ClickCease

קורס חשבונאי בכיר מדופלם

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס חשבונאי בכיר מדופלם
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשבונאי בכיר מדופלם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשבונאי בכיר מדופלם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי חשבונאי בכיר מדופלם

לימודי חשבונאי בכיר מדופלם במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשירים ומתקדמים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות נחשקות ורווחיות בעולם החשבונאות.

הסמכת חשבונאי בכיר-מדופלם הינה ההסמכה הבכירה ביותר בעולם החשבונאות, כאשר המחזיקים בה נמנים כאחד מאנשי הצוות הניהולי בארגון. ההשתלבות בלימודים אלו מתאימה לבוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 2 או לבעלי ניסיון תעסוקתי קודם של 5 שנים ומעלה כמנהלי חשבונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חשבונאי בכיר מדופלם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חשבונאי בכיר מדופלם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס חשבונאי בכיר מדופלם

בשנים האחרונות הדרישה למנהלי חשבונות בכירים מיומנים ומקצועיים שישתלבו בשוק העבודה בענף עולה משמעותית, שכן כמעט בכל פעילות עסקית, בין אם קטנה ובין אם גדולה, נדרשים חשבונאים בדרגות השונות, החל מרואי חשבון יחידים בחברה ועד למחלקות הנהלת חשבונות בארגונים גדולים.

חשבונאי בכיר מדופלם הינו בעל המקצוע האחראי על ניהול תחומי החשבונאות בעסק, זאת לרבות תחומי המיסים, התמחור והמימון, וכן יש באפשרותו לנהל את תחום החשבונות באופן עצמאי.

קהל היעד לקורס חשבונאי בכיר מדופלם

לימודי קורס חשבונאי בכיר מדופלם פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי תעודת מנהל חשבונות סוג 2, בעלי ניסיון של כ-5 שנות עבודה במקצוע, כמו גם חשבי שכר ויועצי מס, המעוניינים בהעמקת ידיעותיהם והרחבת הסמכתם.   

תנאי הקבלה לקורס חשבונאי בכיר מדופלם

תנאי הקבלה לקורס חשבונאי בכיר מדופלם משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי הסמכת מנהל חשבונות סוג 2 או 3 וכן להחזיק בניסיון מעשי של חמש שנים לפחות. חשוב לדעת כי ישנם מוסדות לימוד המקבלים לשורותיהם בוגרי 5 יחידות בחשבונאות פיננסית גם ללא תעודת מקצוע וניסיון מעשי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי חשבונאי בכיר מדופלם

משך לימודי חשבונאי בכיר מדופלם משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 560 ל-640 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שנה אחת לשנתיים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס חשבונאי בכיר מדופלם

במהלך לימודי הקורס בנושא חשבונאי בכיר מדופלם מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הנהלת חשבונות שנתיים, דיני עסקים, דיני חוזים, הגבלים עסקיים, שותפויות, דיני עבודה, חישובים מסחריים-מדדים, הפרשי שער, הליכי גבייה, עקרונות תורת המשק והמסחר, ארגון הפירמה, סחר פנים וחוץ, ביטוחי חובה ורשות, מחשוב בהנהלת חשבונות, ניירות ערך, ייבוא וייצוא, ריביות, חשבונאות ניהולית, מס הכנסה, הנחות מס, ניכויים וזיכויים, מערכות כספיות ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס חשבונאי בכיר מדופלם

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה מטעם לשכת רואי החשבון בישראל יזכו בתעודת ההסמכה היוקרתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חשבונאי בכיר מדופלם

עם סיום לימודי חשבונאי בכיר מדופלם יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו משרדי רואי חשבון, משרדי הנהלת חשבונות, ארגונים עסקיים וכלכליים ועוד. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס חשבונאי בכיר מדופלם

בוגרי קורס חשבונאי בכיר מדופלם המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מכפל בו ילמדו כיצד להשתמש בתוכנת חישוב משכורות זו, דבר המהווה יתרון משמעותי בהמשך דרכם התעסוקתית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס חיתום אלמנטרי שיכשיר אותם להערכת בצעות ביטוח בנוגע לרכוש.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎