ClickCease

קורס מיכפל

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מיכפל
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מיכפל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מיכפל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מכפל

לימודי מיכפל במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, ממוקדים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לשימוש בתוכנה זו, הנחשבת כתוכנה המובילה להכנת משכורות. קורס זה אינו מספק מקצוע או הכשרה ספציפית, אמנם הוא יעיל במיוחד בקרב חשבי שכר ועל כן נחשב למבוקש בתחומי הפיננסים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע עיוני מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך שימוש יעיל ומהיר בתוכנת מיכפל הפופולרית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מיכפל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מיכפל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מיכפל

חישוב המשכורת בצורה תקינה והוגנת הינו אחד מן ההיבטים החשובים ביותר עבור העובד. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לחשיבות כושר ההשתכרות של העובדים, ומעסיקים רבים מקפידים על כך, ולכן מעדיפים לשכור את שירותיהם של חשבי השכר.

חשבי השכר אחראיים על הכנת משכורות בהתאם לתקנות החוק, השכר שנקבע על ידי המעסיק, ימי החופשה וההבראה ומדרגות המס המחושבות על ידי הביטוח הלאומי. לימודי תוכנת מיכפל מתמקדים בהקניית טכניקות מתקדמות לשימוש בתוכנה זו אשר נמצאת בפיקוח של משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון.

קהל היעד לקורס מיכפל

לימודי קורס מיכפל פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי חשבות השכר אשר יש ברצונם להתמקצע בשימוש בתוכנה לצורך התקדמות מקצועית. בנוסף, מתאימים הלימודים למנהלי חשבונות שיש ברצונם להרחיב את ארגז הכלים שברשותם.    

תנאי הקבלה לקורס מיכפל

תנאי הקבלה לקורס מיכפל משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי תעודת מנהל חשבונות סוג 1 לפחות וידע בסיסי בתפעול תוכנות מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי מיכפל

משך לימודי מיכפל משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 20 ל-35 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לחודשיים וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מיכפל

במהלך לימודי הקורס בנושא מיכפל מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ממשק התוכנה, פתיחת כרטיס עובד, חוקים ותקנות, ביטוח לאומי, ניכויים, מס הכנסה, חישוב מדרגות מס, פטורים, קופות גמל, פנסיה, תיאום מס, הכנת תלושי שכר ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס מיכפל

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מיכפל

עם סיום לימודי מיכפל יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו משרדי רואי חשבון, משרדי הנהלת חשבונות, ארגונים עסקיים וכלכליים ועוד. חשוב לציין שהכשרה זו אינה מספקת מקצוע, אלא מאפשרת ייעול של העבודה הנוכחית.

לימודי המשך לאחר קורס מיכפל

בוגרי קורס מיכפל המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ביטוח וייעוץ פנסיוני בו יוכשרו לספק ייעוץ לאנשים עובדים בכל הנוגע לתקופת הפנסיה וההשקעות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס חשבונאי בכיר מדופלם לאחריו יזכו בהכשרה הגבוהה ביותר בענף החשבונאות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎