קורס סוכני ביטוח

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת סוכני ביטוח

קורס סוכני ביטוח מכשיר את הסטודנטים לתפקיד סוכן ביטוח מתמחה בהתאם לדרישות של לשכת הביטוח ומשרד האוצר. מיליוני אנשים בישראל נזקקים לסיוע של סוכני ביטוח ולכן מיוחסת חשיבות רבה להכשרה מקיפה ואיכותית של הסוכנים. כדי לקבל רישיון לעסוק בביטוח נדרשת עמידה בבחינות חיצוניות של משרד האוצר.

מכללות רבות בישראל מציעות קורסים להכשרת סוכני ביטוח שמעניקים לסטודנטים ידע מקיף בכל תחומי הביטוח ומכינים אותם לבחינות החיצוניות של משרד האוצר. ניתן למצוא מגוון התמחויות לסוכנים כגון ביטוח אלמנטרי, ביטוח רכוש ומשווק פנסיוני. במקרים מסוימים קורס סוכן ביטוח מאפשר לסוכני ביטוח להשלים רישיון באחד מענפי הביטוח. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סוכני ביטוח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סוכני ביטוח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי סוכני ביטוח

לימודי ביטוח הפכו להיות נחוצים על מנת לספק הכשרה מקיפה לאנשים שאמורים לבטח את הנכסים שלנו, רכב, רכוש פרטי, בית, חיים, בריאות ועוד. 

קורס סוכני ביטוח מתקיים מספר חודשים בלבד ועל כן זהו יתרונו הגדול לעומת לימודי ביטוח לתואר ראשון הנמשכים 3 שנים. 

במהלך הלימודים, הסטודנטים עוברים התנסות ומקבלים כלים להתמודדות עם מצבים אמיתיים תוך כדי סימולציות. כמו כן לאחר מעבר בחינות בהצלחה, חייבים המשתתפים לעבור תקופת התמחות. 

קורס סוכני ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס סוכני ביטוח?

הקורס מתאים לקהל הרחב או לסוכני ביטוח שמבקשים להוציא רישיון לביטוח. כמו כן המועמדים חייבים להיות ללא עבר פלילי, שעברו ראיון קבלה אישי.

מה לומדים בקורס סוכני ביטוח?

תוכנית הלימודים מאוד ממוקדת ובעלת דגשים על תכנים כגון הרשות לניירות ערך, חשבונאות והנהלת חשבונות, דיני הביטוח, חוקים המשפיעים על ענף הביטוח, מושגי יסוד בביטוח, סטטיסטיקה ומימון, עקרונות הביטוח, יסודות הביטוח, כלכלה ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים בקורס סוגי ביטוחים - ביטוח אלמנטרי, ביטוח מפני תאונות, ביטוח פנסיוני, ביטוח ימי, ביטוח משכנתא, ביטוח לאומי, ביטוח חיים, ביטוח תאונות, ביטוח רכב, ביטוח סיעודי, ביטוח דירות, ביטוחי רכוש מיוחדים, ביטוח בריאות, חובות סוכן הביטוח, קביעת סכומי ביטוח ועוד.

קורס סוכני ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס סוכני ביטוח?

בוגרי קורס סוכני ביטוח, לאחר מעבר בחינות הסמכה בהצלחה, משתלבים בחברות ביטוח ביניהם מגדל, כלל, הראל ועוד. כמו כן ניתן לעבוד במסגרות פנסיוניות לשיווק וייעוץ פנסיוני.

כמובן כי בתור סוכני ביטוח תוכלו לפתוח חברת ביטוח עצמאית או לשתף פעולה עם מגוון חברות ביטוח ולשווקם ללקוחות פרטיים כסוכנים פרטיים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס סוכני ביטוח?

בוגרי הקורס בהחלט יכולים להמשיך וללמוד על מנת להרחיב את היצע הכישורים המקצועיים. ניתן להמשיך ללימודי יעוץ פנסיוני, שמאות רכב ועוד.
מודעה
מחפש קורס סוכני ביטוח?
מחפש קורס סוכני ביטוח?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה