ClickCease

קורסי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

לימודי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה הינם לימודים מקצועיים, מרתקים ומבוקשים במיוחד, אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם להשתלבות בתחומי הפיננסיים השונים, זאת באמצעות מעבר של קורסים שונים המהווים הכנה לבחינות החיצוניות מטעם משרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר) ולשכת רואי החשבון בישראל.

העיסוק בחשבונאות אמור להתבצע בכל מערכת, חברה, ארגון או עסק בהם מתבצעת פעילות כלכלית ופיננסית. על העוסקים בתחום לערוך מאזנים כספיים מסודרים, לבחון הכנסות מול הוצאות, לערוך חישובי שכר וחישובים לצורך מס וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

בין הקורסים השונים הקיימים תחת לימודי החשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה ניתן למצוא את לימודי חשבונאות סוג 1+2, לימודי חשבונאות סוג 3, לימודי הנהלת חשבונות מעשית, לימודי חשבונאי בכיר מדופלם, לימודי חשבי שכר, לימודי חשבי שכר בכירים וכדומה.

בעלי המקצוע בתחום החשבונאות עורכים סיכומים פיננסיים ומדווחים על תוצאותיהם לאנשי מס ההכנסה, מנהלי הארגון, דירקטורים, בעלי מניות וכן לקהל הרחב. על כן, חשיבותם היא רבה והביקוש לבעלי מקצוע מוסמכים בתחום הוא גבוה במיוחד.
קורסי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

לימודי קורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי חשיבה אנליטית מפותחת, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ, אחראיים ומדויקים, בעלי זיקה לענף הפיננסים והחשבונאות, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית לצורך השתלבות בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

תנאי הקבלה לקורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 11 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורסי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

משך לימודי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 200 ל-450 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

במהלך לימודי הקורס בנושא חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות המע"מ, עריכת דוחות כספיים, יסודות הבנקאות, יסודות בכלכלה, חשבונאות פיננסית, יסודות המסחר, יסודות המשכורות, עסקאות במטבעות חוץ, חישובים מסחריים, ניהול חשבונות, דיני עבודה, דיני חוזים, כרטיסי אשראי, יסודות ההמחאות, דוחות על תזרימי מזומן, חוקים ותקנות חשבונאיים, שלטונות המס בישראל ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את הבחינות החיצוניות מטעם לשכת רואי החשבון בישראל ומשרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר).

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

עם סיום לימודי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו ארגונים כלכליים ועסקיים, משרדי הנהלת חשבונות, משרדי רואי חשבון, מפעלים ועוד. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה

בוגרי קורס חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס חשבשבת בו ילמדו כיצד לעבוד עם אחת מן התוכנות השימושיות ביותר להנהלת חשבונות וניהול מלאי.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מכפל בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה מתקדמת המשמשת להכנת משכורות וחישובן.
מודעה
מחפש קורסי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה?
מחפש קורסי חשבונאות בפיקוח משרד הכלכלה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה