך קורס מיכפל?

קורס מיכפל הינו קורס קצר יחסית, הכולל במרבית המקרים, בין 20 ל- 35 שעות לימוד אקדמיות, ונמשך חודש לחודשיים וחצי. מכיוון שלימודים אלו מיועדים לעוסקים בתחומי החשבונאות וחישוב השכר, ישנה התחשבות משמעותית של המכללות בשגרת חייהם של התלמידים, וברוב המוסדות מתקיים הקורס במתכונת המותאמת לאנשים עובדים, ונערך פעם או פעמיים בשבוע בשעות הערב או בימי שישי.

כדאי לדעת, כי בחלק גדול מן המקרים, לימודי תעודה נגישים יותר עבור אנשים העובדים במשרה מלאה, ובשל כך מותאמים לצריכהם ולדרישותיהם. כך שאם אתם שוקלים להשתלב בקורס מסוים, וחוששים שמא סדר יומכם העמוס יקשה עליכם, הסירו דאגה מליבכם.

מה לומדים בקורס מיכפל?

תכנית הלימודים בקורס מיכפל שמה דגש רב על התנסות מעשית, כך שבוסף לתשתית התיאורטית האיתנה אותה מקנה הקורס, תתרגלו במהלכו את השימוש בתוכנה בכיתות מחשבים מאובזרות. התנסות מעשית זו, תתרום לכם משמעותית, ותעשיר אתכם בניסיון כבר במהלך הקורס, כך שבסיומו תאחזו במירב הכלים והמיומנויות לעיסוק מקצועי בתחום. הלימודים מועברים על ידי צוות הוראה בכיר ועתיר ניסיון, המורכב מטובי המורים ואנשי המקצוע, כך שודאי תזכו לחווית לימודים מעשירה ומהנה במיוחד.

בין נושאי הלימוד: היכרות עם ממשק התוכנה, פתיחת כרטיס עובד, חוקים ותקנות, ביטוח לאומי, ניכויים, מס הכנסה, חישוב מדרגות מס, פטורים, קופות גמל, פנסיה, תיאום מס, הכנת תלושי שכר ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מכפל ?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, הגשת מטלות ושיעורי בית, השתתפות פעילה בשיעורים ומעבר מוצלח של מבחני הסיום, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

תעודה יוקרתית זו, תאפשר לכם להשתלב במגוון רחב של משרות מבוקשות במשק, במשרדים המובילים בתחום החשבונאות וחשבות השכר, ובענפים שונים בהם תוכלו לספק שירותים כשכירים או כפרילנסרים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎