ClickCease

קורס ייעוץ ביטוח

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי יועצי ביטוח

לימודי ייעוץ ביטוח במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מרתקים ומקצועיים הנלמדים תחת תחומי הביטוח הנוגע בנושאים שונים וביניהם ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח נכסים, ביטוח בריאות, ביטוח סעד וכדומה. מטרת הלימודים הינה הכשרת הבוגרים כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לספק חוות דעת אובייקטיבית ואמינה אודות מצב התשלומים וההוצאות של לקוחותיהם בכל הנוגע לביטוח.

חשוב לציין כי יועצי ביטוח הינם מומחים לבדיקה ובחינה של תשלומי ביטוח, זאת בשונה מסוכני ביטוח.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ייעוץ ביטוח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ייעוץ ביטוח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס יועצי ביטוח

כיום קיימים בשוק מגוון סוגי ביטוחים וביניהם ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח נכסים, ביטוח בריאות, ביטוח סעד ועוד. כתוצאה מכך, אנשים רבים מרגישי אבודים בין מגוון הביטוחים עליהם הם משלמים מדי חודש, וכן הם מעוניינים בקבלת העסקה הטובה ביותר עבורם.

על כן, יועצי הביטוח נחשבים לבעלי מקצוע נדרשים במיוחד. הלימודים בקורס ייעוץ ביטוח מכשירים אותם לתת חוות דעת אובייקטיבית עבור אנשים פרטיים על מנת לסייע להם לחסוך בהוצאות הביטוח שלהם, זאת באמצעות בדיקת תשלומיהם העכשוויים ובחינת אפשרויות נוספות.
קורס ייעוץ ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס יועצי ביטוח

לימודי קורס יועצי ביטוח פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לענף הייעוץ והביטוח, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו לספק ייעוץ ללקוחות.

תנאי הקבלה לקורס יועצי ביטוח

תנאי הקבלה לקורס יועצי ביטוח משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ייעוץ ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי יועצי ביטוח

משך לימודי יועצי ביטוח משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס יועצי ביטוח

במהלך לימודי הקורס בנושא יועצי ביטוח מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מסלולי הביטוח השונים, תמהילי ביטוח אישי, תעריפים, תשלומים, משפט ואתיקה, מימון ועוד.      

תעודת גמר לאחר קורס יועצי ביטוח

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי יועצי ביטוח

עם סיום לימודי יועצי ביטוח יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות ביטוח, סוכנויות ביטוח, חברות שונות במשק ועוד. נוסף על כך, יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית במסגרתה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס יועצי ביטוח

בוגרי קורס יועצי ביטוח המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ביטוח ימי בו ילמדו אודות ביטוח סחורות בים, באוויר וביבשה עד הגעתן למחסן הלקוח.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הוצאה לפועל בו ילמדו אודות הכלים והמיומנויות הנדרשים לביצוע תפקידי ניהול גבייה והוצאה לפועל.
מודעה
מחפש קורס ייעוץ ביטוח?
מחפש קורס ייעוץ ביטוח?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה