ClickCease

קורס סוכני ביטוח

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי סוכני ביטוח

לימודי סוכני ביטוח במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מקצועיים ומבוקשים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם להשתלב בשוק העבודה כסוכני ביטוח. על מנת לעסוק בתחום זה, יש לעמוד בדרישות לשכת הביטוח ומשרד האוצר ועל כן הקורסים השונים בתחום מהווים הכנה לבחינות ההסמכה החיצוניות מטעמם.

תחום הביטוח עוסק בתחומי המשפט, הכלכלה, מדעי המדינה, העסקים ועוד. כיום ניתן למצוא בשוק סוכני ביטוח אלמנטריים, סוכני ביטוח ימי, סוכני ביטוח רכוש, סוכני ביטוח פנסיוני, סוכני ביטוח תאונות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סוכני ביטוח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סוכני ביטוח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס סוכני ביטוח

בשנים האחרונות מצוי ענף הביטוח בעלייה מתמדת, ורבים מבקשים לבטח את נכסיהם השונים, החל מתחומים כמו רכב, רכוש פרטי, בית וכדומה, ועד תחומים כמו ביטוח בריאות וביטוח חיים. על כן, קיימות תוכניות לימוד שונות ומגוונות, בהן התכנים הנלמדים מותאמים לעדכונים והחידושים האחרונים בתחום.

חשוב לדעת כי גם לאחר מעבר מוצלח של הבחינות הנדרשות לצורך קבלת אישור תעסוקתי בענף הביטוח, על הבוגרים לעבור תקופת התמחות.
קורס סוכני ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס סוכני ביטוח

לימודי קורס סוכני ביטוח פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ, אחראיים ומדויקים, בעלי זיקה לענף הביטוח, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה.  

תנאי הקבלה לקורס סוכני ביטוח

תנאי הקבלה לקורס סוכני ביטוח משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי עבר פלילי נקי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס סוכני ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי סוכני ביטוח

משך לימודי סוכני ביטוח משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין שנה אחת לשנתיים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס סוכני ביטוח

במהלך לימודי הקורס בנושא סוכני ביטוח מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מושגי יסוד בביטוח, סטטיסטיקה ומימון, עקרונות הביטוח, יסודות הביטוח, כלכלה, ביטוח אלמנטרי, ביטוח מפני תאונות, ביטוח פנסיוני, ביטוח ימי, ביטוח משכנתא, ביטוח לאומי, ביטוח חיים, ביטוח תאונות, ביטוח רכב, ביטוח סיעודי, ביטוח דירות, ביטוחי רכוש מיוחדים, ביטוח בריאות, חובות סוכן הביטוח, קביעת סכומי ביטוח.  

תעודת גמר לאחר קורס סוכני ביטוח

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את הבחינות החיצוניות מטעם מפקח הביטוח והרשות לניירות ערך יזכו ברישיון התעסוקתי המבוקש.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי סוכני ביטוח

עם סיום לימודי סוכני ביטוח יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות ביטוח, ארגוני משאבי אנוש, חברות ייבוא וייצוא, משרדי שמאות, חברות רכב, משרדים פיננסיים, בנקים ועוד. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס סוכני ביטוח

בוגרי קורס סוכני ביטוח המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הוצאה לפועל בו ילמדו אודות הכלים והמיומנויות הנדרשים לביצוע תפקידי ניהול גבייה והוצאה לפועל.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס חיתום רפואי בו יוכשרו להערכת זכאותם של מועמדים לביטוח רפואי.
מודעה
מחפש קורס סוכני ביטוח?
מחפש קורס סוכני ביטוח?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה